triki Ja sa snazim poukazat na to, ze dnes je funkcia lesa tak dolezita pre prezitie vsetkeho ziveho, ze uz je uplne nepodstatne, kto ho vlastni. Som zvedavy ci by si razil tu istu teoriu, ak by stat predal vodne zdroje napr. Nestle alebo vzduch niekomu. Tiez by si povedal to je v pohode nech si za to uctuje a kto na to nema nech skape. Prve zvierata, lebo tie nemaju plat v eurach ? Les sa nerovna predmet podnikania. Les su pluca planety spolu s ocenamy.
17.08.2019 - 22:57:32
00
lto,takouto logikou by sme sa vrátili asi kam,do kmeňovej spoločnosti...vlastníctvo vždy niekde a nejako začalo.A ano určite spôsobom,že väčší pes *****.
Vodu síce sprivatizovanú nemáme,ale vodárne už dávno.takže za vodu platíš francúzom,nemcom,mestám,Kmotríkovi...atd
slovensko je štvrtá nazalesnenejšia krajina,európa nemá problém s co2.zasierači sú hlavne čína a india, všetky ďalšie ekologické dane akurát predražujú život bežným ľudom,ale zelení komunisti budú určite spokojní lebo budujú svetlé zajtrajšky.
17.08.2019 - 23:09:42
00
Cize ak cina a india ako vravis zaserie vzduch pri vyrobe vyrobkov, ktore aj ty nakupujes, tak sa pojdes stazovat, ze mali radsej chranit pralesy ? Alebo si myslis ze tam je iny vzduch ako tu ? Kedy uz zacnes hladat riesenia a nie vinnikov. A vodne stpocne mi je u prdele, ked su pramene a spodna voda volne dostupne. Ale predstav si tu srandu, ked budes mat dostupnu len balenu vodu po 1E liter, lebo ved voda bude sukromna a stat nebude mat chut regulovat nakladanie s nou. Uz dens mame ustavou garntovane bezplatne zdravotnictvo a skolstvo, aka je prax vies sam, Ak to bude pokracovat dalej v tom istom duchu, naozaj budeme nakupovat aj vzduch na dychanie.
17.08.2019 - 23:23:20
00
hovorím,že europa sa správa papéžskejšie ako pápež.vďaka eko daniam bude z europy postupne vyhnaný všetok ťažký priemysel.Nemci už chcú vyššie zdaniť hovädzie lebo kravy vypúšťajú obrovské množstvo co2.Už len čakám kedy budeme všetci povinne žrať len trávu.
17.08.2019 - 23:31:10
00
triki napísal:
slovensko je štvrtá nazalesnenejšia krajina,európa nemá problém s co2.zasierači sú hlavne čína a india, všetky ďalšie ekologické dane akurát predražujú život bežným ľudom,ale zelení komunisti budú určite spokojní lebo budujú svetlé zajtrajšky.


mas stare data, uz sme 11ty.
A viacej ludi s takymito pridrbanymi nazormi ako mas ty, a sme na chvoste.

upload.wikimedia.org
17.08.2019 - 23:33:11
00
v rámci eu sme na tom velmi dobre a k tvojim invektívam sa vyjadrovať nebudem.
18.08.2019 - 02:18:00
00
delarosa napísal:
caute, neviete nahodou ci je prejazdna trasa Juravy medzi jurom a racou? Videl som tam naposledy tatrovky a stavbu obchvatu...

áno je to zatiaľ prejazdné, je tam obchádzka z betonovych panelov...alebo sa dá použiť dočasná cyklotrasa ponad vinohrady, je to značené tabulkami...
18.08.2019 - 06:20:33
00
Mala by byt prejazdna pocas celej doby vystavby D4. Bola to jedna z podmienok.
18.08.2019 - 07:32:36
00
Luky64 tie tabulky som si nevsimol, v piatok som tam co to pojazdil
18.08.2019 - 07:52:10
00
triki napísal:
lto,takouto logikou by sme sa vrátili asi kam,do kmeňovej spoločnosti...vlastníctvo vždy niekde a nejako začalo.A ano určite spôsobom,že väčší pes *****.

No prave :) .. a ked k tomu pridas ludsku chamtivost, ako to asi cele skonci :) .. ale nemali by sme tu tolko offtopicova.
18.08.2019 - 10:35:59
01
Roman74 aha...tak neviem, vraj by tam mali nejaké byť...ja jazdím spodkom, klasickou cyklotrasou...
18.08.2019 - 10:47:17
00
foobar napísal:
mas stare data, uz sme 11ty.
A viacej ludi s takymito pridrbanymi nazormi ako mas ty, a sme na chvoste.


A tu si treba uvedomit, ze forest cover je vlastne zalesnene uzemie. Nie uzemie kde je aktualne zdravy plnohodnotny les. Cize aj zhumplovanbe oblasti polomami tazbou ak sa nachadzaju v lesnatych oblastiach su ratane za les. Ak by sa pocital iba les ako si ho clovek predstavi, tak by to bolo ovela horsie. Nikto nema tak znicene NP ako my. Mame ich vela ale ich kvalita je skoro 0.
18.08.2019 - 11:25:33
01
luky64 napísal:
Roman74 aha...tak neviem, vraj by tam mali nejaké byť...ja jazdím spodkom, klasickou cyklotrasou...

Na vrchu nikde niesu, kaslat na ne, vieme kade mame ist
18.08.2019 - 12:23:33
00
Tabule boli odstránené už pred pár mesiacmi.
Ak by to niekto nevedel, označovali túto trasu.
18.08.2019 - 14:11:29
00
Akože mne nechýbajú, ani iným znalým situácie. Ale čo tak ich tam nechať pre tých čo to nepoznajú...
18.08.2019 - 17:25:32
01
keyboard_arrow_up