Preco?
Btw. Ja to vobec nevidim ako silou mocou full. Pri GT je ram aj tlmic dobry a to je zaklad. Komponenty su spotrebak a vidlu casom moze poriesit u Milana.
Otazne je kolko a kde babenka jazdi (na bicykli samozrejme), ci ho naozaj potrebuje.


no poradil som čo sa mi zdalo naj v pomere cen/výkon... Komponentny sú možno pre teba spotrebák - pre mňa isto nie. Kupoval som si bike na to, aby som na ňom mohol jazdiť a nie na to, aby som ešte dodatočne šetril/špekuloval/nadával kvôli zlým komponentom... Preto som si aj kúpil Konu Kula ;) a jediné čo som vymenil bol prešmýkač za XT čkový... Najbližsie čo budem meniť tak budú maximálne plášte, ale to je ešte ďaleko :D
22.04.2008 - 18:52:37
00
To je pre niekoho 3 roky jazdenia ;)


hehe, no, ale ja za den najazdim minimalne 20km do robotky a spat a okrem toho nejake vyjazdy, tak pohodka,,. :) 8)
24.04.2008 - 10:26:57
00
Ja by som tiez mala najradsej bike, na ktorom nebudem musiet nieco nejak extra dotahovat, ale potrebujem sa aj zmestit do nejakej ceny a v tom pripade je to bud pri fulle nemozne, alebo kupit mtb,,.
ale ja si myslim, ze aj tie slabsie komponenty, co ma ten bike boli vyrobene na nejaky ucel, tak nemozu byt az tak moc zle,,. zatial to hadam daco vydrzi,,. :wink:
24.04.2008 - 10:33:39
00
monycka cistocne suhlasim , najme ked pocujem blatove kluky si pomyslim co to qua je :-D
24.04.2008 - 10:50:13
00
No ja by som ho bral a ak sa niekomu zda pritazky by ste mali vidiet jaroza v akcii ako ide na polom :shock:

tam pomoze len kodnicka :roll: pre mna keby to malo byt len nieco rekreacne tak asi nie keby som to uz kupil a stazoval sa na vahu tak by som len trenoval :wink:

len tie tektra ta budu zo zaciatku srat potom to bude super ak sa o ne budes pravidelne starat :wink:
24.04.2008 - 11:32:50
00
keyboard_arrow_up