Kliknutím prejdeš na
www.gtbicycles.cz
Reklama
Narovinu Vam poviem ze uz by ma neprekvapilo v jeho podani ani to. Ale nech si robi co chce ked mu cele toto stoji za to meno ktore ma tak nech sa paci. Uz len tu za dva tyzdne prisiel o 3-4 potencionalnych zakaznikov. Jeho rozhodnutie jeho volba.
20.08.2019 - 09:55:47
Nieco nove?
28.08.2019 - 23:04:58
Pique93: Pridám aj ja svoju niekoľkoročnú skúsenosť. Stradu posúdiť neviem, nikdy som na nej nejazdil, ale majiteľ mi svojho času (rok 2012, keď som začínal s cestou) ponúkal ako "tímový kolega" predražený starý Vertec, ktorý som napokon našťastie nezobral. Vtedy som vôbec nerozumel cyklistike, preto som sa radil s chalanmi, ktorí už mali niečo odjazdené. Od kúpy ma napokon odhovorili. Vrcholom všetkého bolo, keď som ten istý ponúkaný bike (!) uvidel na bazoši alebo podobnej stránke, kde ho ponúkal výrazne lacnejšie. Takže "tímová ponuka" ako sviňa. Keď som povedal, že cena sa mi zdá byť premrštená, tak mi zo strany M. Dzuráka bolo povedané, že mi chcel k bajku ešte prihodiť tretry a cenu vraj dokonca ešte zhodil preto, lebo chce podnikať a súrne potrebuje peniaze. Takže z mojej strany taktiež negatívna skúsenosť. Držím ti palce.
06.09.2019 - 00:22:52
Casom svoj pristup asi trochu pozmenil no ked to tak citam tak v jadre ostal rovnaky ... Dakujem uvidime ako dopadnem
Hack3r aktualne cakam na pisomnu odpoved reklamacie, ktoru som posielal postou spolu aj s fotodokumentaciou. Bohuzial sa mi to trochu natiahlo z dovodu komunikacie zo znalou osobou a mojou chvilkovou nepritomnostou. Dalsi krok ak budem opet odmietnuty (no budem uz mat nieco v rukach) je ŠOI pre ignorovanie a odmietanie zodpovednosti voci klientovi a pripadna dalsia medializacia. Uvidime ci sa mu bude chcet vratit na Slovensko pre jeden "rám".
06.09.2019 - 07:49:12