Tak je veru .
24.08.2019 - 20:31:38
00
Príklad kľučky ktorú mi nedávno operovali. Otázka: vyberať/nevyberať skrutky ?

Prílohy:

IMG_20190824_120749.jpg
IMG_20190824_120749.jpg 289.81 KiB thumb_up0thumb_down

24.08.2019 - 20:47:27
00
Sesulak napísal:
Zraz to karbobruskou :D


Karboška Boška, obrúsi ťa troška
24.08.2019 - 22:47:07
02
No keďže som z lekárskeho prostredia, tak mám už ďalšie dva názory z odboru a oba pre zmenu tvrdia, že to je skôr na operáciu. Tak si vyber... V pondelok si ma znovu odfotia a mrkne sa na to prednosta na kramaroch. Fakt je že cítim ako mi to tam poskakuje, tak neviem, či by sa to dobre zrastlo.
24.08.2019 - 23:09:56
00
To som citil aj ja, mal som protezu, dost divny pocit ked citis a pocujes ako sa ti kosti o seba suchaju. Kazde vstanie z postele bolo najneprijemnejsie z celeho dna, postavit sa tak aby sa to co najmenej hybalo, hybat sa mi to prestalo tusim az o dva try tyzdne. Na moje aj doktorove prekvapenie ma to absolutne nebolelo za celu dobu hojenia. Ono to clovek videl aj ked sa pozeral na klucnu kost v zrkadle a porovnaval jej pohyb medzi zdravou a zlomenou, ked si nadvihol rameno, tak zdrava klucna kost isla tiez hore a zlomena stala dole.
Mne ta skostnatela guca na praskline uz kompletne zmyzla.
25.08.2019 - 01:30:02
00
odkaz...no ved viete pre koho :D
https://www.facebook.com/ShimanomtbSlovakia/posts/799785870437849?
26.08.2019 - 21:11:34
04
ennio a co ma clovek z toho ked preskoci prekazku??? Uz sa mi nejake podarilo preskocit nahodne a nic z toho. Mne tie pocity Boh nedal a tak mi nechybaju. Ja sa pri jazde skor obzeram ci neuvidim zvieratka, pozeram tiez na ryby v potociku a vcera nad Podmaninom som na luke citil krasnu vonu z kvetov ako v bylinkarni. ? a ako som sa zviezol do mesta fuj smrad z aut.

Ak vam to skakanie dava nejaky pocit, tak skacte, vase osobne rozhodnutie, ak pri takom pade samozrejme neutrpi ujmu aj niekto iny zdravotne ci materialne. Napr ak dieta bude mat otca inavalida, ci bude sirota, alebo k infarktu vasho otca nepride sanitka, lebo akurat bude na zasahu po vasom akrobatickom skoku. Ja jazdievam bez akrobacie. Nie z dovodu strachu, ale ze tym skokom nic neziskam. Ani pocit, ani peniaze. A este prenasam bik ponad kaluze, aby som nemusel potom 2hod. cistit. To si dam radsej o tie 2h.dlhsiu turu.
Na cykloture pozriem z rozhladne kam az dovidim, objavujem nove trasy, napijem sa z mineral.pramena, sadnem a dam si zmrzlinu, navstivim jaskynu, porozpravame sa, zajazdim na koni... Najradsej
mam pojazdy s gulasom a pivom. ?
Aj cykloturisti mozu navstevovat toto forum. Nie len akrobati. Forum je pre
vsetkych, co maju radi cyklistiku.

A chapem ze ludia uvazuju rozne. 20rocny bez zavazkov bude rozmyslat inak ako 40 rocny s rodinou. Bik sa da kupit novy, ale rodina nie. Mladsi to tazsie chapu. A ide aj o priority. Niekto rodinu ma, ale ich tolko nemiluje ako akrobaciu a ked pride do rodiny rakovina tak az potom pochopi ze sa venoval zbytocnostiam.
Uzivajte si kto mozte, kym mozte ale aj rozmyslajte.
26.08.2019 - 21:48:10
02
Man just chill out...
26.08.2019 - 22:55:45
02
Hosť napísal:
ennio a co ma clovek z toho ked preskoci prekazku??? Uz sa mi nejake podarilo preskocit nahodne a nic z toho. Mne tie pocity Boh nedal a tak mi nechybaju. Ja sa pri jazde skor obzeram ci neuvidim zvieratka, pozeram tiez na ryby v potociku a vcera nad Podmaninom som na luke citil krasnu vonu z kvetov ako v bylinkarni. ? a ako som sa zviezol do mesta fuj smrad z aut.

Ak vam to skakanie dava nejaky pocit, tak skacte, vase osobne rozhodnutie, ak pri takom pade samozrejme neutrpi ujmu aj niekto iny zdravotne ci materialne. Napr ak dieta bude mat otca inavalida, ci bude sirota, alebo k infarktu vasho otca nepride sanitka, lebo akurat bude na zasahu po vasom akrobatickom skoku. Ja jazdievam bez akrobacie. Nie z dovodu strachu, ale ze tym skokom nic neziskam. Ani pocit, ani peniaze. A este prenasam bik ponad kaluze, aby som nemusel potom 2hod. cistit. To si dam radsej o tie 2h.dlhsiu turu.
Na cykloture pozriem z rozhladne kam az dovidim, objavujem nove trasy, napijem sa z mineral.pramena, sadnem a dam si zmrzlinu, navstivim jaskynu, porozpravame sa, zajazdim na koni... Najradsej
mam pojazdy s gulasom a pivom. ?
Aj cykloturisti mozu navstevovat toto forum. Nie len akrobati. Forum je pre
vsetkych, co maju radi cyklistiku.

A chapem ze ludia uvazuju rozne. 20rocny bez zavazkov bude rozmyslat inak ako 40 rocny s rodinou. Bik sa da kupit novy, ale rodina nie. Mladsi to tazsie chapu. A ide aj o priority. Niekto rodinu ma, ale ich tolko nemiluje ako akrobaciu a ked pride do rodiny rakovina tak az potom pochopi ze sa venoval zbytocnostiam.
Uzivajte si kto mozte, kym mozte ale aj rozmyslajte.


tl/dr
ty si taka Lucka tomova v nohaviciach (alebo si len druhy ucet Lucky).
26.08.2019 - 23:06:13
01
Vuk ty mas za sebou asi vela zlych skusenosti a zivotnych trapeni a chapem, ze sa rad obzeras po prirode, ty si vlastne taky pan doktor z filmu vesnicko ma strediskova - "vy ste se zase kochal, vid ze jo pane doktore..." - ale takto dookola sa tu obhajovat je nanajvys podozrive... btw "...navstivim jaskynu, porozpravame sa,..." ...? stromy neobjimas?
27.08.2019 - 08:03:37
03
To ste si ešte nevšimli že Vuk si z nás iba robí srandu. Ja som sa o tom presvedčil po tejto vejte "A este prenasam bik ponad kaluze, aby som nemusel potom 2hod. cistit."
27.08.2019 - 09:21:40
00
Obavam sa,ze on to mysli vazne :x
27.08.2019 - 09:45:15
012
neverim ze to mysli vazne.. len tu natahuje ludi :)
27.08.2019 - 11:00:04
00
A čo, v tomto má pravdu, aj premňa je cesta cieľ, žiadne skoky, obmedziť dlhé nudné zjazdy (čo je len strata nadmorskej výšky), spoznať krajinu, cesty. Síce nestojím pri každom rybníku a strome ako Vuk, proste idem kým vládzem a hlavne nikoho neriešim...
27.08.2019 - 11:17:36
03
milos21 pravda. Pomaly dalej zajdes a ved nemusi prsat, len ked kvapka. To je moj zivot, kazdy sme ini. Niekto za adrenalinovym zazitkom nasadzuje aj zivot, ked ma potrebu a chut a nieco mu ten kusok psychicky da. 🙂 . Komu to nic neda, nebude ako ovca napodobnovat ostatnych, aby nevycnieval z davu.
Nemozete ma odsudzovat, ze bicyklujem len na 50% a ostatne je priroda.

Prílohy:

20180624_180641.jpg
20180624_180641.jpg 1.56 MiB thumb_up1thumb_down

27.08.2019 - 11:31:49
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up