Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
Nechce sa mi zakladat novu temu, takze : z 30.4 na 1.5 sa kazdorocne slape nocny pochod Krompachy - Presov, parkrat som to uz absolvoval, podarena akcia, lenze vzdy, ked som to slapal (peso), tak som premyslal, ze si to prejdem na biku (ved aj chlapici, co tu trasu vyznacuju ju idu na bikoch), takze tohto roku by som si to rad presiel. Kto sa prida ? Trasa vedie z Krompach na Krompassky vrch, odtial lesnou cestou na cervenu znacku, okolo kamenolomu dole do Margecian, odtial na modru znacku (pochod odbocuje pri horarni Bystra, lenze to je na bike nezjazdne, takze nejaka ina alternativa ako sa dostat na modru znacku), po hrebeni na Bystru, po zltej na Hornadske luky - Prokopov mlyn - Lubovec - Radatice - Kvasna voda - Presov. Startovalo by sa bud z PO a po vlastnej tam aj spat, alebo vlakom do Krompach a potom pekne terenom domov. :)
24.04.2008 - 11:38:57
00
Asi by som sa na to nahovorit dal. Ale urcite nie po vlastnych tam. Aj ked mna viac laka komplet Cergov niekde od Durkovej cez Mincol az na chatu Cergov. Najblizsiu dobu je volnych dni dost.
24.04.2008 - 16:32:16
00
... takze : z 30.4 na 1.5 sa kazdorocne slape nocny pochod Krompachy - Presov, ... ze si to prejdem na biku... Kto sa prida ?

Predpokladam, ze to chces ist tiez v noci :roll: :lol:
24.04.2008 - 16:40:52
00
Aj ked mna viac laka komplet Cergov niekde od Durkovej cez Mincol az na chatu Cergov. Najblizsiu dobu je volnych dni dost.


Od durkovej je niekde zjazdna trasa na Mincol? (tak aby bolo minimum tlacenia, idealne ziadne???) isiel som len opacne po turistickej, ale nie je to na cestu hore...
BTW: transCergov sa jazdi po trase: Drienica-Lysa-Cergov-Priehyby-Mincol-Maly Mincol-Obrucne. Je to fakt vyzivne! Alternativa je ist na cergov z Hradiska a pokracovat na Mincol...
24.04.2008 - 17:04:49
00
Kadial sa jazdi Cergov mne je jedno. Ja ho chcem a aj pojdem cely. Tlacenie hore kopcom mi nevadi. Mat bike na chrbte sa mi uz tiez parkrat podarilo. A ani samoty sa nebojim, uz som ho raz sam isiel, aj ked nie cely.
Krasny celodenny vylet je pre mna viac ako pocet najazdenych km.
24.04.2008 - 17:30:33
00
Predpokladam, ze to chces ist tiez v noci :roll: :lol:

Nie, chcem ho ist 1.5 cez den ... v noci by to bolo na biku skor hra, ze kto sa skor zabije ... :?
24.04.2008 - 21:14:43
00
Dneska sme dali sialenym tempom s bajkborom a danculom hreben po zelenej, potom naucny-> po asfaltke hore na malkovsku a dole na borkut(namerali sme 4km zjazdu, malkovska -> borkut). Je uplne sucho, zajtra sa uz bude prasit. Konecne:)
24.04.2008 - 21:35:32
00
Viem o este dvoch, ktori by sa mozno pridali.

Prílohy:

vlak.jpg
vlak.jpg 23.96 KiB thumb_up0thumb_down

24.04.2008 - 21:36:34
00
Viem o este dvoch, ktori by sa mozno pridali.


Jasne siel by som. Do krompach vlakom a potom na DH trat na cely den ; ))) Ci uz plejsy alebo krompachy..
24.04.2008 - 21:38:05
00
Kadial sa jazdi Cergov mne je jedno. Ja ho chcem a aj pojdem cely. Tlacenie hore kopcom mi nevadi. Mat bike na chrbte sa mi uz tiez parkrat podarilo. A ani samoty sa nebojim, uz som ho raz sam isiel, aj ked nie cely.
Krasny celodenny vylet je pre mna viac ako pocet najazdenych km.

Jozef, na Cergov by som sa pridal, minuly rok som ho vobec nesiel. Poznam vyjazdovu trasu z Kamenice a je fakticky cela zjazdna az na Mincol, naviac aj pomerne pekna (samozrejme ak sa medzitym nerealizovali lesaci).
24.04.2008 - 21:54:04
00
ten cergov by som si dal presiel som ho velakrat ale teraz zistujem ze je ako droga a ja si ho musim dat znova bohuzial priletim az koncom maja musim to nejak rozchodit tu v kopcekoch South Downs...
24.04.2008 - 21:57:32
00
Poznam vyjazdovu trasu z Kamenice a je fakticky cela zjazdna az na Mincol, naviac aj pomerne pekna (samozrejme ak sa medzitym nerealizovali lesaci).

Myslis tym zelenu znacku okolo Sokolej skaly na utulnu pod mincolom? Tam som nikdy nesiel ani pesi, bolo by to fajn, keby sa dalo...

a pre jfab: vsak sa tolko nepaprc, nechcel som ta tak roz...tento, vsak vies co. Viem ze ti je jedno kadial sa jazdi cergov a ze ty ho pojdes cely ("cely", no pod tym si kazdy moze predstavit co chce) ja som len opisal trasu, ktoru som presiel a ide skutocne celym hlavnym hrebenom z juhovychodu na severozapad - ale netvrdim, ze to bol cely cergov pretoze tam je naozaj mnozstvo dalsich stoviek kilometrov paradnych tras a ani netvrdim, ze toto je ta naj.
Tlacenie ani mne nevadi ale na druhej strane ak sa da nieco prejst aj bez toho tak uprednostnim takuto trasu aj keby bola dlhsia. Ale to je na vkuse a chuti kazdeho a preto som sa pytal na zjazdnu trasu, lebo z tej druhej strany tam casto nechodim a to co som tam presiel zjazdne hore nebolo.
A samoty sa ani ja nebojim, moje minulorocne potulky po cergovskom pohori boli samotarske na 80%.
A Krasny celodenny vylet je aj pre mna viac ako pocet najazdenych km, mnou popisovana trasa nie je vobec o hltani kilometrov... kto presiel, ten vie v com je jej krasa.
Mozno sa tam niekedy stretneme. Peace!
25.04.2008 - 07:40:55
00
Jozef, na Cergov by som sa pridal, minuly rok som ho vobec nesiel. Poznam vyjazdovu trasu z Kamenice a je fakticky cela zjazdna az na Mincol, naviac aj pomerne pekna (samozrejme ak sa medzitym nerealizovali lesaci).


Ja to tiež jazdím cez Kamenicu je to zjazdné až na pár metrov, skoro až na Minčol. Ísť cez Kamenicu má tú výhodu, že ak ideš z Prešova na biku, tak máš toho dosť a vynecháš stúpanie na Pusté pole a ak ideš na vlaku , tak máš minimum jazdy po hlavnej ceste a vlak tuším končí v Lipanoch. Minulý rok som to robil celé na biku až z Prešova. Zvyčajne to končím zjazdom na Hradisko. Ak by sa vydarilo počasie, tak by som sa pridal aj ja.
25.04.2008 - 07:50:42
00
Nejde dnes niekto doobedu von na bike ? Ja dnes idem do prace az na 18:00 (ide sa nam menit linka a treba otestovat, ci bezia vsetky servery, sluzby a podobne nezmysly), tak mam v podstate do 15:00 volno ... :)
25.04.2008 - 08:50:06
00
..., tak mam v podstate do 15:00 volno ... :)

To ja by som si chcel volno zobrat poobede :) , a niekde vypadnut.
25.04.2008 - 09:34:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up