tie šaty sú trocha odvážne, to uznávam... ale popravde... nohy na to má :)

Obľúbená scéna z Mashu a Klinger bol kráľ :)
29.08.2019 - 20:00:32
01
fcipné to obrázky, ale do vysnívaných???

ale oné som chcel, keď už máme tých 75 dnes som si teda kukol SNP oslavy a prehliadku a celkom ma to potešilo, až ma prekvapilo množstvo našej "pojazdnej" techniky, len keby to viac mladých chcelo pozerať, a aj trošku porozmýšľať o vyslovených slovách, dokonca aj keptn stožár sa dal očúvať, súvisluo ba až podozrivuo dobre... slušná robota PR oddelení 😉

PS: Klinger a tie jeho perfektne krivé chlpaté nohyyy... jaaaj to boli časy
29.08.2019 - 21:52:10
00
Veď ale ja vidím Danka trochu inak ako "mediálne sfanatizovaní odporci". On akurát, že (možno trochu) sere na prípravu na rozhovor a ide tam úplne nepripravený a potom samozrejme, že trošku kokce a nevie čo má povedať. Podľa mňa teda nieje "dement" ani podobné len proste lajdák. Verím, že keby sa pripravoval na interwiev (dobre som to napísal?) tak by aj vedel odpovedať na všetko. Ale tak mne sa info o politike dostáva až z tretej ruky, keďže politiku nesledujem, nevyhľadávam a dostane sa ku mne len to čomu nestihnem uniknúť. (Ani TV ani rádio nemám 😁)
29.08.2019 - 22:15:47
00
svatá prostoto
Celý prejav čítal ! :facepalm: keby improvizoval aspoň by bola sranda
velebil hlinku, potom fašistov zrovnal s liberálmi, napchal sa do riti rusom ...
to teda fakt nemalo hlavu / pätu
29.08.2019 - 23:32:21
011
madbugie napísal:
len keby to viac mladých chcelo pozerať, a aj trošku porozmýšľať o vyslovených slovách, dokonca aj keptn stožár sa dal očúvať, súvisluo ba až podozrivuo dobre...


niekomu sa to pocuvalo dobre, ja som si pri jeho prejave o liberaloch, ochrane tradicnej rodiny a drogach povedal ci mu *****
29.08.2019 - 23:44:36
01
já myslím, že to bolo celkom vyvážené...

začala slovenská prezidentka, ktorej sa priam bridí vložiť do úst slová ako Slovensko, či slovenský, slovenské... potom išiel zástupca proruského krídla a zaklincoval to zástupca lgbtixyz komunity... v týchto príhovoroch by som hlavu a pätu ani moc nehľadal... ;-)

akurát zástupca ruskej dumy, či kto to bol sa nepotreboval nikam pchať ;-)

foobar a keď sme pri tom, čo máš proti ochrane tradičnej rodiny, či proti drogám...
30.08.2019 - 11:06:47
00
ked uz sme na fore tak odpoviem za seba. Som velmi silno za ochranu trandicnej rodiny. V spolocnosti by sa malo viac hovorit o alkoholizme a domacom nasili a navrhnut nejake riesenia lebo rodina je tymto naozaj ohrozena
30.08.2019 - 11:16:56
06
ale ved alkoholizmus a domace nasilie je zaklad tradicnej rodiny, hadam nechces podporovat nejake netradicne novoty ako prava zien alebo podobne zvratenosti
30.08.2019 - 11:21:22
021
Ja keď počujem pojem "tradičná rodina" ako sa tým oháňajú *****, ktorí na rodinu z vysoka serú (myslím politkov) a spravili si z toho nenávistnú kampaň tak sa mi vo vrecku otvára nožík. A ľudia im to žerú aj z navijákmi, lebo pojem tradičná rodina bol vytvorený iba preto, aby polarizoval spoločnosť. Nič viac. Sa preberte konečne. Politkom súčasnej koalície a fašistom ide iba o to, aby kŕmili v ľuďoch nenávisť, pretože potom sú ľudia lepšie ovládnuteľní... Na tradičnú rodinu z vysoka serú. Taktika: rozdeľ a panuj.
30.08.2019 - 12:41:18
09
hlavne ked o "tradicnej rodine" rozpravaju "silne veriaci" ludia ako tento
30.08.2019 - 12:46:54
00
tino888 napísal:
ked uz sme na fore tak odpoviem za seba. Som velmi silno za ochranu trandicnej rodiny. V spolocnosti by sa malo viac hovorit o alkoholizme a domacom nasili a navrhnut nejake riesenia lebo rodina je tymto naozaj ohrozena


Si vsimni ze nikto z tychto politikov akoze sa starajucich o rodinu nebude rozpravat o alkoholizme. Lebo velka cast naroda pije a s chutou a urcite nebudu volit niekoho kto im bude kecat do ich zaluby. Do drog je lepsie si kopnut, lebo tie berie minimum ludi co mozu volit.
30.08.2019 - 18:20:25
03
corsair napísal:
Veď ale ja vidím Danka trochu inak ako "mediálne sfanatizovaní odporci". On akurát, že (možno trochu) sere na prípravu na rozhovor a ide tam úplne nepripravený a potom samozrejme, že trošku kokce a nevie čo má povedať. Podľa mňa teda nieje "dement" ani podobné len proste lajdák. Verím, že keby sa pripravoval na interwiev (dobre som to napísal?) tak by aj vedel odpovedať na všetko. Ale tak mne sa info o politike dostáva až z tretej ruky, keďže politiku nesledujem, nevyhľadávam a dostane sa ku mne len to čomu nestihnem uniknúť. (Ani TV ani rádio nemám 😁)


To faáákt?

Mimochodom, to cudzie slovo, čo si sa naň pýtal, si nenapísal dobre.
30.08.2019 - 18:26:27
05
Mne sa oslavy pacili, prehliadka sa pacila synovi. A zaverecna laserova show bola fakt vydarena
Príloha:
20190829_215727.jpg
20190829_215727.jpg 386.41 KiB thumb_up0thumb_down


A mam u riti danka, caputovu, pelegriniho aj vojakov
30.08.2019 - 19:37:28
00
Tú Čaputovú u riti ti závidím.
30.08.2019 - 20:39:11
03
Daj si pozor co komu zavidis. Pri tej zostave, ktoru ma u riti, bude Caputova zrejme s tymto :-D
encrypted-tbn0.gstatic.com
30.08.2019 - 20:53:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up