@ivan: Nie som si istý, či píšeš, že to bolo správne rozhodnutie len principiálne, aby si bol proti, alebo si to ozaj myslíš. Prečo potom toho Solera vôbec do toho úniku posielali? Alebo prečo ho nestiahli skôr? Neroziem ani tomu kopnutiu do francúzov na TdF v porovnaní s Movistarom. 1 Francúz, od ktorého sa to vôbec nečakalo, skončil v GC vyšie ako ktokoľvek z Movistaru, ďalší Francúz získal vrchársky dres a ďalší výrazne miešal karty o žltý dres až do odstúpenia - či to bola smola alebo to prepálil, o tom sa dá polemizovať. Každopádne aj Pinot zanechal lepši dojem ako Movistar, ktorý mal v tíme 3 špičkových vrchárov a 3 jazdcov na celkové poradie a veľmi kvalitných domestikov. Nič z toho, maximum, čo dosiahli, bolo víťazstvo v etape a tým teraz pohŕdli. Hoci mohol bojovať mladý domáci jazdec zatiaľ bez veľkého víťazstva.

@Hazard: Nejde mi to do hlavy ani v kontexte toho, že Quintana je jednou nou už z Movistaru preč.
01.09.2019 - 21:53:05
02
ivan napísal:
Volodja. Pozeral si to vôbec ? :D

Pls pozri si najprv diskusiu, do ktorej sa zápajaš. Uvidíš, že potom budeš editovať aj tento krátky svoj príspevok. Alebo aspoň zmažeš smajlíka. Alebo aj celú otázku. Pýtal som sa Hazarda na to kvôli tomu, lebo som to nepozeral. Aj som to napísal, že som to nepozeral.
01.09.2019 - 21:56:44
00
Volodja . Nerucaj mu teoriu o Francuzoch. A nepokladaj otazky na ktore pozna odpoved jedine on. Daj mu za pravdu nech ide spokojny spat,lebo do polnoci bude čekovať mtbiker ,zajtra musi ist do roboty.
01.09.2019 - 22:26:23
02
Volodja napísal:
@ivan: Nie som si istý, či píšeš, že to bolo správne rozhodnutie len principiálne, aby si bol proti, alebo si to ozaj myslíš. Prečo potom toho Solera vôbec do toho úniku posielali? Alebo prečo ho nestiahli skôr? Neroziem ani tomu kopnutiu do francúzov na TdF v porovnaní s Movistarom. 1 Francúz, od ktorého sa to vôbec nečakalo, skončil v GC vyšie ako ktokoľvek z Movistaru, ďalší Francúz získal vrchársky dres a ďalší výrazne miešal karty o žltý dres až do odstúpenia - či to bola smola alebo to prepálil, o tom sa dá polemizovať. Každopádne aj Pinot zanechal lepši dojem ako Movistar, ktorý mal v tíme 3 špičkových vrchárov a 3 jazdcov na celkové poradie a veľmi kvalitných domestikov. Nič z toho, maximum, čo dosiahli, bolo víťazstvo v etape a tým teraz pohŕdli. Hoci mohol bojovať mladý domáci jazdec zatiaľ bez veľkého víťazstva.

@Hazard: Nejde mi to do hlavy ani v kontexte toho, že Quintana je jednou nou už z Movistaru preč.


Nebavíme sa o troch lídroch movistaru na Tour ale o dvoch na Vuelte. A do nikoho som nekopol. Len som porovnal francúzsku stratégiu získavania žltého dresu na Tour a stratégiu Movistar pri získavaní červeného dresu na Vuelte kde dnes obetovali etapové víťazstvo pre splnenie hlavného cieľa. Ak by si pozeral dnešnú etapu dozvedel by si sa, že Quintana možno zostane v Movistar.
01.09.2019 - 22:37:21
00
Volodja napísal:
...Hoci mohol bojovať mladý domáci jazdec zatiaľ bez veľkého víťazstva...

Soler už čo - to vyhral....Paríž - Nice napríklad vlani....a Avenir kedysi tiež
02.09.2019 - 07:22:30
00
JozefCR1 napísal:
Soler už čo - to vyhral....Paríž - Nice napríklad vlani....a Avenir kedysi tiež

Paris-Nice vyhral GC, ale dokopy ma jedno etapove vitazstvo za cely zivot zatial.
02.09.2019 - 08:54:33
00
myslím že GC na P-N je viac ako etapa aj keď na Vuelte
02.09.2019 - 09:17:22
01
GC na Paris-Nice a etapove vitazstvo na Vuelte je viac ako GC na Paris-Nice though
02.09.2019 - 11:16:32
00
A ešte viac je GC na Vuelte. Pre Movistar. Z toho je Soler ako domestik živý. Až do roku 2021. Za to že sa včera riadil tímovými pokynmi má slušne zaplatené. Ak chce vyhrávat möže íst do prokontinentálneho, kontinenfálneho tímu v krajnom prípadne do dychovky.
02.09.2019 - 11:27:30
00
ivan napísal:
Ak by si pozeral dnešnú etapu dozvedel by si sa, že Quintana možno zostane v Movistar.


Quintana z Movistaru odchadza
https://twitter.com/Arkea_Samsic/status/1168509199267106816?s=19
02.09.2019 - 18:45:41
00
To bolo spominane uz na TDF ,ze podpise kontrakt do Arkea.
02.09.2019 - 19:02:04
00
Na okolo Slovenska sa zíde pekná spurterska konkurencia .

https://www.procyclingstats.com/race/okolo-slovenska/2019/gc/startlist
02.09.2019 - 19:31:11
06
https://www.cyklonews.sk/prestup-naira-quintanu-do-arkea-samsic-je-oficialne-potvrdeny/
02.09.2019 - 21:02:54
00
Hosť napísal:
Na okolo Slovenska sa zíde pekná spurterska konkurencia .

https://www.procyclingstats.com/race/okolo-slovenska/2019/gc/startlist


Keby len špurtérska. Ani sa mi veriť nechce. Že Pinot, ... bude krúžiť okolo Bardejova. Po trase 7. kola východ road ligy. :D
03.09.2019 - 15:47:23
03
Mas jedinečnu sancu zmeniť jeho život.
03.09.2019 - 16:34:12
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up