To tak z popisu viete kto to z fóra bol? :D Ja určite nie :)
29.08.2019 - 15:14:30
00
vikino1
Mozno mal kompresne podkolienky zo zdravotnych dovodov. Mozno trpi na zapal zil.

flying-dutchman17
Ja stravu nemam rad. Je neuveritelne zlozita. Vsetko nezname anglicke slova. Kopec preklikavacik. Ja som ju parkrat pouzil a meria to zle, lebo som neprepol z topanky na bik. Segmenty ako mi kamarat ukazal mi to neukazuje a podla stravy by som v lese zabludil. Mapy.cz su offline a po slovensky a ziadne zbytocne nastavovacky. Ani som tam nenasiel kde sa dava autopauza. Podla stravy tazko pojdem po niekoho trase. To nieje pre rekreacnych turistov, ale pre pretekarov.
Ja som sa naposledy ponahlal, ked sa nad hlavou zbieralo burkove mracno, ale ani vtedy som sa nechcel zabit. Radsej prist mokry ako v rakve. Cesta s premavkou aut nieje pretekarska draha. Nikto ju neuzavrel na pretek.
29.08.2019 - 15:37:26
00
iron.hide napísal:
.........-okrem toho, skus si jazdu v Bratislave pocas spicky ;)


To je presne to čo som napísal: skúsenosti ;) . Nebudem sa trepať na švih počas dopravnej špičky keď mi je nad slnko jasné že cesty budú upchaté nervóznymi vodičmi a ešte sa im budem pliesť popod nohy ja . A ak sa aj dostanem do špičky, tak improvizujem. Minulý weekend...cesta z PP do Smokovca...opravujú cestu...dlhý úsek je riadený semaforom....púšťa raz jeden smer, potom opačný...na červenej sa nazbieralo cca 50-tka aut a ja....odopol som tretry, zišiel na chodník pri ceste a odšlapal si ten kus radšej peši . Tam kde sa cesta už rozširovala o druhý pruh som nasadol a spokojne išiel ďalej. ;)
29.08.2019 - 17:10:24
01
peso a na biku ? si sa zblaznil nie. :lol:
Raz som jednemu soferovi co mal poznamky na moju drzu jazdu zadrel ze ja som cyklista pre mna znacky neplatia a islo ho porazit :D

Inak tiez na okreskach nemam problem ale prijemne mi to rozhodne nieje ale vacsina obieha s dostatocnou rezervou.

vukie ty si ako kamarat, hocijake tempo nad 20kmh je prenho pretekanie a ma vzdy poznamku ze naco sa budem ponahlat. Ty si rovnaka konzerva ako on a nevies si rozsirit obzory.
29.08.2019 - 17:33:09
00
Robio Zeby sa vukie po dvoch rokoch vratil na zavolanie? :)
29.08.2019 - 20:57:23
01
niesom vukie, ale aj ja jazdim nad 50km. Strava je pre amaterskych aj profesionalnych pretekarov, segmenty su tam na to, aby sa dalo urcit kto je prvy a aby som dosahoval nove rekordy. Aj dieta vie ze taketo hodnotenie je pretekanie. Nejde o rychlost. Ak bude strmy vyslap a pojde naplno napr. Nairo Quintana 15km/h a na tom segmente bude prvy, tak je to pretekanie. lebo ide o to kto je prvy, nie akou rychlostou siel.
29.08.2019 - 23:28:27
00
používam stravu, pretekár nie som a na segmenty prdím..netreba brat veci tak čiernobielo
29.08.2019 - 23:53:16
00
Ja mam rad segmenty, vzdy si rad pozriem a zanalyzujem moju trasu, porovnam s historiou a tak, je to proste zabava a tiez niesom ziadny pretekar. Bojovnost a superenie maju ludia v krvy, preto su sporty take popularne.
29.08.2019 - 23:57:06
01
ale nie vsetci ludia maju bojovnost a superenie v krvi. nemozeme takych ludi odsudzovat.
30.08.2019 - 00:03:38
00
Robio napísal:
Ja mam rad segmenty, vzdy si rad pozriem a zanalyzujem moju trasu, porovnam s historiou a tak, je to proste zabava a tiez niesom ziadny pretekar. Bojovnost a superenie maju ludia v krvy, preto su sporty take popularne.
toto vlastne robím aj ja..akurát na segemtne zvačša bojujem so svojim PR..pozriem prípadne,ako si stojim voči tým čo sledujem..nikdy,alebo max raz ročne idem segment s vedomím celkov´ho umiestnenia...ja cyklistiku neberiem velmi ako šport,skor mi ide o zážitky z jazdy a nových miest. O bojovnosť nejde,tú máme všetci,akurát nie vo všetkom...
30.08.2019 - 00:27:19
00
Aj pre auta uz ma strava segmenty? Alebo aka je v tejto diskusii skusenost z vodicmi?
31.08.2019 - 20:17:14
00
veru niektori si stravu zapinaju aj na motorkach a autach, a nechaju to ako ride alebo run
31.08.2019 - 20:23:56
01
Presne tak, inak si neviem vysvetliť tú aktivitu na diaľniciach a rýchlostných cestách na strava heatmap a že to nie je sporadická aktivita :tmi:
01.09.2019 - 18:35:14
00
tiež sa mi občas stane že zabudnem stravu vypnúť a prídem na to až doma keď odparkujem auto :D
02.09.2019 - 07:46:43
00
na to sluzi v strave funkcia "crop" ,tiez som uz nie raz vyuzil :D
02.09.2019 - 08:11:39
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up