madbugie napísal:

pracujeme v ich fabrikách s vyšším pracovným tempom a nižším pracovným ohodnotením, ako taký istý robotník u nich doma... tým myslím tie pomyselné "pracovné tábory" v mene demokracie...



uz ma to az tak nebavi ako pred casom natahovat sa s tebe podobnymi (ci uz v politike alebo v treningu) ale predsalen si jednu otazocku neodpustim.

je podla teba normalne porovnavat pracovne tabory z obdobia svetovej vojny a DOBROVOLNE zamestnavanie sa?
07.09.2019 - 16:04:03
00
madbugie - na tejto stránke si dobre pozri stav z roku 2017. Slovensko je na druhom mieste a Nemecko stále na poslednom.
EDIT: Nechce sa mi reagovať na všetky tvoje nepravdivé výroky. K tej tvojej pracovnej frustrácii si pozri American Factory a prečítaj Hillbilly Elegy. Snáď zistíš, že plačeš pri zlom hrobe.
07.09.2019 - 16:36:57
00
Dali by sme aj Rumunov, ale tych chybajucich 10 percent nam dodzubali Cigani :-)
07.09.2019 - 17:53:56
00
Sulík dnes nesklamal. Zomkol stranu. 😂 Snáď už končí.
07.09.2019 - 18:15:05
01
vlastoch co vravis na to ako dnes pellegrini na ta3 nalozil ficovi za mazureka? :)
08.09.2019 - 20:31:05
00
stax to si vazne taky naivny, alebo len hlupy ?
08.09.2019 - 20:49:43
00
Pele naložil. Otázka je, či to nemajú dohodnuté. ... takúto taktiku na voliča. Pellegrinimu až tak neverím.
08.09.2019 - 21:38:43
05
Pellegrinimu tiež neverím ani nos medzi očami,ale na Fica vyskočil preto,lebo ten to teraz pekne prehnal-ak sa toho videa chytí snaživý prokurátor,môže mať vážny problém-podla príslušných paragrafov rok basy-no som zvedavý,ako to dopadne,Fico už nemá takú podporu ako kedysi-počul som,že ho už chcú odstaviť,pre Smer a jeho oligarchov už je len na príťaž...
09.09.2019 - 07:36:02
00
dnes to bude tiež zaujímavé,Tóth príde na súd vysvetliť,ako sa vyrábali "slinoviny"
http://www.datel.sk/clanok/aj-ked-ma-sud-neochranil-pred-koscovou-klikou-v-sis-budem-dnes-svedcit
09.09.2019 - 07:39:28
00
Dano5 napísal:
Pellegrinimu tiež neverím ani nos medzi očami,ale na Fica vyskočil preto,lebo ten to teraz pekne prehnal-ak sa toho videa chytí snaživý prokurátor,môže mať vážny problém-podla príslušných paragrafov rok basy-no som zvedavý,ako to dopadne,Fico už nemá takú podporu ako kedysi-počul som,že ho už chcú odstaviť,pre Smer a jeho oligarchov už je len na príťaž...

Aby to nebolo zase nejake pripravene divadlo. V diskusii Reagan vs Carter asi 1980, bol Carter pripraveny na vsetko, vsetko vedel , reagoval a Reagan vyzeral ako trtko. Napriek tomu vyhral, lebo ho národ ľutoval. Či nehrajú na túto strunu. Chudák Hranolko, povedal pravdu a za to ho upália. Tak ho zvolím, povie si aktualne 19?%. V podstate to naznacil laco, ten co mu mazu komenty na sme😜
09.09.2019 - 08:14:57
02
snáď si nemyslíte, že je to náhoda... pripravené divadielko... on ako právnik veľmi dobre vie, čo si môže a nemôže dovoliť povedať... povedal "väčšina národa si myslí", nie že ja si myslím... ;-) možnože nejaké to navádzanie by sa dalo, ale skôr to bude niečo v zmysle, že aha veď aj mňa stíhajú... ľudia s obeťami súcítia...

a nakoľko mu tečie do topánok, tak si chystajú živnú pôdu na spoluprácu s ĽSNS, kde je predpoklad tých 10% + 20% smeráckych + 10 % kapitánových a hneď to bude ľahšie... lebo momentálne to s húnmi nevyzerá moc dobre...

koniec koncov ĽSNS už pár krát hlasovalo spolu s "trojkoalíciou", ésli se nepletu...
09.09.2019 - 09:05:43
01
no on teda ani nahodou nevie co si moze dovolit, pravnik sice je ale dost neschopny, netreba zabudat napr. na to jeho mavanie cudzim danovym priznanim na tlacovke
09.09.2019 - 09:34:00
00
áno "pávnik", ktorý reálne nikdy, nikde nepracoval
a neniesol OSOBNÚ zodpovednosť nikdy za NIČ
09.09.2019 - 09:37:46
03
boris.ko napísal:
... V podstate to naznacil laco, ten co mu mazu komenty na sme😜


Ja len na dovysvetlenie skopčím môj príspevok z FB.

"Prvýkrát v živote sa mi stalo, že mi bol zmazaný príspevok v nejakej diskusii. Ale že to bude prvýkrát práve v SME, to by mi nenapadlo.

Citujem admina zo SME:

Dobry den,

z dovodu porusenia Kodexu diskutujuceho bol vas diskusny prispevok zmazany. Odporucame vam, aby ste si dany kodex este raz prestudovali a dodrziavali ho.

Vas diskusny prispevok:
Sulik rad rozprava veci, ktore sa pacia v Kremli. To vysvetluje vsetko, co sa teraz deje. Skratka, niektori to uz nevydrzali a vzburili sa.

Dovod zmazania prispevku:
tvrdenie / obvinovanie bez dokazov

S pozdravom
--
Admini diskusie.sme.sk

Koniec citátu."
09.09.2019 - 16:24:37
05
Velmi dobry postreh.
madbugie napísal:
snáď si nemyslíte, že je to náhoda... pripravené divadielko... on ako právnik veľmi dobre vie, čo si môže a nemôže dovoliť povedať... povedal "väčšina národa si myslí", nie že ja si myslím... ;-) možnože nejaké to navádzanie by sa dalo, ale skôr to bude niečo v zmysle, že aha veď aj mňa stíhajú... ľudia s obeťami súcítia...

a nakoľko mu tečie do topánok, tak si chystajú živnú pôdu na spoluprácu s ĽSNS, kde je predpoklad tých 10% + 20% smeráckych + 10 % kapitánových a hneď to bude ľahšie... lebo momentálne to s húnmi nevyzerá moc dobre...

koniec koncov ĽSNS už pár krát hlasovalo spolu s "trojkoalíciou", ésli se nepletu...


To naozaj este nikomu nedoslo, ze prekaranie sa Fica s Pellegrinim, je len medialna hra v ramci predvolebnej kampane Smeru ? Je to ako v lacnom filme. Fico je zly policajt a Pellegrini je dobry policajt. Su perfektne zohrati. Fico oslovuje volicov LSNS a Pellegrini tych inteligentnejsich. Takto im preferencie praveze porastu. Pellegrini zo Smeru nikdy neodide, to by uz davno spravil. Kde by mu bolo lepsie ako v Smere, do parlamentu sa urcite dostane a mozno bude znovu premier a s Drukerom zacinat odznovu, to by sa nedostal ani do parlamentu.

Aby som svoje konspiracie posunul az do absurdna, myslim si , ze Pellegrini bude opet premier a Fico minister spravodlivosti alebo vnutra.

Osobne by ma zaujimalo ktora PR a reklamna agentura im vymyslela tento velmi dobry scenar.

Bol by som velmi rad keby som sa vo vsetkom mylil a dopadlo by vsetko inak, ale ked vidim tu totalnu neschopnost opozicie sa na niecom dohodnut velke nadeje to nedava.

Prílohy:

fp.jpg
fp.jpg 135.02 KiB thumb_up0thumb_down

09.09.2019 - 19:30:10
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up