https://www.flowee.cz/floweecity/styl/7115-je-to-jen-iluze-pohybu-proc-by-si-zdravi-lide-nemeli-porizovat-elektrokolo
08.09.2019 - 12:36:18
04
Najradsej mam argumenty vyhod ebiku,ze na nom zajdu dalej ako na normalnom biku..Ale to je tak,ked si niekto kupi samoslap a hned pripada si ako cyklista.
08.09.2019 - 12:59:30
01
Moja kolegina si kupila auto pred 15 rokmi a odvtedy ma bicykel v garazi nedotknuty. Pri porovnavani starych fotiek viditelne stucnela. Ide 2 ulice aj po 2 jogurty na aute a nikam sa jej nechce peso ani na bicykli aj ked ju volali, tak ze pride autom. Je to pohodlnsie.Predtym jazdila denne do prace na bicykli.
Pritom kto pozna napriklad v Sulove zrakovu pyramidu na kopci, by mala viac endorfinov z toho ze to vyslapala bez motora.
Prvy krat sa slapalo aj mne tazko a teraz tam jazdim casto a pripada mi to ako nic.
A odpadavaju starosti s nabijanim, s vynasanim po schodoch aj vonku, cez
prekazky, jazda v mraze a snehu, cena, vymena 200€ baterie, zavazie na trailoch, skor zhoria kotuce, dlhe trasy. Kto to potrebuje ako prepravny prostriedok do prace, je elektro lepsie, ako mhd plna virusov.
Bud pojdem obklukou po asfaltke s autami, alebo vynesiem po schodoch na most a stihnem to pred dazdom domov.
A v teplotach pod nulou tiez bateria tolko nevydrzi. A umyvat vapkou?

Teraz mi odpovedzte vazne, kto bol na Pruzinskej dupnej jaskyni a vynasali ste bicykel po schodoch? Alebo pri jaskyni pod Cernoknaznikom. Ten 24kg stroj mam zamknut o strom a dufat ze mi nezmizne 4500€ ? Alebo ste vzpieraci? Ja mam problem aj malou hmotnostou, aby mi
neseklo v chrbte.
juju_pepe napísal:
Najradsej mam argumenty vyhod ebiku,ze na nom zajdu dalej ako na normalnom biku..Ale to je tak,ked si niekto kupi samoslap a hned pripada si ako cyklista.

To baterka vydrzi menej ako vlastne sily. Tie sa daju dobit v restauracii. Baterka sa nabija 7 hodin a nie v kazdej restauracii maju nabijacku ci mi dovolia vypnut tv. A ak sa vobec bude dat odpojit baterka, nenecham ho vonku
Na kratku vzdialenost a do kopca ano.
Aby si niekto kto videl kopec len v televizii kupoval elekro je hlupost.
U nas v krcme som schvalne hladal zasuvku a nikde neboli. Iba kabel dotiahnuty k tv odniekial zo stropu.
Ostatni uz pojdu jazdit a ja budem prosit aby pockali?
Skusal som elektrobicykel. 4500€ a 22kg bez prislusenstva. Jazdit sa na nom dalo a do kopca super, ale ak som to na rovine vypol, tak jeeej to je tazke, to spravim 20km a odpadnem. Videl som cyklistov na obycajnych bikoch a ze sa k nim pridam. Bez zapnuteho pohonu som za nimi nestacil. HMOTNOST!!!!! ONI 9,5KG A JA 22KG. V lese velakrat vynasam a znasam bicykel po skalach, kde sa snazim opatrne aj peso.

Kto z vas vynesie elektrobicykel na
vyhliadku vrch Klapy? Tam sa smykne aj pesim turistom.
Kto je napriklad po chorobe unaveny tak by sa mu pomoc hodila, lenze jazdit normalne s vypnutym motorom to sa unavite 2x rychlejsie.


Najviac mam zabavu z tych tucniakov, co si kupia rotoped za 100€ a potom im sluzi ako vesiak. Pritom staci obcas jazdit do prace na bicykli. ???
08.09.2019 - 13:02:34
01
Vuk, kolko mas rokov? Ak to nie je privelmi impertinentna otazka
08.09.2019 - 15:08:19
07
Co ma vek spolocne s elektrobicyklom?
08.09.2019 - 15:16:07
00
Nic, ale sme na Pieskovisku
08.09.2019 - 15:46:07
00
Chcem si tvoje nazory a vyjadrovanie dat do kontextu ... som na materskej tak si musim nejako trenovat mozog a tak som sa rozhodol analyzovat vyraznych clenov fora :)
08.09.2019 - 20:05:25
08
podla mojich ostatnych prispevkov asi vies kolko mam rokov, kedze som skladal aj pioniersky slub a zas na starobnom dochodku niesom. To ti musi stacit. Nemyslim ze som vyrazny. To iste ja mozem povedat o inych. Je to len uhol pohladu.
08.09.2019 - 20:22:59
00
Toho pioniera som si nevsimol, takze minimalne ako ja alebo skor viac
08.09.2019 - 20:49:13
00
Okolo Neziderského jazera všetko fičí na e-bikoch. Biznis je biznis. Len ako ako je možné, že jazdia na normalnych bikoch moje a staršie ročníky a niekto to nezvláda v 30-ke?
08.09.2019 - 20:57:42
00
lenivost
08.09.2019 - 21:21:27
04
lapaloma a co zatial dokazala Tvoja analiza?
Ho ?
08.09.2019 - 21:57:08
00
Vidim okolo seba rozne typy pouzivatelov e-bikov. Jeden si kompenzuje riadnu nadvahu, druhy miluje zjazdy a e-bike mu nahradzuje vleky, dalsi miluje velke objemy vykonov a tymto ich este zvysuje, videl som na dovolenke v Rakusku dvojice co si takto vyrovnavali vykonnost, samozrejme niektori si kompenzuju zdravotne problemy ... no a potom su snobi, co sa vezu na modnej vlne a dalsie druhy menej sympatickych e-bikerov. Asi sa toho nezbavime. Stve ma, ze do narocnejsich terenov sa dostavaju jazdci bez skusenosti. Nic ich nenuti postupne "dorastat" na tu zataz. No a stve ma, ze sa chodnicky, na ktorych bola pohoda zaplnuju :-(
09.09.2019 - 08:43:32
010
pista ľudia, čo sa s umelou dopomocou dostávajú, kam by sa nemali, sú dosť rozšírená háveď aj v mojom kedysi milovanom výškovom horolezectve. Tam to skončilo tak, že namiesto povoľovania iba čisto alpských výstupov (čo by zredukovalo environmentálnu záťaž na hodnoty možno ani nie roku 1980) sa povoľujú predovšetkým tie najšpinavšie, ťažké komerčné expe, lebo pre aziatske banánistany je dojenie belochov jediným príjmom. Že to spôsobuje okrem iného aj desiatky smrtiek na jeden záťah? Neva, aspoň má bulvoš o čom písať "zasvätené" sprostosti. Čo, mimochodom, tiež produkuje zisk.
To isté bude aj tu. Svine a svinstvo "nikomu nevadia", lebo generujú zisk. Žo na tom, že aj mountain biking dostane prívlastok "kedysi milovaný"...
09.09.2019 - 09:05:10
03
Co dodat? Amen!
09.09.2019 - 11:04:45
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up