Viem, ze tak nejde spravit a tak sa prisposobim po svojom a budem sa snazit aby som neublizil prirode viac ako pesi turista. O mne viete vsetci, ze nejazdim na rychlost. Nepojdem tam, kde je zakazane aj pesim.
09.09.2019 - 20:03:24
00
Nuz, co viac dodat. Takito bajkeri potom kazia poziciu slusnych cyklistov vo vyjednavani so statnymi organmi a uradmi v snahe legalizovat veci (si pis ze som sa takychto jednani so SOPSR, Statne lesy a mestske lesy zucastnil) ...
Howgh.
09.09.2019 - 20:17:58
03
Nekazim prirodu, kazim nezmyselny zakon.
Priroda je u mna viac ako zakon. Zakon je len papier a da sa zmenit skrtnutim pera.
Niektore zakony z inych druhov zakonov maju priamo napisane, ze ak by zakon moralne porusoval prava obete, tak moralne pravo je viac. To som sa osobne docital v zakonniku. V tomto zakone to chyba.
09.09.2019 - 20:30:44
00
Normálne že politilóg ... V čom je ten zákon nezmyselný?
09.09.2019 - 20:40:18
00
No ze tam peso mozem a s bicyklom skladackou v ruksaku nie, lebo policajt nevie ci nechcem zjazdovat a niekoho nahodne nechtiac zrazit, alebo si bude mysliet ze som ho zbadal spoza stromu a zosadol som a tlacim, len kvoli policajtovi.
Moj otec kupil udicu a siel domov okolo hradze a pytali od neho rybarsky listok
Pritom isiel len okolo s udicou co v ten den kupil. Trcala mu z ruksaku. Buzeracia slusnych ludi. Povolenie nemal u seba.
Ja ani auto nemozem soferovat, lebo raz som bol v nemocnici a namerali mi alkohol a pritom som nic nepil. Bolo to od kvasenia v hrubom creve. Daju mi fukat a pokuta, kvoli zdravotnym problemom.


Naposledy upravil zaman dňa 09.09.2019 - 20:59:19, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2019 - 20:50:21
00
Máš dosť zaujímavé kritériá na posudzovanie zmysluplnosti zákonov, ale veď dobre, prečo nie, proti gustu žiadny dišputát.
Ako si však prišiel na to, že tam nemôžeš ísť so skladačkou v ruksaku?
09.09.2019 - 20:58:59
00
No ved policajt zbada trcat bicykel a bude si mysliet, ze chcem jazdit, ale cakam na vhodnu prilezitost alebo az ked vypadnu turisti a vecer hadam uz straz nebude kontrolovat. Kolega mi to spravne povedal, ked je policajt k*** tak si najde cokolvek, aby splnil kvoty. Kef je normalny nemam sa bat.
09.09.2019 - 21:03:26
00
Teraz som to konečne pochopil, ty si vlastne furt nadrbaný; preto tie príspevky :lol:
Hosť napísal:
Ja ani auto nemozem soferovat, lebo raz som bol v nemocnici a namerali mi alkohol a pritom som nic nepil. Bolo to od kvasenia v hrubom creve. Daju mi fukat a pokuta, kvoli zdravotnym problemom.
09.09.2019 - 21:04:49
07
No, pravdupovediac, nezmyselná nie je zákon, ale tieto úsmevné veci, čo tu vypisuješ :-) .
09.09.2019 - 21:05:40
01
Je to nespravodlive voci cyklistom, co tam pridu bez spalovania benzinu, ako ti pesi turisti co sa dovezu autom. Proste pojdem ked budem mat trasu tadial a hotovo. K tomu diskusiu netreba. Zakazte to teda aj pesim.
Ina moznost u mna nieje.
Ja som mal trombozu zil a nemam moc chodit ale miesto toho mam bicyklovat doporucene lekarom. Tak sportujem na bicykli. Ale to ma nebavi. Mam rad turistiku, tak som cykloturista.
09.09.2019 - 21:27:08
00
Vy dvaja experti ste sa fakt nasli. Martin, tie nezmysly o mhd a chodeni pesi si pisal ty, ja som ta len parafrazoval. Ja bajk v lese v pohode zamykam o stromy, ale chapem, ze pre teba je to neriesitelny problem...
Inak chlapci s vasou vycibrenou logikou, vozite sa na bajku aj v kostole, v bazene, v supermarkete?
Vuk daj sem aj dopredu vediet kde a kedy pojdes...
09.09.2019 - 21:33:54
00
V supermarkete som videl dochodcu na trojkolke. Mne by tam bicykel zavadzal. Opieram sa o nakupny vozik. V bazene sa kupem a do kostola sa nejdem kochat vyhladom z rozhladne.
K rozhladni sa nejako musim dostat. Na pesiu turu ma nikto nedostane. V praci nesmiem dlho stat a ani sediet bez pohybu noh.
Ci sa mam riadit, co nieje zakazane, je dovolene? Pojdem s lopatkou do 4 stupna a zacnem tam rozrivat zem, vsak nikde nieje take upozornenie? Uvazujem s rozumom a riadim sa moralnou podstatou
zakona. Nie lobystickou. To ako ked Visnovskeho chcel ten polovnik zastrelit, lebo cyklisti mu plasia zver a on nic nedonesie z polovacky. Najradsej by zakazal aj pesich, lebo les je JEHO a ked sa neda pesich zakazat, tak sa uspokoji aspon so zakazom cyklistov.


Naposledy upravil zaman dňa 09.09.2019 - 22:09:24, celkovo upravené 1 krát.

09.09.2019 - 21:51:55
00
To, ze mas kopu osobnych problemov, Ta este neopravnuje povysovat sa nad zakon. Inak presne takto sa spravaju nasi pocerni spoluobcania, sorry.
09.09.2019 - 22:02:43
00
https://youtu.be/bW-KKfiXunw
Pri tejto kontrole buzeraciu schvalujem, ide o bezpecnost na ceste, ale triedit ludi, ze pesi su dobri a cyklisti zli, to neschvalujem.
09.09.2019 - 22:19:04
00
Cyklisti nie su zli. Iba taki, ktori vedome porusuju zakony. A arogantni *** co sa tym este aj verejne chvalia su najhorsi.
PS: za tu lopatku by si tiez vyfasoval. Ty praveze vobec neuvazujes, iba si melies svoje hluposti.
09.09.2019 - 22:45:46
02
keyboard_arrow_up