Ja som mal tiež podobný problém,zo začiatku som tiež nemohol príst na to odkial ten idiotský zvuk lezie,nakoniec som zistil že to robí stredové zloženie(tiež mi to pripadalo ako by to liezlo z rámu)
No ale ten zvuk nikto z nás nepočuje,okrem teba.Takže ti asi nikto presne neporadí v čom to asi je :roll: .
Chod s tým čím skor do servisu.
Želám hodne zdaru.
16.04.2006 - 05:45:22
00
brrrrr az ma zamrazilo len si neviem predstavit ako budes tu osku davat dole uprimnu sustrast mily zavit. :P

To uz asi musim zas len za tym istym. Mozno si takto zabezpecuje zakaznikov. :D
16.04.2006 - 12:16:17
00
ja som mal troje kluky a vsetky ked som vybil robili take hrozne zvuky...
16.04.2006 - 13:23:23
00
este odporucam skontrolovat ci nemas nahodou stred uchyteny plastovymi miskami, lebo ja som tam mal plastove a aj to vidavalo praskave zvuky. Potom som ich vymenil za kovove a bolo to ok
16.04.2006 - 15:49:36
00
mne taketo zvuky vychadzaly z biku v zime.bolo to z rpasknuteho sedla.takze skontroluj aj to ci si niekde s nim nerafol.poriadne pozeraj.ked nie kasli na to
16.04.2006 - 19:20:59
00
Pani, paranormalny jav sa stratil. Ram bol uplne rozobraty a vrzgot nepresta. Prasklinu nenasli. Staru suntour sajbu som poslal do vecnych lovisk a hodil som tam LX sajbu novu. Vrzgot neprestal, tak som sa nato vykaslal a siel drat kopce do Malych Karpat. Potom som ho umyl od blata na wapke. Vrzgal dalej. Zavolal som do centra Kelôlys pri Piestanoch. Tipek povedal, ze to vie odstranit. Ze su to vraj len trubky ramu, co sa pri tlaku na stred dotykaju???:O))) Tak som predvcerom rano sadol na bike, ze ho hodim vlakom do Piestan. A co sa nestalo? Bike prestal vrzgat. Nevidal ani makke f. Volal som servisakovi, ten asi len gulal ocami. Dohodli sme sa, ze mu to doveziem, ked to zasa zacne. Takze dalsi paranormalny jav z oblasti cyklistiky.:O))))
20.04.2006 - 07:52:26
00
Nechcel som zakladať novú tému ani dávať to do demolácií...
Ale mám takýto problém.
Lietajúce kamene mi obili rám. Môže to spôsobiť nejakú koróziu alebo znížiť pevnosť? Je to smiešne ale predsa...Existuje niečo na ochranu dolnej stavby rámu?
http://www.upload-obrazkov.imghost.sk/files/mcxj9qhetlzhu4ds24tg.jpg
http://www.upload-obrazkov.imghost.sk/files/gdqvn1ic6u07mmvpyzv6.jpg
09.05.2009 - 13:35:31
00
existujú ochranné fólie na rám, napr. aj z kevlaru, a čo sa týka korózie, snáď s výnimkou zimného jazdenia Al zliatinám korózia veľmi nehrozí (tým ale nehovorím, že nekorodujú vôbec, len že držané v čistom suchom stave takmer vôbec)
09.05.2009 - 14:12:07
00
Mam ram Kellys Magic 2004. Vydava pri pedalovani zvuk, akoby sa lamali drevene spajle. V strede to nieje, vo vidle to nieje, v kolesach to nieje. Ram nieje nikde viditelne poskodeny -ani puknuty. V com to je? Mam s tym niekto skusenost?
V Kellyse mali s konstrukciou tychto ramov problem ale s tym sa asi nik chvalit nebude. Tieto ramy pukaju v miestach kde su zvarane z dovodu vecsej vole pri vsadeni jednej trubky do druhej. Riesili to vytesnenim epoxidovym lepidlom a problemi sa stratili.
10.05.2009 - 11:40:19
00
keyboard_arrow_up