Kliknutím prejdeš na
www.pinarello.com
Reklama
Jezus napísal:
Ja sa divim, ze u nas to nerobia. Teda aspon som o tom doteraz nepocul, ze by niekoho poslali na kontrolnu emisnu kontrolu. Opravnenie na to maju.

neviem ako tá kontrolná funguje, či je tam potom niekto ako dohľad, ale ak ťa len pošlú a ty potom máš predložiť doklad je to prašť jak uhoď, kamarát zas vybaví.. ak ťa zmerajú na mieste to neoyebeš..

CHUPACABRA :devil:

12.09.2019 - 12:58:15
z clanku som porozumel, ze po*ebavaju aj stanice STK/EK, ktore ti dali nalepku, cize kamarat ti uz nevybavi (s najvacsou pravdepodobnostou). Samozreme ide potom o vacsie peniaze, kde sa budu vyskytovat a ktore stanice kontrolovat...
12.09.2019 - 14:00:07
Ano to z clanku idu aj na stanice, no ja som myslel ze ako u nas funguju tie kontroly na ktore ta mozu policajti poslat ak sa im daco nezda.. ci je to tiez dajak potom viac pod dozorom alebo standard

12.09.2019 - 16:08:46
Jezus napísal:
Ja sa divim, ze u nas to nerobia. Teda aspon som o tom doteraz nepocul, ze by niekoho poslali na kontrolnu emisnu kontrolu. Opravnenie na to maju.

Opravnenie maju, ale mobilna STK(EK) chyba. No nic, je na cas si dat skontrolovat stav DPF.
12.09.2019 - 16:15:51
Viac buzerácie je dobré? Odrb. Dpf a im podobné. Podľa vás to znižuje emisie? Podľa mňa nie. Auta sú čím ďalej dostupnejšie a jazdí sa viac a viac takže síce emisie na auto sú omnoho nižšie ale emisie z cestnej dopravy sú vyššie. Okrem toho 4 najväčšie lode na svete znecistuju ovzdušie viac ako celá cestná doprava. A činnosť človeka má neviem či 9 alebo 0.9% podiel na celkových emisiach, zbytok (tá podstatná časť) sú prírodné procesy.

Prečo jazdiť autom keď mám bicykel?
Bicykel je hlavne dopravný prostriedok, športová pomôcka je až v druhom rade.
Slobodný človek neexistuje

12.09.2019 - 17:32:43
Myslím si, že to význam má. Teraz som sa vrátil z Kréty, kde je minimum nových aút a garantujem Ti, že prechádzka ulicou plnou aút bola pre moje pľúca riadny šok.
To s tými loďami a lietadlami je samozrejme pravda.
12.09.2019 - 20:23:46
s loďami je to pekné prirovnanie globálne pre planétu, ale keď to rozmeníš na drobné je rozdiel či ti to fúka dakde uprostred oceánu a či ti to fúka rovno pod nos v meste kde sa pohybuješ pešo..
to máš ako s fajčením, netrápi ťa tolko že niekto fajčí na záhrade doma, ale že niekto fajčí vedľa teba pri stole už hej

13.09.2019 - 09:28:24
mna trapi fajcenie vedla mna najma pod stolom :-D
13.09.2019 - 13:16:09

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)