Skusal som sa aj hrat s svyskou a otocenim presmyku lebo bod dvakrat otočeny pri pade
17.09.2019 - 16:22:04
00
tak si povedz, ze uz to deries 5 rokov a ma to narok na vymenu ...
mozno by tomu pomohol normalny servis
17.09.2019 - 17:40:34
00
Predpokladal som že si kúpil nový prešmykač a ten nevieš zladiť s bikom. Ak sú všetky diely pôvodné ako si ich kúpil na biku, tak ako píšeš, tak ani nebudem zbytočne kontrolovať ich kompatibilitu. Je na tebe aby si si uvedomil kedy ti začal robiť prešmykač problémy, či to bolo náhle, alebo postupné a či to má teda súvis s pádom a jeho posunutím, alebo ide o opotrebenie prešmykača, alebo iného súvisiaceho dielu. Ktorého dielu, tak na to ti dajú odpoveď v servise, ak to nevieš posúdiť, opraviť sám a ani podrobne opísať priebeh závady s prípadne priloženými fotografiami či videom. Napriek tomu čo si tu všetko popísal, tak ja osobne stále nechápem aký je presne priebeh tvojho problému. Prípadne môžeš skúsiť kúpiť prešmykač za 5 euro a môžno sa problém vyrieši. Ak nie je problém v lanku, ovládaní, prevodníku, ... Osobne by som to už riešil pri veku a cene toho biku, kúpou nového biku. Tento už si zrejme svoje odslúžil, ak si ho využíval aktívne.
18.09.2019 - 12:56:53
00
Som počul že ultegra presmykac nepôjde 100% s klukami 6800 je to pravda?
16.11.2019 - 07:46:39
00
keyboard_arrow_up