a ty o čom píšeš? Ja som tvrdil, že je úžerník? Čo ti mám dokazovať..aké argumenty chceš resp. k čomu?

@briko ten kto iného nazýva blbcom je sám blbec. Myslím, že tým sme vyčerpali našu spoločnú diskusiu ;)
22.09.2019 - 16:41:52
01
Nasu spolocnu diskusiu? :D Evidentne si moj prispevok nepochopil. ;) Cau.
22.09.2019 - 16:47:31
00
Cako85 napísal:
V paralelnom vesmíre žije podľa mňa každý kto si myslí, že Kiska je snáď nejaký filantrop.....

Máš pravdu, originál si to nepovedal ty, ale tino888. Ale tvoj príspevok bol viac ako súhlasný.
A argumenty sa používajú v diskusii, aby podporili / dokázali stanovisko, ktoré v tej diskusii mám. Takže som sa snažil fakt neútočne vyvolať otvorenú diskusiu, ktorá by bola postavená na tých argumentoch a kde by sme sa možno aj počúvali.
Škoda...
22.09.2019 - 16:54:17
00
Napísal som, minimálne explicitne, že Kiska nie je filantrop. Ak chceš argument k tomuto, tak podľa mňa človek, ktorého firma pošle rodinu s deťmi na ulicu kvôli peniazom ktoré im požičali, proste nemôže byť filantrop. A je úplne jedno, že tá rodina nebola schopná splácať. Veru...škoda ;)
22.09.2019 - 17:30:56
02
On na ulicu nikoho neposlal, tie deti na ulicu poslali ich rodiacia tym, ze si pozicali bez toho aby si vedeli spocitat ci to vedia vratit.
22.09.2019 - 17:37:03
04
@Cako85

Dobrý Anjel = schéma na pranie špinavých peňazí??

Tak hádam pridáš aj nejaké obstojné vysvetlenie, dôkaz, info...

Inak by ťa niekto oprávnene mohol mať za prahsprostého okiadzača abo ľahkoverného paka

Prílohy:

p.png
p.png 533.26 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2019 - 17:37:35
01
Hosť napísal:
Chlapi, kaslite na neho (Cako85). Je to jeho problem, ze zo seba robi blbca, co nema/nepouziva rozum. Nie som este sice bohvieako stary, ale zistil som :), ze cim menej sa clovek snazi takymto ludom veci vysvetlovat, tym skor pridu na svoj omyl sami.


Myslis ako napr. tych dost mozne ze par desiatok tisic ludi na pochode za zivot,ci rodinu ci co sa to dialo?
22.09.2019 - 17:48:08
00
Cako85 napísal:
:emo:

Wau :D
22.09.2019 - 17:53:02
00
stanos4 napísal:
Myslis ako napr. tych dost mozne ze par desiatok tisic ludi na pochode za zivot,ci rodinu ci co sa to dialo?


A Ty mas pocit, ze ma vyznam im nieco vysvetlovat?
22.09.2019 - 18:16:47
00
no napriklad to, ze plosny zakaz potratov, hlavny ciel organizatorov pochodu, je, ako sa ukazuje z inych krajin uplne kontraproduktivne. Taktiez, pocet potratov na svk dlhodobo klesa (ano, su tu potratove tabletky ktore nie su evidovane), a teda takato agenda je, minimalne zvlastna, realne ale cisto populisticka tema, podla mojho skromneho nazoru, tak ako krimigranti.....

Navyse, tieto organizacie ktore to zastresuju a podporuju, su navyse take *** ze, ako napr. KDH a biskupi, bojuju za zrusenie sexualnej vychovy.... velmi prezierave - rizikove skupiny nebudeme o sexe ucit a potom im zakazeme potraty a potom posleme kotlebovcov na nich a znova budeme posielat ludi do plynu. Tak nejak? Vsak s tym uz mame na slovensku skusenosti, ako cirkev sa s fasistami spolcuje, a deje sa to dodnes :)
22.09.2019 - 18:25:17
05
stanos4: Miesas hrusky s jablkami. S tym, co pises, samozrejme, suhlasim.

Sprav si anketu, kolko ludi sa Ti (alebo Tvojim kamosom) podarilo v takejto „diskusii“ presvedcit o svojom nazore.

Ano, hlavne treba ucit deti/ludi rozmyslat. Ludi, ktori su takto vyhraneni a idu spolu s fasistami do ulic pochodovat, uz recami nepresvedcis. Maju vsetky informacie, len ich nevedia spracovat. Miesto snahy o ich zmenu sa treba sustredit na vzdelavanie ludi. Vseobecne. Oni na svoju chybu potom pridu sami. Nie vsetci, samozrejme, ale s tym nic nenarobis.
22.09.2019 - 18:59:52
00
je to tazko, su rozne pristupy. Nevravim ze ten tvoj je zly, ani ze ten moj je dobry :)
22.09.2019 - 19:03:15
00
ked uz sa najvacsi zastanca rodiny z LSNS rozvadza asi bude niekde problem. alebo ten co sice ma rodinu ale s 10?imi matkami. alebo kapitan uspesne rozvedeny. alebo najsilnejsi katolici co nepokradnu? pripadne
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net

nejako mi to nevychadza...
22.09.2019 - 21:29:41
010
mne osobne sa najviac páčili v telke "protestujúce" mníšky ... ZA RODINU ...
23.09.2019 - 09:51:02
01
Prepol som včera popoludní u mojej mamy telku na Tv Lux, bol tam priamy prenos z Pochodu za život. Ak by niekto nevedel, je to pochod proti potratom. Nerozumiem o čo im ide. Však počet potratov od roku 1989, keď bol na vrchole, rapídne klesá. Čo vlastne chcú? Nechápem.

Prílohy:

graf-smatana.jpg
graf-smatana.jpg 31.75 KiB thumb_up0thumb_down

23.09.2019 - 10:15:27
04

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up