Caute, zvazujem kupu canyon ultimate cf sl a som na vazkach s velkostou. 170cm 77cm inseam. Podla canyonu to je na XS, ale podla geo mi to viac vychadza na S. Pruser je ze bike nikde neodskusam. Vysku sedla mam aktualne 74cm, jazdim supersix s geo podobnou S kovemu ultimate, predstavec 12cm, iba s tou default konusovou podlozkou, sklon jemne do plusu. Uvital by som jemne kratsi setup - S je s 9cm predstavcom. Na druhu stranu XS bude mat viac vysunutu sedlovku = viac komfortu, a predstavec mi vedia dat dlhsi ako je v serii,cize reach bude +/- rovnaky,akurat to asi bude s podlozkami pod predstavcom. Mate skusenosti s danym ramom? Uvitam foto vasich posedov aj s parametrami, a top by bol niekto z okolia TN s velkostou XS alebo S, kde by som si to vedel osahat a potvrdit resp. vyvratit. Dakujem!
20.08.2019 - 21:43:52
00
Ahoj, neporadím Ti, ale chcel by som využiť toho, že máš cannondale supersix a požiadal by som o radu. Zvažujem kúpu cannondale systemsix, Veľkosť 51? Bojím sa 54 a nemám to kde vyskúšať ... Mám tak ako Ty 170cm, 78 inseam. Vopred ďakujem za odpoveď. Som z Trenčína a pozri link : https://www.bike24.com/1.php?content=8;product=294604;menu=1000,173,157;mid=0;pgc=0 (dobrá cena)
23.09.2019 - 19:12:05
00
keyboard_arrow_up