Najlepší jonťák je pivo. :lol: A už nemudrujte mimo tému tohto fóra.
24.09.2019 - 12:04:12
06
a uz ste sem mohli niekto dat nejaku vyhodnu kupu a hrajkat sa chodte na pieskovisko :-)
24.09.2019 - 12:05:12
00
Ja som si to napríklad kúpil na bežnú konzumáciu večer k čipsom a kole :-)
24.09.2019 - 12:05:19
06
Jaiub napísal:
Ja len ze ci si aj vtedy mal potrebu sa vyjadrit, alebo len tu, na fore, ako vacsina. Slovakov, ci skor opic? Predstav si, ze by som si to kupil tak ci tak, skor ci neskor, a verim tomu ze viaceri, ak nie vsetci. A ani by si otom nevedel, a nemusel sa k tomu vyjadrovat, ako viaceri. Ktorych to vlastne nazaujma, ale treba to opi..vat a vyjadrit svoj nazor. A rovnako si predstav, ze dam ruku do ohna zato, ze mam zdravsi zivotny styl ako (nielen) tu 80-90 alebo aj 95% Slovakov. A to aj s pouzitim tych cca 20 gelov a iontakov rocne. Stale neveris? Tak tomu ver :-) Sam som zastancom roznych bio-eko-natural vyrobkov a som v bio obchode mozno castejsie ako opat kolko, 80% ludi? Ale ako tu uz bolo napisane, pri zdravom, vyvazenom stravovani sa par tychto veci v priebehu roka strati. Aby si si nemyslel ze to clovek pije pri kazdom vyjazde, treningu v strede tyzdna ci cez vikend.... Tymto sa uz ja nemam viac k tomuto ako vyjadrit :*

P.S.: Tieto gely miesam s gelmi Agave9, na vyjazd pijem hydro tablety a obycajny protak mam natural :finger:


Jezus napisal uzitocnu informaciu - ze zlozenim su tie vyrobky uplne tuctove - doslova lacne, na tej ich stranke to da dost prace preklikat sa k zlozeniu (konspiracia - preco asi?). Neviem preco to beries tak osobne. A ver tomu ze mna tvoj zivotny pribeh fakt nezaujima. ;) Bio obchody radsej komentovat ani nebudem. :D
24.09.2019 - 12:20:19
01
MageZ napísal:
na tej ich stranke to da dost prace preklikat sa k zlozeniu (konspiracia - preco asi?).

Tato cast nie je pravda.
24.09.2019 - 12:33:38
01
nebudem sa hadat, pri tom linku na "bundle" mi to nechcelo zobrazit info o niektorych vyrobkoch, ked som klikal na "info" - mohlo ist cisto o bug (zle nahodene vyrobky do eshopu, prehliadac, chyba v kode...) - musel som hladat dane vyrobky v inom zaradeni...ked som si precital info od jezusa, moj zaujem o tuto kupu opadol uplne ;)
24.09.2019 - 12:45:25
00
media.tenor.com
24.09.2019 - 12:54:54
014
Mne to tam po kliknutí na info ukazuje zloženie všade hneď.
24.09.2019 - 12:58:12
00
nedalo mi, vyskusal som a uz to zobrazuje aj mne...vcera som sa s tym dost vytrapil, ked som dohladaval :)
24.09.2019 - 13:08:09
00
MageZ napísal:
...ked som si precital info od jezusa, moj zaujem o tuto kupu opadol uplne ;)


Bodaj by aj nie ked par prispevkov vyssie pises, ze take veci nejes :D
Je to trosku aj o tom, na ktorej strane barikady stojis. Je lahke ohejtovat veci, ktore k zivotu nepotrebujes.
24.09.2019 - 13:23:51
00
Napisal som v dobrom, ze upozornim tych, co si to zlozenie SIS nepozreli, ze to nie je ziadne terno. Ja som skoro tiez objednal, ale nastastie som si to rozklikol. To bolo cele. Ale kedze niektori mate potrebu to tu donekonecna obhajovat kolko usetrite a dokonca tu padlo aj vyjadrenie "tie latky maju v geloch svoj vyznam", tak si neodpustim reakciu. Nie, nemaju vyznam. Nie pozitivny. A osobne sa velmi divim, ked sa zdravy clovek dobrovolne napchava umelymi sladidlami aj ked na to nema ziadny zdravotny dovod. A este sa divim, ze ak niekto tvrdi ako zdravo zije, tak ze zrazu uprednostni nekvalitny produkt pred kvalitnym len kvoli cene. To, ci sa nieco oplati, sa nemeria len podla ceny, ze ano? Tak pozor aby ste nezoscarinkovateli a nenakupovali za kazdu cenu len preto, ze je to lacne. Keby ste sa nenechali oslepit akciovou cenovkou, tak si tych 10-15 gelov na sezonu a regener kupite kvalitne, bez zbytocnych sraciek. A co, ze to bude drahsie? Za blby karbonovy rafik alebo za kazetu date doslova stovky eur, za plast desiatky eur a potom tu idete obhajovat, ako treba setrit par eur za rok na vyzive hlavne ked este od tela pozadujete nadstandardny vykon na maratone vo vysokych tepoch? Vazne? No ale kazdy podla seba. :) Hlavne si treba nahovorat, ze v malych davkach neskodi ziadna chemikalia. Aj savopiči tak argumentuju. ;)
24.09.2019 - 14:00:05
011
No tak uz vieme,ze tento vyrobok je nekvalitny a ktore su tie kvalitne? Ake znacky?
24.09.2019 - 14:03:31
01
Aj PowerBar ma napr. gely a iontaky bez nahradnych sladidiel. Ale tiez nie vo vsetkych produktoch je uplny ideal. Co si pamätam, tak www.chimpanzeebar.com nema ziadne sracky v sebe.
24.09.2019 - 14:06:35
00
Samalama gely a iontak od agave9, tycinky-proteinove a sacharidove a gely z rady natural od powerbar, od chympanzee gely, iontak a tiez tycinky. Ale si priplatis. A este som zabudol na tycinky denuts od nutrendu, na tych ficim pri dlhsich treningoch :-)
Zatial sa mi nepodarilo najst regener bez sladidiel a farbiv, tak tam prezijem aj s sis rego rapid recovery, vlastne len kvoli tomu som to cele objednaval... Holt, buduca sezona bude menej zdravsia :lol:
24.09.2019 - 14:12:04
00
martinzz napísal:
11 evri za oxid horecnaty? To ako vazne? Ved to funguje ako prehanadlo (vo vacsich davkach). Najalacnejsi a najmenej vyuzitelny horcik pre ludske telo.

To si mi chcel akoze "nalozit? Kvoli horciku som to nekupoval :D.
Ten kupujem ked uz tak samostatne s 40% akciou tu https://www.bulkpowders.co.uk/magnesium-bisglycinate-tablets.html
24.09.2019 - 16:55:41
00

Výber z tovaru vo výpredaji

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up