stanos4 napísal:
Clovece,madbugie, tvoj posledny koment som radsej ani necital, ale dufam ze ten predposledny,tak zr aspon 2/3 su ironia a vtip. Ak nie, tak ako som ti pisal davnejsie - konspiracne kraviny trva dlhsie vyvratit ako ich vymyslat, i ked tieto co si popisal su fakt ubohe ak to nie je ironia.


palček hore... koooonečne to niekto (čiastočne) pochopil ;-)

my tu, na tom našom malom Slovensku, sme ako prd vo vetre, toto všetko aj tak ide mimo nás a našich "názorov" na vec ;-)

ale za tým, že čistý elektromobil, vo väčšine EU krajín, ako jediné - rodinné auto do domácnosti v jeho súčasnej podobe, či cene, či úžitkovosti pre väčšinu bežných ľudí nemá zmysel...

možno ekologicky, ale ekonomicky určite nie...

chcem hybrid, ale aj tie sú zatiaľ drahé voči konvenčnému ekvivalentu, ale už sa to aspoň približuje... takisto si viem predstaviť takú vyžitú baterku z Tesly mať na dome + k tomu pár kolektorov na streche ako zdroj energie domácnosti... ale proste zatiaľ je to cenovo pre bežného človeka neúnosné a úspora sa ekonomicky nevráti... takže to nikto "dobrovoľne" robiť nebude...
25.09.2019 - 14:03:19
00
dzajro napísal:
"Akademik" Stanek je táraj, gágaj a prďús. Ďalej som tvoj príspevok nečítal.
Tvoj avatar vravi za vsetko. Hlupacik.
25.09.2019 - 16:14:15
00
Lelo skor si myslim ze tvoja reakcia na jeho avatar hovori za vsetko
25.09.2019 - 16:37:51
09
A??? Harabin sice postvaral ko..tiny, ale nebudem si ho davat ako profilovku.
25.09.2019 - 16:50:57
00
Tak si ho nedavaj
25.09.2019 - 19:59:06
06
Hosť napísal:
v USA maju tiez celkom zabavu... zaciname :)

bude zábava, keď impeachment "inquiry" zas vybuchne do tváre demokratom, ako ten Mueller híring v blahej pamäti (na ktorý sa vlastne už radšej zabudlo). A keď táto epizódka v skutočnosti najviac ochromí Biden-a, ktorého rodinkárstvo a korupcia je v centre príbehu.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 25.09.2019 - 22:06:42, celkovo upravené 1 krát.

25.09.2019 - 21:00:35
00
skoda ze ta zabava bola hlavne o tom ze niekto v priebehu 30s dokazal povedat I deny I confirm I deny what Ive confirmed :D
25.09.2019 - 22:03:29
00
Video som nekukol. S.Mayers bol najnudnejsi uz v SNL.
25.09.2019 - 22:10:01
00
bolo to na fox news :)
25.09.2019 - 22:10:41
00
tak ale totok už je asi trošken cez čáru, či v Time móžu? akokeby nestačilo, že to diefčatko si aj samo dosť ubližuje...

Prílohy:

Greta.jpg
Greta.jpg 51.84 KiB thumb_up0thumb_down

26.09.2019 - 08:23:26
00
Až na to, že ide o photoshop. Nech sa páči, pozri si stránku Time-u, žiadnu takúto titulku nezverejnili https://time.com/vault/year/2019/
26.09.2019 - 08:31:21
01
Ja si myslim, ze on dobre vie, ze to nie je skutocny cover. Skor to poklada za vtipny obrazok, nakolko v jeho mysli je zalozeny na realite, preto ho sem dal. Aby vyjadril svoj nazor na temu a pichol si do "mainstreamu". Jedine miesto na internete, kde som nasiel este onen obrazok je akysi blogpost, samozrejme v rustine.
26.09.2019 - 08:39:55
06
matej si normálny, si fakt myslíš, že toto by niekto vypustil oficiálne v dnešnej dobe??? kua pozerám, že to Time som zabudol dať do " "

rachela, práveže mi to ftipné moc nepríde... to diefčatko si myslím, že má zhora naložené už dosť, tuším je asperger... ako OK tento dnešný EKOterorizmus sa sem tam trošku preháňa a robí sa okolo toho zbytočný humbuk...

mne skôr prišla ftipná naša čelná predstaviteľka... že ide na summit 5 blokov peši, OK nech sa páči, ale že sľubuje ako my zatvoríme baňu, kde naši ľudia prídu o prácu... hneď na to Poliaci zavalašia, že oni otvoria novú baňu... a toto je tá EKO-lógia v praxi...

po svete skôr behala táto fotečka, že keby pohľad vraždil... myslím, že vlasáč tam mal prejav, niečo v zmysle, že bizňís je bizňís až v prvom rade, a ostatné nás nezaujíma... tobôž nejaká ekológia

static.independent.co.uk
26.09.2019 - 08:57:41
00
to akoze chces povedat ze je nieco na zatvarani tych dotovanych bani zle? teda okrem toho, ze to malo byt uz davno zatvorene...
26.09.2019 - 09:18:06
08
to chcem povedať skôr, že ak sa bavíme o ekológii, tak z pohľadu zemegule sa nič nezmení, dokonca poliaci tuším otvoria ešte väčšiu baňu... (takže vlastne ešte sa to zhorší, ako som písal vyššie bizňís je bizňíz až v prvom rade)

a ak by sme sa chceli baviť o ekonomike a dotáciách pre firmy, aby sme zabezpečili zamestnanosť (či už priame, či nepriame)... hmmm podľa tejto logiky by sme mohli zavrieť aj automobilky, aj tie výdatne dotujeme z našich peňazí, priamo či už v podobe stimulov, pozemkov, príspevkoch na zamestnancov atď. alebo nepriamo v úľavách na všemožných daniach atď. nehovoriac o tom že nejaký pomyselný zisk a dane z toho plynúce pre náš štát sú úplná utópia... či to je niečo úplne iné?
26.09.2019 - 09:24:49
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up