madbugie napísal:
, ja viem pre vás je strašne ťažké si priznať, že s našou smetiarskou princeznou nie je všetko s kostolným porádečkom, ale to je na inú debatu... to bolo tiež len také premiestnenie problému... neni to v pezinku, ale v dubovej z toho majú vééééľkú radosť ;-)

Táto debata tu už prebehla pred časom a vyšiel si z nej ako sedláci u Chlumce. Nebol si schopný podložiť svoje náznaky jediným relevantným zdrojom a na veľa si vytiahol nejaku bezvýznamnú kauzu jej tatka z čias, keď mala Čaputka krátko po 20ke. Oháňal si sa napokon tým, že spýtaj sa ľudí v Pezinku - volilo ju tam 76% ľudí. Teraz zase Dubová a naozaj - tam ju volilo len 66%.
Ale ber to pozitívne - ľudia tu fóre si radšej prečítajú tvoje vlastné “fóry” - lebo keď uvedieš ako zdroj nezmyslov napr Staněka, väčšina sa pochopiteľne ani neunúva si príspevok prečítať
26.09.2019 - 11:03:26
06
madbugie asi myslel skládku v Dubovej, kde sa vozí odpad namiesto tej skládky v Pezinku. Čo však "zabudol" povedať, že v Pezinku už jedna dosť veľká skládka existuje a myslím, že je uz uzavretá. Čiže v Pezinku je toho už habadej navozeného.

Napr.
https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-/cislo-November/pezinska-skladka-zapacha-aj-tri-roky-po-zaradeni-do-ciernej-knihy.html
26.09.2019 - 13:13:39
00
takže podľa teba sa jej otec vlastne omylom vyskytol v riadiacich orgánoch firmy, ktorá mala na starosti "výstavbu" danej skládky, ktorá v danom čase bola dcérskou spoločnosťou firmy, ktorá má po dnes deň pod palcom smetiarsky biznis v Pezinku... ja to vidím ako priamu súvislosť, ty to vidíš ako bezvýznamnú kauzu... v poriadku, možno to naozaj bolo tak, že si vstúpil do svedomia a hneď po odchode z tejto spoločnosti sa začal ekologický boj jeho dcéry proti tejto skládke... ktorá sa vlastne iba presunula do Dubovej a Senca... bizňis 1 : ekológia 0

a chcem sa opýtať aký súvis s tým má % volebného výsledku, skládka vadí ľudom na jednom konci dediny, v strede a na druhej strane ju nevidno, tak čo... alebo inak keď v 92 zvolilo 50% ľudí Mečiara tiež mali pravdu...

bavili sme sa tu o ekologickosti elektriky a elektrodopravy a zrazu tu riešime obraty firiem, dotácie a politikov... akurát sme všetci spoločne dokázali tie Trumpove slová, že bizňis až v prvom rade... čo tam po ekológii... bizňis 1 : ekológia 0

páči sa mi tá naivná predstava, že po budúcich voľbách bude koalícia zderu sro konečne porazená, nastúpi nové liberálne krídlo, všetky kšefty, kauzy, tunely budú vyšetrené, všetky kohútiky finančných tunelov z tohto štátu sa zavrú, nové sa už neotvoria výber daní a dph bude na úrovni 99% a konečne tu bude raj na zemi, to bude asi to Mečiarom sľubované švajčiarsko? (tentokrát bez irónie)

to vieš, niekto priloží ftipné video, niekto napíše nejaký ten fór, konšpiráciu, demagógiu... hlavne že sa bavíme (však ono nás to prejde, tentokrát s iróniou, neberte všetko tak vážne... treba si z toho robiť srandu, tu nám fakt nič iné nezostáva... každý tu vie že baňa je dotačný tunel a čo... kto s tým čo spraví, nikto nič... môžeme si tu akurát tak na fóre brnkať na nervy)

aj by som sem priložil ten bilboard čo máme hneď za mestom, kde jedna pani ide zobrať podvodníkom nelegálny majetok, ale to už by asi bolo na dnes srandy moc...

(tino, pôvodne som chcel napísať že VY STE VY HRA LI, ale obávam sa že neustále "prehrávame" všetci, a dneska som už rýpal dosť, tak načo zbytočne provokovať ;-) "aj tak tu všetci zomrieme") bizňis 1 : obyčajný ľudia 0

s úctou váš mad bugie - šaľenec a konšpirátor ;-)
26.09.2019 - 13:38:49
01
madbugie Prezradím ti tajomstvo: Čaputova a jej tatko sú dve odlišné osoby. Čiže aj keby jej tatko niekto zastrelil, Čaputova za to nebude niesť vinu. Už rozumieš?
Dokonca ani (nelegálnu?) skládku v Dubovej nezaložila Čaputka - tým volebným výsledkom som ti chcel len ilustrovať, že ti dedinčania sú natoľko príčetní, že to vedia.
A nehnevaj sa pls, že tvoje príspevky neberiem ako žart či iróniu - na mňa tak nepôsobia. Skôr ich vnímam ako rezignované tragické poznámky.
26.09.2019 - 14:17:14
06
frustrovaný z toho čo sa deje v tomto banánistane som, to máš pravdu... asi tak ako všetci normálni ludia...

ale ako pozerám, na posledných dvoch stranách som skôr ja poslúžil niektorým, ako fackovací panák... rado sa stalo...

ako keby som ja mohol za to, že tu politici kradnú popritom ako kradnú, že firmy a podnikatelia si tu robia čo chcú a nikto s tým nič neurobí... že obyčajný človiečik je v tejto politicko-oligarchicko-biznismenskej mašinérii rukojemníkom, ktorému je akurát tak dovolené doživotne splácať hypotéky...
26.09.2019 - 14:55:27
00
Demokracia je svina. Co si zvolis to mas. Sila jedinca je v tom, ze ukecava svoje okolie a prebudza ho k rozumu. Teda pokial sa mu prebudil ten jeho. Ak nevieme nic lepsieho najst tak nenadavajme na demokraciu, nadavajme na stav spolocnosti. Koncentrakmi nezmenis. Vzdelanie a uctyhodne vzory ano. Niektore narody na tom pracovali starocia. Tiez zacinali upalovanim carodejnic ...
26.09.2019 - 16:32:22
05
madbugie napísal:
aj by som sem priložil ten bilboard čo máme hneď za mestom, kde jedna pani ide zobrať podvodníkom nelegálny majetok, ale to už by asi bolo na dnes srandy moc...

...a tebe sa nepáči tá myšlienka, či čo ?...
26.09.2019 - 20:53:57
00
myšlienka je to určite krásna... ale ako si to v právnom štáte predstavujete... ak sa nemýlim, zákon nemôže platiť spätne... samotný podnikateľ vlastne nemá nič, len tak tak sa drží firma nad vodou, zisk minimálny... aká účinnosť, vymožiteľnosť, do koľkáteho kolena sa môže zhabať... nie je to také easy vykonať, ako povedať...

aj Mečiar tuším len s trojizbovým bytom a Corsičkou odchádzal od nás... ;-)
26.09.2019 - 21:01:13
00
Najjednoduchsie je pindat na vsetko a na vsetkych...

A treba rozlisovat medzi neda sa a ja neviem ako sa to da. Podstatny rozdiel.
26.09.2019 - 21:26:11
00
madbugie v Politike je ako Vuk v Padoch na bajku - siahodlhe romany plne *****, nad ktorymi normalnemu cloveku zastava rozum stat
26.09.2019 - 23:38:49
021
po dlhej dobe príspevok, čo mi v tejto téme dvihol náladu
:bow: :sun: :)
26.09.2019 - 23:48:34
01
laco napísal:
Prepol som včera popoludní u mojej mamy telku na Tv Lux, bol tam priamy prenos z Pochodu za život. Ak by niekto nevedel, je to pochod proti potratom. Nerozumiem o čo im ide. Však počet potratov od roku 1989, keď bol na vrchole, rapídne klesá. Čo vlastne chcú? Nechápem.

Mimochodom, Dave Chapelle (americký komik) sa nedávno zamýšľal, že keď teda ženine telo = ženina voľba, tak potom by malo platiť aj mužove peniaze = mužova voľba. Ak žena má právo si to dať odstrániť (a hodiť kamsi do kýblika), potom muž by mal mať zas právo to opustiť a nedotovať svojimi peniazmi. Fér? :)
27.09.2019 - 11:47:11
00
a povedal niekto Davovi ze to pravo kazdy muz ma?
27.09.2019 - 12:03:59
00
myslel som, že zanedbanie výživného je skutková podstata, nie právo. Prinajmenšom v našich podmienkach.
27.09.2019 - 12:24:46
00
Detto v Spojenych statoch.
27.09.2019 - 12:25:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up