Šariš
Je jednoducho najlepší... 26% [ 62 ]
Reigns & Rulez:) 11% [ 26 ]
Najkrajšie, najvášnivejšie, najrozumnejšie a celkovo najlepšie ženy su jednoznačne zo Šariša. 35% [ 83 ]
Je srdcovka! 28% [ 68 ]
Celkový počet hlasov : 239
ale ze sa turisticky klub nehanbi za to, ako vyzera ta cervena znacka :roll: ... keby to nebolo nanovo znacene, tak som ticho ... ale znacka je nanovo vyznacena, ale aby ju aj trosku precistili, tak o tom mozme len snivat :? :roll:

ja viem tiez som tamade isiel, s tym cistenim to nie je az take jednoduche, je stym dost roboty a navyse musis mat aj povolenie
28.04.2008 - 11:12:40
00
Povolenie nemoze byt az taky obrovsky problem ak sa nejedna o uzemie rezervacie ... a roboty je dost, to uznavam ... ale keby bola snaha, tak aj ludia by sa nasli, mozem povedat za seba, ze ak by sa nejaka takato brigada organizovala, tak by som sa aj zucastnil ... ale ako som uz napisal, najprv by musela byt snaha :roll: :?
28.04.2008 - 11:34:13
00
to vieš, robiť dačo zadarmo, to sa už dnes veťmi nenosi...
28.04.2008 - 11:50:09
00
Ja len dodam, ze mozete lutovat, ze ste nesli do Varina :twisted:
28.04.2008 - 12:28:03
00
Ja len dodam, ze mozete lutovat, ze ste nesli do Varina :twisted:

Koho tym oslovujes? Lutovat by som mohol, keby som tam chcel ist a nemohol. Ved len same zle veci sa tam diali: neopravnene jedenie cudzich veceri, trhanie retazi, defekty, padanie, stracanie sa v terene, ... Vies ako je pohodlne doma v kresle? Ziadne kopce, ziadna namaha.

Ale vazne: urcite by som prisiel rad, ale toto stretko uz od zaciatku sa javilo ako velmi masivne. Ja radsej trocha komornejsie.
28.04.2008 - 12:55:54
00
Ja len dodam, ze mozete lutovat, ze ste nesli do Varina :twisted:


a ty ze si nebol na Makovici
28.04.2008 - 13:26:53
00
Koho tym oslovujes? Lutovat by som mohol, keby som tam chcel ist a nemohol. Ved len same zle veci sa tam diali: neopravnene jedenie cudzich veceri, trhanie retazi, defekty, padanie, stracanie sa v terene, ... Vies ako je pohodlne doma v kresle? Ziadne kopce, ziadna namaha.

Ale vazne: urcite by som prisiel rad, ale toto stretko uz od zaciatku sa javilo ako velmi masivne. Ja radsej trocha komornejsie.


Sice som to nenapisal, ale teba som z toho vynechal, lebo som vedel, ze si nemohol ist.

Bajkboro, Makovicu a Varin by som nevymenil za nic na svete. Keby si videl to prostredie aj ty by si zmenil nazor. Zilina rulez.
28.04.2008 - 15:40:38
00
Slavo, ja sa pridam na stranu Jfaba ... ja tiez nejako extra nemusim masivne akcie ... verim, ze prostredie je tam super, ale tvrdit, ze mozem lutovat, ze som tam nebol ... no, mozno trochu silne slova :roll: :)
28.04.2008 - 15:43:30
00
V sobotu sme isli na vyjazd tusim siedmi, takze ziadna masova akcia.
28.04.2008 - 16:02:57
00
V sobotu sme isli na vyjazd tusim siedmi, takze ziadna masova akcia.

Vecer predtym bol masovy pijales? Inak si to neviem vysvetlit.

P.S. Myslim, ze podobne akcie by stali za to, aj ked tiez nie som zastancom masoviek. Osobne som sa neprihlasil preto, lebo bol dost skory termin (atrofia svalov po zime a pod.) a obava z blata a snehu vo vyssich polohach.
28.04.2008 - 16:10:28
00
Po dnesnej dohode s Trampom to vyslo takto:
stvrtok 1.5. - Krompachy
stretko 15-20 min pred odchodom vlaku, vestibul zeleznicnej stanice.
Prida sa niekto?

Prílohy:

PresovKrompachy.jpg
PresovKrompachy.jpg 21.72 KiB thumb_up0thumb_down

28.04.2008 - 18:12:01
00
Vecer predtym bol masovy pijales? Inak si to neviem vysvetlit.

P.S. Myslim, ze podobne akcie by stali za to, aj ked tiez nie som zastancom masoviek. Osobne som sa neprihlasil preto, lebo bol dost skory termin (atrofia svalov po zime a pod.) a obava z blata a snehu vo vyssich polohach.

nie,teda mozno aj bol pijales,ale my sme prisli az v sobotu rano a vsetci sa sli chrtit a stracat a ostali sme siesti Amenaci :wink:
28.04.2008 - 19:21:28
00
Dnes som neplánovane prešiel hrebeň z Drienovskej po modrej na Kendický kríž, daľej smerom na Furču, potom motorkárskou cestičkou na zelenú cyklotrasu po nej na hrebeň Kvašnej až k záhradkám na Vydumanci. Všetko je perfektne zjazdné, motorkári nezaháľajú, vyjazdili to na jedničku. Ak ste to teraz nejazdili, doporučujem, je to super! A to som celé išiel na slikoch.
28.04.2008 - 20:22:46
00
Môžem potvrdiť slová Racha. Ja som dnes prešiel trasu šaršiského maratónu. Myslím, že v lesoch je až príliš sucho. A vidieť že chlpaci tvrdo trenuju, pretože trasa je dosť vyjazdená nie len od motorkárov ale aj od bikerov. Bolo super.
28.04.2008 - 20:38:14
00
mozem potvrdit az prasno len ti lesaci nechali po sebe riadny bordel z jfab sme aj prenasali bajky.
28.04.2008 - 20:43:58
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up