A načo som ti písal ten postup?
04.10.2019 - 19:05:12
01
A čo ti vypíše sigma keď to dáš skalibrovat?
05.10.2019 - 21:47:00
00
10 Successful
05.10.2019 - 22:44:59
00
👍
06.10.2019 - 05:34:44
00
Zdravim, kupil som 4iiii powermeter (one-side) a mam takyto problem.
Parovanie s telefonom aj Garmin hodinkami je v poriadku, ale senzor ako keby neposielal ziadne data o vykone resp. kadencii do zariadeni.
Firmware som hned na zaciatku updatol na verziu 1.4, ale zaujimave je, ze v appke nevidim prepinac 3rd party, nedokazem ho premenovat, nastavit, odlinkovat nevidim ani ANT+ ID (1603) resp. seriove cislo - vsetko je sede - vid obrazok.
Premenovat som skusil cez druhu aplikaciu 4iiii Crank Connect, tam to ide a tam vidim aj seriove cislo ale nedokazem upgradnut alebo downgradnut firmware - zeby som vyskusal.
Viete niekto aka je prosim aktualna verzia firmware? A ako ju nahodim, ked cez ani jednu appku mi ziaden update neponuka?

Prílohy:

IMG.jpg
IMG.jpg 177.66 KiB thumb_up1thumb_down

07.10.2019 - 09:29:42
00
A “prebudil “ si merač pootočením kluk pred pokusom o spárovanie s mobilom ? Všetky zmeny treba prevádzať až po ”zobudeni sa “ zariadenia , potoč klukami , rozsvieti sa ti dióda na boku wattmetra na modro bliká a až potom daj spojiť s mobilom . Merať začne až po nejakej chvíľke pedalovania ... predtým však stále kalibrujem . Kalibruj v polohe kluk 12/6 !!! S vypnutým pedálom bez tretier . Sigma ROX napíše : 10 successful“ . Modro prestane blikať a podľa stavu batérie watmetra svieti od zelenej po červenú . Následne prestane dióda svietiť . Skús
07.10.2019 - 09:47:03
00
Zaujímavé že mne sigma 11 vypíše 10 a niečo po španielsky :)
07.10.2019 - 10:05:38
00
Ramon1 - No ked sa merac neprebudi, tak sa nesparuje. Ano ako vravim vsetko mam sparovane, nakalibrovane 10kod je, ze je vsetko ok. Zasvieti mi zelena, ze go a data nikde. Inak som bol trochu zmateny, ze ci ma byt kluka so senzorom na pozicii 6 alebo 12 pri kalibracii, lebo obrazky ukazuju raz tak, raz tak.

Ale uz mi z MTBikeru poslali kontakt na ceskeho distributora, aj som s nimi volal, zda sa ze upgrade firmwaru neprebehol asi uplne ok. Mam im poslat seriove cislo kluky a oni to zevraj s kanadanmi skusia nejak cez server restartnut / resetnut a snad sa to spamata, lebo senzor vyzera ok, kedze komunikuje aj sa sparuje aj sa nakalbruje.
07.10.2019 - 11:44:38
00
Takze cez Android aplikaciu Crank Connect sa mi podarilo do senzoru narvat firmware 1.4, ktory je kompatibilny len s iOS - samozrejme nekorektne (treba pouzivat len appku Device Configuration). Priznali, ze to zabudli v tej appke bloknut (zevraj sluzi len na indoor merace). Takze som musel cely firmware updatnut z iOS vratane nejakej funkcie Chipolo Tracking. S Garminom to teraz funguje fajn, s tou Android appkou samozrejme tak nejak polovicato, data to posiela, ale nastavit cez appku sa neda. Cakam na update appky, ktora by mala byt kompatibilna aj s Androidom aj s iOS.
Inak musim pochvalit podporu aj priamo z Kanady aj importera z CR.
10.10.2019 - 08:58:01
00
Chcem poprosiť o radu. Po dvoch rokoch trápenia a reklamacii s powermetrom Garmin Vector 3 (opakovane vypadavanie signálu, problem s kontaktom baterie), chcem kupit iny.
V princípe je ktory lepší z tychto dvoch?
Stages alebo 4iii?
Jeden z nich vyberiem, za Vector 3 mi vrátia peniaze.

Dakujem za radu.
15.10.2019 - 06:57:39
00
už takmer 2 roky mi poctivo slúži 4iiii vymenil som tam už asi 6 baterií , čo sa týka dát tak za te čas som mal 0 výpadkov, keď pravidelne robíš zero offset tak dáta mám velmi presné, ja môžem odporučiť, so Stages skúsenosť nemám ale príde mi že tá cena je zbytočne vysoká za žiadnu pridanú hodnotu, na kozu idem kupovať znova 4iiii
15.10.2019 - 07:37:23
00
Takze v pohode aj kadencia aj vykon? Ziadne výpadky ani jedneho? S cim to parujes?
A este takto. Pozeram ze maju jeden typ s baterkou a druhy nabijatelny. Tak asi ten druhy uz potom radsej Podiuum, nabijatelny.
Ja mam Garmin Edge 1030, tak hadam nebude problem s parovanim.
Ten Vector ma sklamal, skoda....musia vymysliet Vector 4 co ma integrovanu baterku:-)
Ale zas klobuk dolu pre reklamacnym strediskom Garminu. Nikdy nerobili problemy a vzdy boli seriozni!
15.10.2019 - 07:43:59
00
Zdar. Má to už niekto inštalované na karbónovej kluke , napr. aj od campa ?
15.10.2019 - 08:20:50
00
to:Jano82
aj kadencia aj výkon bez jediného problému alebo výpadku, párujem to s Garminom edge 520
15.10.2019 - 11:55:47
00
Jano82 napísal:
Chcem poprosiť o radu. Po dvoch rokoch trápenia a reklamacii s powermetrom Garmin Vector 3 (opakovane vypadavanie signálu, problem s kontaktom baterie), chcem kupit iny.
V princípe je ktory lepší z tychto dvoch?
Stages alebo 4iii?
Jeden z nich vyberiem, za Vector 3 mi vrátia peniaze.
Dakujem za radu.

Skúsil si aj tieto batérie? https://www.nay.sk/varta-cr-1-3n-bateria-do-glukomeru
Namiesto dvoch je len jedna. Odpadly problémy s kontaktom. Odkedy ich požívam, Vector 3 fungujú bez problémov.
Na jednom bajku mám Stages gen.2. Bez problémov. Na CX Ritchey mám 4iiii a od začiatku ukazuje zlé hodnoty. Zatiaľ nepomohli ani rady zo servosného strediska 4iiii. Budem musieť zalať na výmenu.
15.10.2019 - 13:42:43
10
keyboard_arrow_up