Kde si ho kupoval? Preco si to neriesil s nimy?
16.10.2019 - 15:40:50
00
Riesil, odpalkovali ma nech to riesim priamo v centrale. Ked som sa ich po horespomenutom emaily pytal ci im prisla nejaka poziadavka z USA tak o nicom nevedeli
16.10.2019 - 15:46:32
00
A kto to je?
16.10.2019 - 16:10:01
00
Ja som minulý rok riešil ložiská na svojom SC, rozpadli sa po roku úplne na maximum (guličky na polovicu a vydrate zárezy v oskach), 6x som vyplnil warranty claim, pisal do SC UK aj do USA a doteraz sa nedočkal žiadnej odozvy. Je sice pekné, že na SC je doživotná záruka, ale či sa aj niekomu ozvú je otázne, možno, ak ma ten človek adresu v UK či USA, inak asi funguje spam-filter.
16.10.2019 - 19:01:22
00
S ramom resp. bajkom som spokojny, akurat ze naozaj za tie peniaze by clovek cakal trosku lepsi servis (rozumej sluzby). Najhorsie na tom je ze to nieje lepsie ani u inych znaciek. Asi sme pre zapad stale len sku...a vychodna europa :(
Ale dost bolo OT. Hlavne je ze aj toto je jeden z dovodov, preco som sa rozhodol ist do karbonoveho ramu, moznost jeho opravy v pripade jeho poskodenia.
16.10.2019 - 20:21:04
01
Napis recenziu na nejaky znamy zahranicny portal :) .. komplet dokumentaciu a vsetko. Ak si to kupoval u ofiko dodavatela SC na SK, tak sa velmi ani necudujem, ze sa o to nezaujimali /mam svoje skusenosti za ine prkotiny/ ... ale v zasade plati, co si napisal. My sme pre nich hovno. Nepodstatny trh. Ale taka recenzia o tom, ako su ochotni komunikovat, imho vselico zmeni, ak to zavesis na taky UK portal :D /ak ta nezmazu :lol:/ .. na druhej strane, SC je dnes asi to, co pred 20 rokmi Merida... tak asi velke ocakavania clovek mat nemoze. Podla mna si spravil najlepsie co si mohol, pretoze imho ziadna lepsia alternativa neexistuje. Bud by ti ponukli zlavu na novy ramovy trojuholnik tak za 800e :D, alebo prinajlepsom opravu bud tam, kde si to robil, alebo inde, a za podstatne viac. No-Fault Replacement nie je nic zadarmo, alebo za par susnov...
16.10.2019 - 21:19:15
01
Ahojte poznáte niekoho v okolí Popradu kto by sa venoval oprave karbónu?
05.08.2023 - 17:37:54
00
keyboard_arrow_up