Kliknutím prejdeš na
www.marinbikes.com
Reklama
Na hrane čoho? Bezpečnosti alebo zákona?
Lebo ak bezpečnosti, tak ma to netrápi, lebo tam zbierané osobnú údaje nepovažujem za nejako veľmi senzitívne a ak by aj prevádzkovateľovi stránky unikli, tak tam nie sú nejaké super tajné údaje.
Ale samozrejme ak je to na hrane zákona, tak to je vec prevádzkovateľa stránky a mal by to riešiť.
GDPR vyžaduje používanie HTTPS?

A ja síce som paranoik, ale aj tak som to podpísal, lebo je to dôležité :-)
07.11.2019 - 10:05:03
Mal som na mysli skor bezpecnosti. Myslim si vsak, ze aj vzhladom k GDPR je to risk. To sa vztahuje totiz na vacsinu zbieranych udajov, podla ktorych je jedinec jednoznacne identifikovatelny. Adresa a meno uz je vo vacsine pripadov postacujuca :).
Ja sa osobne povazujem za malo paranoickeho. Ja mam datum narodenia slahnuty na FB :D. Bolo by pokrytecke to nepodpisat. Hlavne jazdim celorocne bicyklom do prace, som jednoznacne za podporu cyklodopravy.
07.11.2019 - 10:21:44
petocervik napísal:
V dnesnej dobe mat nesifrovanu stranku a zbierat osobne udaje je celkom na hrane.

p.s.: Nie som paranoicky, tak som to podpisal :).

Tá istá adresa funguje aj cez HTTPS:
https://www.changenet.sk/?section=kampane&x=1069531

:)
07.11.2019 - 11:53:11
Tak by to chcelo automatické presmerovanie na https.
07.11.2019 - 15:18:00
V medzirezortnom pripomienkovacom konaní je návrh novej vyhlášky o dopravnom značení. Z významnejších zmien pre cyklistov:
- navrhuje sa zrušenie cyklopiktogramu (koridou pre cyklistov);
- navrhuje sa zmena pdfarbovania cyklistickej infraštruktúry zo zelenej na červenú;
- zavádza sa ochranný pruh pre cyklistov;
- zavádzajú sa "žraločie zuby"
... a ďalšie veci.

Medzirezortné pripomienkovacie konanie k novej vyhláške o dopravnom značení sa nacháza tu .
Stránka je pomalá, musíte dlhšie počkať, kým sa načíta;

Dokumentácia vyhlášky sa nachádza v kolonke “Sprievodná dokumentácia”

Návrh vyhlášky vo formáte DOCX sa tam nachádza ako 8 MB súbor “vlastnymat_MPK-DZ

Prostredníctvom tej stránky je možné návrh vyhlášky aj pripomienkovať, ale nenechávajte si to na poslednú chvíľu, pretože na stránku sa treba registrovať, čo si vyžaduje viac krokov a chvíľku to trvá. Ale nie je to zložité.
Termín na podanie pripomienok je 27. november.
09.11.2019 - 19:32:32

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)