Narovinu Vam poviem ze uz by ma neprekvapilo v jeho podani ani to. Ale nech si robi co chce ked mu cele toto stoji za to meno ktore ma tak nech sa paci. Uz len tu za dva tyzdne prisiel o 3-4 potencionalnych zakaznikov. Jeho rozhodnutie jeho volba.
20.08.2019 - 09:55:47
04
Nieco nove?
28.08.2019 - 23:04:58
00
Pique93: Pridám aj ja svoju niekoľkoročnú skúsenosť. Stradu posúdiť neviem, nikdy som na nej nejazdil, ale majiteľ mi svojho času (rok 2012, keď som začínal s cestou) ponúkal ako "tímový kolega" predražený starý Vertec, ktorý som napokon našťastie nezobral. Vtedy som vôbec nerozumel cyklistike, preto som sa radil s chalanmi, ktorí už mali niečo odjazdené. Od kúpy ma napokon odhovorili. Vrcholom všetkého bolo, keď som ten istý ponúkaný bike (!) uvidel na bazoši alebo podobnej stránke, kde ho ponúkal výrazne lacnejšie. Takže "tímová ponuka" ako sviňa. Keď som povedal, že cena sa mi zdá byť premrštená, tak mi zo strany M. Dzuráka bolo povedané, že mi chcel k bajku ešte prihodiť tretry a cenu vraj dokonca ešte zhodil preto, lebo chce podnikať a súrne potrebuje peniaze. Takže z mojej strany taktiež negatívna skúsenosť. Držím ti palce.
06.09.2019 - 00:22:52
03
Casom svoj pristup asi trochu pozmenil no ked to tak citam tak v jadre ostal rovnaky ... Dakujem uvidime ako dopadnem
Hack3r aktualne cakam na pisomnu odpoved reklamacie, ktoru som posielal postou spolu aj s fotodokumentaciou. Bohuzial sa mi to trochu natiahlo z dovodu komunikacie zo znalou osobou a mojou chvilkovou nepritomnostou. Dalsi krok ak budem opet odmietnuty (no budem uz mat nieco v rukach) je ŠOI pre ignorovanie a odmietanie zodpovednosti voci klientovi a pripadna dalsia medializacia. Uvidime ci sa mu bude chcet vratit na Slovensko pre jeden "rám".
06.09.2019 - 07:49:12
02
Pique93 nieco nove v pripade?
09.10.2019 - 11:20:24
00
Ahoj, povedal by som to asi tak, ze co sa tyka vybavenia tak nove takmer nic, ale zato co sa tyka komunikacie z druhou stranou tak to zacalo byt v skutku "zaujimave". Nechcem tu zatial nic viac komentovat ale casom urcite pride moja reakcia a obsiahlejsia recenzia predajcu.
09.10.2019 - 11:25:13
00
Tipnem si, začal sa ti pán priekupník vyhrážať za tvoje internetové ,,recenzie´´ na jeho super firmu?
Len tu kľudne komentuj, sme na to zvedaví ako sa to priebežne vyvíja.
09.10.2019 - 11:56:16
05
Len pekne nic priebezne nekomentuj, nikdy nevies ako a kedy sa ti to moze vypomstit... Len nakonci zhodnot situaciu a priebeh, co koho viac do toho...
09.10.2019 - 12:19:07
03
uz sa to taha tri mesiace, to by rozumny a solidny predajca nedopustil
09.10.2019 - 12:24:38
05
Niečo nové, čo môžeš zverejniť Pique93? Dúfam že sa to vyvíja v tvoj prospech. Zastrašovania od blbca sa neboj, nejde o žiadnu negatívnu reklamu ale o vlastné skúsenosti, sloboda slova zatiaľ ešte funguje.
23.10.2019 - 11:08:12
00
Dnes som bol informovaný, že sa tu rieši (z časti) aj moje vyjadrenie v mene firmy MAMO Carbon, s.r.o. Stojím si za tým, že poškodenie je spôsobené celustami. Ale to, kde k tomu došlo je vecou dôkazov. Chcem iba upresniť moje vyjadrenie, že nikdy som v mene firmy netvrdil, že to bolo spôsobené v servise. Iba som reagoval na mail, ktorý prišiel do firmy - bez ďalších informácií a znalosti detailov tejto situácie.
11.11.2019 - 14:07:20
00
nemyslim ze by chalan siel zavadzat ludi okolo a predajcu. ako ale pises urcite je to z celusti cyklo stojana. rad by som vedel ci sa to Martinovi Pique93 nejako pohlo v pred
11.11.2019 - 14:14:34
00
Veci sa vpred niako nepohli, uz mesiac cakam na odpoved pana Dzuraka. Ano vyjadrenie firmy Mamo Carbon ze poskodenie je takmer isto sposobene celustami stojana som pouzil, no nepovedal som ze Vy ste mi povedali ze to sposobil servis. To uz viem ja sam ze bicykel nikde inde v stojane upnuty nebol a rovnako nikto iny ho neservisoval okrem uz spominaneho predajcu. Verte mi ze keby som si bol len trochu vedomy toho ze poskodenie som mohol sposobit ja sam tak si davno opravu uhradim a uz 3 mesiace neriesim tuto vec. Vobec nemam potrebu sa na niekom obohatit alebo niekoho obvynovat nepravom, no taktiez nebudem len ticho sediet ked mi niekto poskodi tovar ktory poskodeny nebol. Samemu mi je luto ze sa predajca takto vyfarbil a az teraz ukazal svoju pravu tvar.
11.11.2019 - 14:24:37
00
ak sa neozval mesiac uz sa neozve. riesil by som to cez SOI, policiu pripadne media. cisto z principu
11.11.2019 - 14:36:54
00
Tak ja viem k p. Dzurakovi povedať len toľko že mi podpisoval prestup do iného klubu štyri a pol mesiaca a to stačilo napisať na zväz že neprihlasuje od noveho roku klub ani toho nebol schopny a to som ho tým bombardoval každý deň pohlo sa to až keď sme s trenerom davali sťažnosť na zväz a až tento potom vyriešil.
16.11.2019 - 12:20:05
00
keyboard_arrow_up