smiech cez slzy tento príspevok z článku na hlavnej stránke... :tmi:

tomasbenc 13.11.2019 (21:21)
myslim si, ze na mokre gate nepomoze asi nic. Ja som sa zucastnil 2x 333 spisky extrem, prvu ucast som s odretym zadkom do krvy dokoncil horko tazko. Druhu ucast som sa vybavil kremom proti odreninam, pred startom namazal zadok a komfort skoncil po 60 km, a po 120 km som to ukoncil. Napriek tomu ze neprsalo, bolo dost teplo, partie pod zadkom sa mi rychlo spotili, a slipy za mokra sa lepia na pokozku a zacnu smirglovat. Da sa to eliminovat tak, ze zjazdy robim po stojacky a snazim sa aby zadok preschol. Som si urobil 170 km vyjazd, ze otestujem, ci je to tak, a potvrdilo sa mi, ze ked je zadok suchy, znesie toho vela. Ked uz ta chyti dazd, tam treba zadok chranit blatnikmi,ale voda sa tam neskor aj tak dostane. Asi by som to riesil nahradnym suchym oblecenim, ked dazd pominie, tak sa prezliect, ale krem mi vobec nepomohol.
14.11.2019 - 13:42:00
02
Palo TT napísal:
Co je "klasicke tapered"?

taketo tam mam a teraz kazu 44mm Zero Stack (Top) / 56mm Zero Stack (Bottom
Príloha:
20191114_134118.jpg
20191114_134118.jpg 818.38 KiB thumb_up0thumb_down

14.11.2019 - 13:43:08
00
lapaloma napísal:
Co tu riesil dudo, ... rozmyslam nakolko bude geometrii vadit ked tam nabucham ten spodok zo stareho ramu, cize o ten cm by som mal ram vyssie a ak sa nepletiem tak o 0,5 stupna polozenejsiu vidlu a sedlovku ... pricom vidla je uz original 66 stupnov...

kks zmizli mi prispevky z pieskoviska, boli moc vulgarne??? :devil:
neviem sa ti vyjadrit k hlavku-nerozumiem tvojmu zadaniu, ale moj sucasny uhol 65,3 je naozaj skvely... uplne ine jazdenie ako som bol zvyknuty.
14.11.2019 - 13:44:40
00
Gusto0 napísal:
"Keď si sám a zarábas malo ako máš mať vyriešené bývanie?"
zvlastne ja mam vyriesene. a je zvlastne ze si nevyuzil moznost napr. obecneho najomneho bytu, pretoze tie funguju na principe ako za sociku. na zaciatku nieco zaplatis, potom platis najom a nakonci budu za zostatkovu cenu na odpredaj - bolo ich za posledne roky celkom dost. na pracu aj tak nadavas a tvrdis ze ta vyhodia. tak sa popozeraj kde take byty este su, najdi si tam pracu - mimo BA nepotrebujes ku stastiu tak velky plat a aj byvanie je dostupnejsie.

S tými bytmi to nieje úplne tak. Lebo, často je zmluva konštruovaná tak, že ma tam nájomník predkupné právo,ale nieje tam určená cena!!! Takže môže byť taká akú obec/mesto stanoví. Reálna skúsenosť,nie moja :)
14.11.2019 - 13:48:47
01
lapaloma napísal:
taketo tam mam a teraz kazu 44mm Zero Stack (Top) / 56mm Zero Stack (Bottom

Vyzera to ako adapter na tapered vidlu do bezneho ram (spodok aj vrch ZS44) = do tapered ramu to hlavko nedas resp. das ale na volno :)
14.11.2019 - 13:55:37
00
Aaa ok :) bol som v tom ze ram je tapered ale radsej tam dam presne co pise vyrobca
14.11.2019 - 14:03:16
00
Podla foto tazko povedat. Fotka moze skreslovat. Ale ak by bol tapered, tak to predlzene hlavko nedava ziadny zmysel. Premeraj to aspon zvonku.
14.11.2019 - 14:07:33
00
Ze obecný nájomný byt, ty kde žiješ... To dávajú slobodným matkám a tak pod
A keď za 600 môžeš bývať v ba a okoli sám, tak si frajer
14.11.2019 - 14:24:01
00
Nebol som na mtbikeri zopar dni a ked som si precital zopar poslednych stran pieskoviska, tak na mna dychla poriadna davka pesimizmu, bezutesnosti a v pripade federera SAMOTY.
Ty sa zozieras hlavne sam, utvrdzujes sa v tvojej nemohucnosti a ospravedlnujes to lepsimi zivotnymi podmienkami v socializme...
Nech si ta uz nejaka baba klofne (ty si strateny pripad, sam na to nemas) a snad pominu tieto tvoje vyplakavacky.
Vela ludi zavidiaci lepsie zivotne podmienky podnikatelov zabuda, ze velka vacsina z nich zacinala z nicoho. Stalo ich to cas, peniaze, stres vypracovat sa tam, kde su teraz. Nech to skusia sami a poznaju zac je toho loket. Ale na to gule nemaju, uspokoja sa s tym co robia a radsej budu vyplakavat od klavesnice.
A dnes naozaj plati stara pravda o tom, ze remeslo ma zlate dno! Zrucni remeselnici zarabaju dnes velmi, velmi slusne.


Naposledy upravil romanx dňa 14.11.2019 - 15:52:25, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2019 - 15:50:20
010
Ja som podnikal, nemusíš mi tohovoriť!!!!
14.11.2019 - 15:51:34
00
ak si podnikal stylom "co zase zajtra doiebem" tak sa ani necudujem ze si krachol
14.11.2019 - 15:56:02
013
Zasa mu nekrivd, bolo to v case ked bolo plno oje..vacov co brali veci, neplatili faktury, biele kone, zrusene firmy, nevymozitelne pohladavky, atd. a on si to neustrazil. Doverciva naivna cista dusa (v dobrom) bez skusenosti ako to v slovenskom bananistane v biznise fungovalo a funguje. Doba kesu je pre istotu predsa este stale.
14.11.2019 - 16:14:47
02
Nikto mu neberie ze sa snazil a zle dopadol ... ale to co si s toho zobral ... vzdal sa a pritom bol mozno akurat v najlepsom veku
14.11.2019 - 16:51:12
00
Zobral som si dlhy, ktoré ešte teraz splacam, to som si zobral.. A ešte to, že keď chceš podnikať pri predaji tovaru musíš mat aspoň 50 tisíc €.... V najlepšom veku na čo?
14.11.2019 - 17:13:40
00
ivan napísal:
Staré zlaté časy. Mne sa na socializme najviac páčilo, že som mal viac ako o 30 rokov menej. :D

:y: :y: :y:
Hosť napísal:
Za 10 rokov ušetrím max 24 tisíc a to by som nemohol bicyklovat skratka nič len doma sedieť a pozerať von oknom ?.. . A 1 izbový byt stojí 60 tisíc...!!!

3izbak za 10tisic kupis v Medzilaborciach, je tam aj klud a da sa bajkovat a turistikovat.
Dudo napísal:
pani, ked sa pridavaju podlozky pod predstavec, vzdy sa pridavaju nad hlavove...
moja uvaha: preco sa nepridavaju pod hlavove na spodok vidly? Zdvihol by som tak Stack, zaroven skratil Reach a ciastocne zdvihol BB + by som ziskal lepsi uhol na vidlu Angle Steering Tube... kde ma moja uvaha chybu?

Da sa, ale nezvykne sa to robit, je na to viac dovodov. V sucasnosti, ak nemas tapered, ale novsi typ hlavovej trubky, mozes dat konverizu na tapered a dvihnut to o 12-15mm.
14.11.2019 - 17:32:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up