Mate dakto skusenosti s dobrou zimnou zmesou do ostrekovacov? Chcem kupit velke balenie kludne aj niecoho silneho, co treba nariedit. Mame doma 3 auta, takze chcem kupit nieco lepsie do zasoby na celu zimu a rad by som sa vyhol borovicke z kauflandu.
14.11.2019 - 10:18:02
00
Lidl. Doslova a do písmena. Môžeme si na firme kupovať na tankovwciu kartu čokoľvek no po skúsenostiach všetci radšej za vlastné Lidl
14.11.2019 - 16:28:22
03
Ja chodím tankovať na Tam Autohof, v KE sú blízko OC Cassovia. Keď kúpiš palivo za viac ako 40€ môžeš si natankovať aj zmes do ostrekovačov. 😊
14.11.2019 - 16:36:26
00
Ja som doteraz kupoval v Lidli ale teraz mam z Kauflandu. Nezbadal som medzi nimi daky rozdiel, farbu aj smrad maju takmer zhodny.
15.11.2019 - 07:56:54
00
110mat110 napísal:
Mate dakto skusenosti s dobrou zimnou zmesou do ostrekovacov? Chcem kupit velke balenie kludne aj niecoho silneho, co treba nariedit. Mame doma 3 auta, takze chcem kupit nieco lepsie do zasoby na celu zimu a rad by som sa vyhol borovicke z kauflandu.

Kupujem jedine Evox Ice Crystal na Slovnafte. Je do -40. Ja ju pouzivam neriedenu a nic nemrzne na skle ani ked je fakt velka kosa (-20) a ma prijemnu vonu v aute z toho cloveka nenapina :D
15.11.2019 - 08:27:21
00
Asi je to dobre, objednalo si to aj ministersvo vnutra :) http://www.minv.sk/?objednavky-30&cislo=6500047505 /vyhodil google, ked som to pozeral/ :D
15.11.2019 - 09:30:21
00
Po tri a pol roku prisla zmena po Skoda Fabia Combi 1.2 TSI 81 kw DSG - ta isla rodicom, cize sa usetrili opletacky s predajom a podobne papierovacky

Cakame prirastok a chceli sme nieco, co ponuka viacej miesta hlavne na zadnych sedackach, s kufrom pri kombi nebol problem, obzerali sme aj Superb-y, bol v uzsom vybere aj 2.0 TSI 4x4, ale odradili ma problemy tu na fore s tym motorom, kde sa majitel o neho staral a kaput, mne sa ako rodinne auto vzdy pozdaval Touran, som rad, ze som zenu presvedcil, aj ked ako ona vravi "dodavku" nechcela, ale teraz uz sama priznava, ze sa jej to super soferuje a aj sa v tom dobre vezie, kupili sme to od prveho majitela, pana, ktory mal svagra v predajni vo VW, tak si to nakonfiguroval pre seba, dostal velku zlavu, ale po roku dostal firemne auto, tak posledne dva roky Touran najazdil len 20 000, cize mu viac stal na dvore ako jazdil, tak sa rozhodol ze ho preda a kupi nieco mensie, kukli sme ho v nedelu a uz v utorok sme ho boli kupovat. Zatial sme spokojni.

Prílohy:

Touran.png
Touran.png 1.24 MiB thumb_up3thumb_down

15.11.2019 - 09:45:53
04
MartinLC87 napísal:
Po tri a pol roku prisla zmena po Skoda Fabia Combi 1.2 TSI 81 kw DSG - ta isla rodicom, cize sa usetrili opletacky s predajom a podobne papierovacky

Cakame prirastok a chceli sme nieco, co ponuka viacej miesta hlavne na zadnych sedackach, s kufrom pri kombi nebol problem, obzerali sme aj Superb-y, bol v uzsom vybere aj 2.0 TSI 4x4, ale odradili ma problemy tu na fore s tym motorom, kde sa majitel o neho staral a kaput, mne sa ako rodinne auto vzdy pozdaval Touran, som rad, ze som zenu presvedcil, aj ked ako ona vravi "dodavku" nechcela, ale teraz uz sama priznava, ze sa jej to super soferuje a aj sa v tom dobre vezie, kupili sme to od prveho majitela, pana, ktory mal svagra v predajni vo VW, tak si to nakonfiguroval pre seba, dostal velku zlavu, ale po roku dostal firemne auto, tak posledne dva roky Touran najazdil len 20 000, cize mu viac stal na dvore ako jazdil, tak sa rozhodol ze ho preda a kupi nieco mensie, kukli sme ho v nedelu a uz v utorok sme ho boli kupovat. Zatial sme spokojni.

Super vyber. Ja by som ho skor ale nazval kompaktnym rodinnym autom 🙂, ktore je relativne este male ale pritom slusna vnutorna sirka a aj batozinovy priestor. Od dodavky ma daleko. Ten priestor na sirku uz naozaj pocitis v porovnani so vsetkymi beznymi autami, kde sirka je nedostatocna. Ci uz su to auta v strednej alebo v najvacsej triede. Nehovoriac o nepouzitelnych SUV kde vnutorna sirka vzadu je vsade zalostne malo, v pripade ze clovek vzdy alebo casto prepravuje 5 osob.
15.11.2019 - 10:20:27
01
lubor1 napísal:
Ja som doteraz kupoval v Lidli ale teraz mam z Kauflandu. Nezbadal som medzi nimi daky rozdiel, farbu aj smrad maju takmer zhodny.


Po precitani toho prispevku som bol v kauflande, mali akurat v akcii zimnu do -20 s nanocasticami rain-off, vraj to udrzi sklo ciste. Ked to ma mat rovnaky smrad a farbu ako lidl, tak reku skusim. Po otvoreni ma vsak obarila klasicka kaufland borovicka ako ju poznam z ocoveho auta :D :D tak snad aspon to bude lepsie cistit sklo. Napisem o par tyzdnov.
15.11.2019 - 16:45:27
00
za mna Slovnaftacka zimna aj letna. OMW este o kusok lepsia
15.11.2019 - 17:44:16
00
MartinLC87 napísal:
Po tri a pol roku prisla zmena po Skoda Fabia Combi 1.2 TSI 81 kw DSG - ta isla rodicom, cize sa usetrili opletacky s predajom a podobne papierovacky


Ahoj, aku to ma dynamiku nalozene do kopca? Tiez som uvazoval nad touranom ale bojim sa tych maloobjemovych benzinov v spojeni s velkym autom.. takze na par rokov vyhrala zafira cdti s flex-fixom.
16.11.2019 - 09:51:04
00
Ja som so 110kw spoko, neohuri, ale ai nezahambi, zatial sme uplne nalozeni neboli, ale tak myslim, ze problem nebude, aj obiehanie v pohode, 81 kw by som do toho nechcel, to som mal vo Fabii, tam spoko na take male auto, bolo zive..spotreba fabia vs touran 6.3 vs 7.3, ja som mal pred fabiou zafiru ale prvu generaciu 2.2 Dti
16.11.2019 - 18:34:51
00
hi. chystam sa kupit novy vw touran. vo vybave moze mat pre mna vselijake newonesy.
- vyhrievany volant = zaujima ma, ze do kolkych minut po nastartovani bude mozne tak cca pri -5°C uz normalne drzat volant s prijemnou teplotou..ma termostat a vypne sa sam ?
- vyhrievane zadne sedadla = hreju okamzite (ak su aktivovane/zapnute) po nastartovani a aj bez zataze ?
- vyhrievane celne sklo = zaujima ma, ci beznu rannu vonkajsiu namrazu stihne roztopit skor ako by som to zoskrabal manualne ?
- EasyOpen (piate dvere) = ciste iluzorny priklad...kupim basu piva. drzim obojrucne lebo slaby jedinec. podkopnem naraznik, otvori sa samo, vlozim basu do kufra a zatlacim zatvaranie - zavrie sa samo. pridem domov, podkopnem, otvori sa samo, vytiahnem basu, polozim na zem do snehu, opat zatlacim zatvaranie na hrane 5tych dveri, dvihnem basu, dotrepem domov a potom sa mi na dlazke ten sneh roztopi. mlaka, utieram...kedze sa tie dvere nedaju bezdotykovo aj zavriet, aku to ma v podstate vyhodu ? unika mi zmysel...lebo naklad predsa nezostane v kufri navzdy. EasyOpen stoji 710 evrí

blogmedia.dealerfire.com
26.11.2019 - 09:48:56
00
Vyhrievane celne sklo. Aj v silnom mraze je okno za chvilu bez ladu. Vyhodou je ze nazamrzaju ani stierace ak kyda sneh a okno je hned aj odrosene zvnutra. Po vyhrievanych sedackach druha najlepsia vec vo vybave. Vrelo odporucam. Len pozor aby ti nevadil pohlad cez take sklo, lebo v nom vidno take jemne vlasocnice.

Easy open. Tak si kup Subaru Outback, tam sa kufor zatvara tak pomaly, ze ho stihnes cely vylozit, kym ti sekne po zatylku :D
26.11.2019 - 09:57:29
01
Vyhrievaný volant hreje do minúty, rovnako aj sedačky. Elektrické dvere sú super, keď je auto zaprasené (čo tvarom karosérie tourana bude hlavne vzadu) neušpiníš sa, odchádzaš od auta-stlačíš zavretie s následným zamknutím auta. Nie je to síce vec, bez ktorej by si sa nezaobišiel, ale ak ti to rozpočet dovolí odporúčam ;)
26.11.2019 - 10:12:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up