tie kotúče beriem, keď to bude aktuálne pošli mi SS
18.11.2019 - 18:46:57
05
adamadelaide napísal:
uvidime. vyskusam a stale mam povodne a nieje problem ich vymenit ak by to nebrzdilo alebo by zacali nity povolovat :)


Tak veľa stastia, aby to nepovolilo, keď ich budeš najviac potrebovat.
Nieje lepšie kúpiť za 11 eciek obyčajne deore ako riskovať toto???
18.11.2019 - 21:05:03
07
tomasspura
menil som ich kvoli oziveniu vzhladu bicykla. klasicke kotuce mam a za nejake hope sa mi vydr*at 40€/ks nechce
18.11.2019 - 21:07:02
00
Neviem, co ta tieto stali, ale tych 40 € naviac by som na kotuce urcite niekde nahrabal..
18.11.2019 - 21:19:19
02
tomasspura napísal:
Tak veľa stastia, aby to nepovolilo, keď ich budeš najviac potrebovat.
Nieje lepšie kúpiť za 11 eciek obyčajne deore ako riskovať toto???

Nieje,lebo on ešte neprispel do vlákna "Demolácie" 😆😆😆
18.11.2019 - 21:27:42
05
Hosť napísal:
Neviem, co ta tieto stali, ale tych 40 € naviac by som na kotuce urcite niekde nahrabal..


Pozrel som a našiel som ich po 6e, tak či tak sú veci, ktoré by som z Číny nebral, karbónový predstavec, titánové sroby na predstavec, karbón riaditka, sedlovku no a kotúče :-))).
Tak ale ja nie som z tých najľahších, možno mám len priveľké obavy :-))).
18.11.2019 - 22:50:48
05
A Máriško už to tu je zase, úplné dežavúúúú....
Čo by na tých kotúčoch malo ako povoliť? Použiteľné sú, zaleží na tom čo od toho čakáš - k tomu som sa už vyjadril. Vzhľadovo nemajú chybu ale to nie je pri nich prioritné.
A toto vypisuje taký čo má z Ali aj karbónové sedlá a vidlu a dokonca aj Al predstavec na AM (ten je ale made in Taiwan). Ti šróby ani nestoja za reč.
Kydajte...
19.11.2019 - 06:43:15
01
...inak ja mám sedlo od Aliho a je to top.
Lepšie som ešte nemal. To som ich teda vyskúšal dosť.
PS:
Povoliť môže všetko, či je to od Aliho alebo Top výrobca - aj keď od toho sa to neočakáva.
19.11.2019 - 07:30:52
05
Ja mam sedlovku a ak by sa zlomila tak by to nebolo take katastrofalne ako ked povoli koleso predsravec ram ci riaditka takze sa toho nebojim
19.11.2019 - 07:42:45
00
Mal som predstavec a riaditka z alli, vydrzali rok krutosti a este teraz ich mam na druhom bicykli.
Mam sedlovku z alli, drzi niekoľko mesiace, vydrzala pady, narazy, a vsetko mozne.
Je pravda ze zo zaciatku som to kontroloval asi po kazdom vyjazde ale teraz uz kaslem nato a drzi vsetko.

A mozno len mam statsie ??
19.11.2019 - 07:51:07
01
marano napísal:
A Máriško už to tu je zase, úplné dežavúúúú....
Čo by na tých kotúčoch malo ako povoliť? Použiteľné sú, zaleží na tom čo od toho čakáš - k tomu som sa už vyjadril. Vzhľadovo nemajú chybu ale to nie je pri nich prioritné.
A toto vypisuje taký čo má z Ali aj karbónové sedlá a vidlu a dokonca aj Al predstavec na AM (ten je ale made in Taiwan). Ti šróby ani nestoja za reč.
Kydajte...


Nekydam, prečo? Akceptujem tvoje rozhodnutie :-). Mal som možno svoj koment trochu upresniť, bavíme sa o Cine z neznámych zdrojov (a to Ali z väčšej casti je, to musíš uznať). Nehovorím, že všetky veci sú zle, aj mne poštárka doniesla z Ali náramky na Garmin a sú super.
Ak má človek už overený zdroj aj z Číny a ten ti vie garantovať kvalitu, ok, prečo nie.

To máš tak, keď mi bude mtbiker.sk ponúkať karbón kolesá aj z Číny, budem ocakavat, že zvolia dodávateľa, ktorý bude spĺňať určité parametre, potom nebudem mať problém to kúpiť (viď R2-bike a ich kolesá).

Takze, kritické časti pri biku aspoň u mna, od overených dodavatelov. (A keďže nie som mušia váha, platí to 2x :-)). To je všetko.

Ale to už sme riadne OT.

Poďme čakať, čo donesie ďalšia poštárka :-))).
19.11.2019 - 09:31:12
00
Ešte k tým kotúčom - kamoš kúpil spomínané Snail 180mm a nebrzdia najlepšie - asi je ten hliník príliš tvrdý. Brzdy má M7000 a platničky základné sintrované, od nova nahodené s týmito kotúčmi. Navyše jeden kotúč bol pomerne krivý. Ja som kúpil na skúšku ZTTO 203mm a za mňa môžem odporučiť. Bál som sa najviac či bude rovný, ale úplne v pohode (cena bola trochu nad 7€ :D ).
19.11.2019 - 10:15:46
00
Co sa tyka ciny a ali tak kvalitu tam netreba ocakavat..kupis od jedneho predajcu 2x ten isty produkt a su tam rozdiely v kvalite...stalo sa mi to aj pri drziaku tachometra aj pri obleceni...mam aj remienky na garmin a mam z nich alergiu tak nosim len origo...a dokonca teraz som videl od jedneho ali predajcu video na remienky ze tie jeho so systemom quickfit sa nevypinaju pri manipulacii ale zase mi samotny remienok z videa pripadal byt nejaky moc elasticky takze aj to moze byt dovodom
19.11.2019 - 11:11:07
02
Tak u Číňana bežná vec aj to, že prvýkrát ti pošle kvalitný produkt, ty spokojný objednáš znovu a druhýkrát je to už odpad :D
19.11.2019 - 11:34:04
00
ako fakt nechapem ze ma niekto gule aby hazardoval so svojim zivotom/zdravim ci uz s kotucmi alebo inymi komponentami napr karbon rajdy, pedale a pod z aliexpresu...ked sa ti ten kotuc rozleti a budes si zbierat zuby z chodnika pochopis ze zuby stoja radovo tisice eur a nie ako kvalitny kotuc par eur, ale momentalne si usetril :y: .... ale hold.. proti gustu ziadny disputat....
19.11.2019 - 11:54:18
014

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up