Suhlas. Nie aby sme boli radi, ze tu mame ako tak kvalitne produkty, ktore musia splnat urcite normy, prechadzat ako tak QA. Niektori namiesto toho kupuju totalny brak z ali. Staci si pozriet soi zakzane produkty, sama cina. Bizuteria s niklom a kadmiom, plasty so zakazanymi zlozkami, baterie bez ochrannych prvkov, mohol by som sa rozpisovat... Rovnako ako s potravinami. Kupovali sa najlacnejsie potraviny z dovozu, co polozilo lokalnych predajcov a potom ludia vyplakavaju ake mame nekvalitne potraviny v obchodoch.
Nehovoriac ze v tomto pripade to je este horsie, kedze tu prichadzaju produkty bez akejkolvek kontroly, nedodrziavaju ziadne normy a su to produkty ktore by mali byt naozaj bezpecne a zavisi od nich zdravie ak nie zivot ak sa bavime o brzdach.
19.11.2019 - 12:45:14
03
Človek nadobúda dojem, že je nejaký reálny problém s kotúčmi. Zaznamenali ste vlnu polamanych kotúčov, alebo je to hľadanie problému, tam kde vlastne nie je?
19.11.2019 - 12:58:12
014
tak niečo z domáceho súdka ,k čítaniu zmysluplných príspevkov :D

Prílohy:

IMG_20191119_125735.jpg
IMG_20191119_125735.jpg 397.62 KiB thumb_up2thumb_down

19.11.2019 - 13:03:49
010
cina tiez vyraba brzdove platnicky ktore predlzuju brzdny ucinok o 30%, bol o tom rozsiahly test niekde v autozurnale.... a tiez to asi nezaznamena clovek,,, zaznamena to iba pokrcena kapota pri prudkom brzdeni.... sak nech si kazdy jazdi na com chce, s cim chce.... ale ja tomu proste nechapem PRECO.... lebo 5e...
19.11.2019 - 13:35:59
06
https://auto.sme.sk/c/6131319/auto-sme-live-cinske-brzdy-vo-fabii-skoncili-v-plamenoch.html
19.11.2019 - 13:40:32
00
Dlhé roky tu v našich končinách na bajkoch všetci jazdíme čínske platne. Vidím že nastal čas začať si to vážne vyčítať.... :headbang:
19.11.2019 - 13:55:42
01
Ja čínu úplne neosudzujem - svetlá, blikačky, držiaky na lampy a na mobily...ale:
Obhajujete tu aliexpressové platničky, prípadne kotúče pochybnej kvality, na ktorých ušetríte pár drobných. Ale pritom jazdíte na bicykloch značky Specialized, Giant, Haibike, Kona, Ghost, Author, Isaac....za stovky až tisíce eur. Prečo aj pri kúpe rámu nesiahnete po aliexpresse a nekúpite si za dve stovky celoodpružený colakarbónový rám značky HIMALO, SUPRIX...alebo ešte lacnejší HT bike značky TROPIX, TIDEACE, CARBOMANA, TWITTER a pod.
Alebo prilby - Mavic, Abus, Bell, Catlike.....prečo si nekúpite aliexpressovú značku Cairbull, Batfox, PHMAX, KINGBIKE......za 10-15 EUR?
Na to už nemáte gule ale za spotrebák v hodnote pár šušňov, ktorý vás po zlyhaní môže v križovatke poslať pod kolesá auta na hlavnej alebo v zjazde kdesi vo Veľkej Fatre v zákrute do zrázu, sa bijete do pŕs a necháte si pomaly do kolena vŕtať. Toto mi hlava neberie :shake:
19.11.2019 - 14:19:06
033
Vsetci? Vo vasich koncinach?... hmm.. ja nikoho nepoznam s cinskymi platnickami...
By ma zaujimalo ako by obstali v alpach...ci by sa nedalo opiect slaninku :)...

Plne suhlasim s astrom...
19.11.2019 - 14:25:15
01
astro Chcu setrit zle OPEXy :lol:
Rumakk: ja jazdim .. Jederlo dosticky + Brakco kotuce (ale to je asi taiwan). A brzdia vyborne. Ale su pomerne drahe .. okolo 4e par tusim /alebo original balenie mozno aj 6-8e/. Vsetky tie BBB/Aligator a pod. co stoja pomaly tolko co original, robia v Cine. A prevazne su biedne. Ale treba podotknut, ze tie velmi lacne /1-2e/ cinske fejky obvyjkle nevydrzia viac ako jeden-dva vyjazdy a odliepa sa im brzdna plocha. Uz tu par bolo takychto skusenosti.
Cinske fejkove kotuce su zas z mekkej ocele. Upiect ich nie je problem. Asi ich treba jazdit s fejkovymi cinskymi dostickami :lol:


Naposledy upravil lto dňa 19.11.2019 - 14:35:02, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2019 - 14:29:19
01
Rumakk napísal:
Vsetci? Vo vasich koncinach?... hmm.. ja nikoho nepoznam s cinskymi platnickami...
By ma zaujimalo ako by obstali v alpach...ci by sa nedalo opiect slaninku :)...

Plne suhlasim s astrom...

Magura Mt cinske plat.super. !!!
19.11.2019 - 14:30:46
00
astro ja som za..... veci co jazdia musia by absolutne v poriadku.. a veci co nejazdia ako napr handry ideal za 5eur.. osobne nechapem kratasy ci triko na bike do lesa za 100ku a viac.. jasne nejaky ten vypredaj a nieco lepsie kazdy si dopraje ale aj tak sa tomu branim... to co pisu chlapci a maju na sebe overene od cinana je super ze im to slape, ale kedze vieme ze vystupna kontrola u nich je nulova, je to podla mna velakrat skor nahoda ze to vydrzalo. nie kazdy moze mat take stastie.. ale kedze vieme ze dokonalost neexistuje je to asi u kazdeho na osobnom zvazeni.
19.11.2019 - 14:30:59
00
mipro napísal:
veci co jazdia musia by absolutne v poriadku

nikde nie je istota, tuna to aspon cakas :lol: .. a zaplatis malo :D
19.11.2019 - 14:41:43
00
mipro napísal:
astroosobne nechapem kratasy ci triko na bike do lesa za 100ku a viac..


Keby si vela jazdil, narocne, dlhe vyjazdy, v horucavach, mraze, vode, pochopil by si co dokaze taka draha cyklovlozka, membrana, viazanie tretry, realne funkcna zakladna vrstva... Niekto to nevyuzije, pre ineho to je nevyhnutnost.
19.11.2019 - 14:55:18
010
jachmel napísal:
Keby si vela jazdil, narocne, dlhe vyjazdy, v horucavach, mraze, vode, pochopil by si co dokaze taka draha cyklovlozka, membrana, viazanie tretry, realne funkcna zakladna vrstva... Niekto to nevyuzije, pre ineho to je nevyhnutnost.


ok mas pravdu berem :) vlozka a obuv je tiez zaklad si vyjazd uzit. pri handrach aj funkcionalita berem, ale zvysok je skor moda a znackofilia.. sak to vidiet aj v zime na lyziach :) staci laminatka, merinko a caj s rumom :) :D ale zas taky poliaci su top fesaci v bufetoch ako na Rychlebach ci Chopku :)

takze sumasumarov je taka ze uz ani lacne cinske handry sa neoplati riesit
19.11.2019 - 15:08:05
00
Ďalšie veci z objednávky z MTBIKER...
19.11.2019 - 18:30:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up