Zároveň nie je pravda, že u mafiána a objednávatela vraždy dohadoval volbu gen.prokurátora.
Groehling je veľmi kvalitný odborník na školstvo. Venuje sa tejto téme cez 10 rokov, čo je myslím dostatočná doba. A má výsledky. A ak je bývalý alebo súčasný majiteľ kaderníctiev, nevidím tam problém. Bordely to nie sú.
Ak ti zrušili vlak do Záhorskej Vsi a miesto toho musíš chodiť autobusom, tak to mi ľúto. Ale nie je pravda, že je to jediné, čo Droba spravil. Takisto nie je pravda, že toto je Sulíkov svet v malom.
25.11.2019 - 17:47:35
01
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/386415-co-bola-kauza-sasanka/
tu to máš o čom to bolo
groehling nie je ziaden odborník na školstvo...
nejak si zabudol na to dievčatko so stiahnutými nohavičkami...odborníčka na zdravotníctvo.asi od roku 2016,keď už nikoho iného nenašli.
nie mne vlak nikto nezrušil zrušili ho ľuďom ktorí s ním 15 rokov cestovali.zrušili im ho už druhý krát.
a ano je to sulíkov svet v malom.
25.11.2019 - 18:14:32
00
Na to som sa ťa opäť nepýtal. Btw, Kočner v tom čase nebol objednávateľ vraždy, takže je zavádzajúce tvrdiť, že sa dohadoval s objednávateľom vraždy. Ten tvoj link, hoci je zo smeráckeho denníka, neobsahuje ani tú komunikáciu, ani z neho nevyplýva, že by sa dohodovali na voľbe prokurátora, ale aby ho informoval. Čiže niečo iné ako si tvrdil.
Groehling je kvalitný odborník na školstvo. Aj som ti napísal prečo a teraz je na tebe, aby si mi nejako podložil to, čo tvrdíš ty.
S tým dievčatkom netuším o čom točíš, ale poslúž si.
A vymáčkni sa s tým Kotlebom.
25.11.2019 - 18:27:07
01
kočner je mafián od roku 90....neviem koľko si mal vtedy rokov,ale mám pocit že si ešte nebol na svete.keď ti vadí tento denník tak to bolo v každých novinách aj tzv. nesmeráckych.
tak ako groehling nie je žiaden odborník na školstvo tak ňou nie je ani cigániková ktorá o zdravotníctvo do roku 2016 nezakopla viac ako každý kto chodí s deckom raz za čas k lekárovi.
páči sa mi tvoja slepá viera v politikov,ale karma raz dobehne každého,ako fica tak aj sulíka.niekoho skôr niekoho neskôr.rovnako to dobehlo dzurindu,a čaká to aj bugára.Donekonečna sa nedá odrbávať.
25.11.2019 - 18:39:20
00
Je možné, že by si absolútne nevedel porozumieť otázkam, alebo inému písanému textu? Prečo vlastne odbáčaš úplne od témy? A mne prisudzovuješ vek a vlastnosti, ktoré som ani len nenaznačil? Alebo kde pociťuješ, že máš problémy?
25.11.2019 - 18:47:08
02
Si na fóre celkom dlho, uz by si mohol vediet s akym tarajom sa snazis diskutovat. :D
25.11.2019 - 18:55:15
01
Neblaznite uz s tym Sulikom. Co este, preboha, potrebujete vidiet, aby sa vam otvorili oci?! SaS patri aj so Sulikom na smetisko dejin. Nic viac, nic menej. Uz viac “presvedcit” nedokazu...

Ad Kocner - v tom case bolo uplne zrejme o koho sa jedna, aj ked este krv na rukach nemal (?). Sulik sa dokonca chvalil, ze mu Kocner lustroval vsetkych clenov SaS.
25.11.2019 - 19:07:40
01
Čo je pre vás hlavným kritériom aby ste niekomu dali/nedali hlas vo voľbách?
25.11.2019 - 19:38:30
00
aby nebol komunista, nacek alebo krestan
25.11.2019 - 19:47:24
015
takže prihriaty liberálny pedofil tvoje kritéria spĺňa, hej? ;-)

z tejto bandy, čo sa nám tu ponúka, nie je reálne koho voliť... to je samé menšie zlo, väčšie zlo, utajené zlo, oligarchické zlo, pravé / stredné / ľavé zlo, americké zlo, ruské zlo... furt nejaké "zlo"... len čo, keď to "dobro" sa už na to asi vykašľalo...
25.11.2019 - 21:03:30
00
Ja budem voliť AA
25.11.2019 - 21:06:53
00
z tejto bandy, čo sa nám tu ponúka, nie je reálne koho voliť... to je samé menšie zlo, väčšie zlo, utajené zlo, oligarchické zlo, pravé / stredné / ľavé zlo, americké zlo, ruské zlo... furt nejaké "zlo"... len čo, keď to "dobro" sa už na to asi vykašľalo...[/quote]

Prečo si chceš vyberať zo zla? Vyber si z dobra. Nech už považuješ za dobro čokoľvek :lol:
25.11.2019 - 21:09:53
01
Reálne to vyzerá tak, že sa nám do parlamentu asi dostanú plus mínus nasledovné indivíduá (idem podľa posledných preferencií):

Ficovci, Kiskovci, Trubanovci, Kotlebovci, Matovičovci, Dankovci, Hlinovci, Kolárovci a možno Sulíkovci... plus mínus jedna zatiaľ mimoparlamentná strana (neviem, ktorá to len tak reku možno motyka vystrelí)

No a kto že z týchto menovaných je to dobro ??? :D :D :D
25.11.2019 - 21:21:11
00
Pre mňa môže byť dobro strana ktorá bude schopná vyčistiť justíciu a policiu od kočnerovcov, jankovskych,trnkovcov a iných individuí. Pre teba to môže byť kľudne aj Kolár,Hlina... ktokoľvek. Píšem len, vyberaj dobro. To čo ty považuješ za dobro ja netuším.
25.11.2019 - 21:32:27
00
pozri sa na ten výčet ( 9 x 5%-ných strán), to znamená, že vládnuť bude môcť iba široká koalícia... a to samo o sebe znamená, že žiadna strana si nepresadí nič vážnejšie...

zlepenec, ktorý sa nebude vedieť dohodnúť ani na tom, že koľkáteho je a koľko je hodín... rokovania o tzv. "pakte o neútočení" boli peknou ukážkou... smutnou...

ále veď hej, nejaký ten "dobrý" lístoček tam budeme musieť nakoniec hodiť... ;-) čo z toho vylezie potom uvidíme...
25.11.2019 - 21:44:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up