Blbosť to nie je, lebo 18650 nechcem! Ani jednu nemám už doma a tak to aj ostane.
27.11.2019 - 16:41:52
00
na to prides, ked sa ti vstavany akumulator vybije a powerbankou budes nabijat mobil ;)
existuju celovky, ktore maju vstavany akumulator, ktory dokazes vymenit za 4 (alebo niekolko) AAA baterii pre pripad nudze - hladal by som taku celovku
mozno je to ta, co spominal Gusto0
27.11.2019 - 16:51:50
01
Nie, neprídem. V prípade núdze mám powerbanky s viac výstupmi a nie jednu.
Ako naozaj, strčte si tie 18650 do prdele. Už na začiatku som písal, že takú čelovku nechcem. A potom napíše nejaký trotl, že je blbosť kupovať vstavaný akumulátor a že treba normálne 18650. A retardi mu to lajkujú ako blázni. Vie ten človek čítať?! Mám vstavané akumulátory aj na svetlách na bicykli, jazdím s nimi veľa a väčšinou v noci, teraz už len potme. Mal som 18650, vyhodil som ich všetky. Nie ďakujem, nechcem ani zadarmo. Sú to moje peniaze, nie vaše.
Prečo máte, sakra, problém poradiť to, na čo sa človek pýta? Deje sa to tu furt a stále.
Však čelovka s rezervou (pre mňa zbytočnou) na normálne články je buď tá, čo dal GustoO alebo martinoslav. Kúpil som posledný tip Petzl actik core hybrid a splňuje všetko, čo som potreboval. Bez 18650, ktoré nechcem ani vidieť.
27.11.2019 - 20:25:12
02
Mne príde ze ty si retrd.kedcsi nenechá poradiť. Píšu to ľudí ktorý už majú nejaké roky s celovkami najazdené... Nie trolovia.. Tak sa nad sebou zamysli.
Najazdil som 8rokov 24ho závody v teréne.jesenné no aký aj nočné skiaplove vyslapy v mrazoch. Tak niečo o tom asi viem. Prešiel som svetlami z Číny aj značkovými ?
Častý problém sú konektory. Také chabé USB. Sa ti môže rozopnut. Zlomiť. Ci zamrzne plast a poškodia sa kontakty a si v... Tme hehe
A akku na hlave v zime výrazne stráca kapacitu.
27.11.2019 - 20:29:21
08
Sice nekvitujem akym sposobom to napisal, ale v niecom ma pravdu. Zjavne je pevne rozhodnuty pre vstavany aku, ma nato svoje dovody a aj tak mu tu odporucate vymenitelne baterie, lebo vam to vyhovuje viac. :?: Ako ok, ale on nechce radu ci vymenitelne alebo vstavane, ale jasne napisal vstavane.
27.11.2019 - 20:34:47
01
ak niekto nema dobre skusenosti so vstavanym akumulatorom tak mu to nebude odporucat. ale mozno sa tu najde niekto kto take svietidlo pouziva a je spokojny :)
27.11.2019 - 20:36:39
00
Hosť napísal:
Nie, neprídem. V prípade núdze mám powerbanky s viac výstupmi a nie jednu.
Ako naozaj, strčte si tie 18650 do prdele. Už na začiatku som písal, že takú čelovku nechcem. A potom napíše nejaký trotl, že je blbosť kupovať vstavaný akumulátor a že treba normálne 18650. A retardi mu to lajkujú ako blázni. Vie ten človek čítať?! Mám vstavané akumulátory aj na svetlách na bicykli, jazdím s nimi veľa a väčšinou v noci, teraz už len potme. Mal som 18650, vyhodil som ich všetky. Nie ďakujem, nechcem ani zadarmo. Sú to moje peniaze, nie vaše.
Prečo máte, sakra, problém poradiť to, na čo sa človek pýta? Deje sa to tu furt a stále.
Však čelovka s rezervou (pre mňa zbytočnou) na normálne články je buď tá, čo dal GustoO alebo martinoslav. Kúpil som posledný tip Petzl actik core hybrid a splňuje všetko, čo som potreboval. Bez 18650, ktoré nechcem ani vidieť.


So vynechal davku depakinu? :)
27.11.2019 - 20:44:47
01
čo dodať, keď on sa tým živý a vie všetko lepšie ako my retardi,
btw. 18650 najdostupnejší výkonný článok, poháňa skoro všetky notebooky, elektromobily včítane tesly, aj powerbanky, atď.
27.11.2019 - 20:52:39
03
michalienko byť tebou som vďačný za každú radu, lebo s hentým slovníkom ich už veľa nedostaneš
27.11.2019 - 21:05:14
03
Hosť napísal:
Blbosť to nie je, lebo 18650 nechcem! Ani jednu nemám už doma a tak to aj ostane.

Buchla ti ?? Ze si na ten typ alergicky ? Aj mne. Ale s odstupom casu z toho nevinim bateriu, ale obsluhu ;-)
27.11.2019 - 21:45:13
00
tak chcel celovku na turistiku a tam mi pridu 18650 naozaj zbytocne lebo je celovka zbytocne tazka. kupoval som tatkovi lebo chodi cez zimu na chatu kde nieje EL a svieti sa len svieckami a zvysok celovka. je technicky uplne mimo tak poziadavka bola jedno jedine tlacitko a min rezimov a funkcii. kupil som mu uplne zaklady petzl tikka - stoji to fakt par drobnych no ked sme to rozbalili - paradne spracovanie, az som cumel za tie peniaze. svieti to uplne dostatocne na chodzu v lese. kamarat ma tusim tikkinu a to svieti na turistiku az nadstandard. pritom su male a lahke lacne a dobre spracovane.
inac ta vydrz v mrazoch - mam celovku na rajdoch s jednou 18650 a ani pri -5 som nepocitoval skratenu vydrz baterie. co napr. pri skialpe ked je hore aj -15 uz citit moze. no zasa ak chce niekto svetlo na bike nebude asi jazdit pri -15 (drviva vacsina z nas) a schovavat baterie pod dres a tahat kable k svetlu.

takze je dobre ked sa napise konkretna poziadavka a aj ten cochce poradit si ju precita a zvazi - lebo potom je to ako ked radi endurak XCkarovi co na bike a kde sa da jazdit :-D
27.11.2019 - 21:50:11
00
Samozrejme, len stačí nereagovať ako buran ( majster svetla ) a rozumne argumentovať a je vysoká šanca, že aj odpovede budú v podobnom duchu
ak nie, mne osobne to nevadí :)
27.11.2019 - 22:07:43
04
Ale tak co cakate od ex-pentelky? Hadam nie uroven a slusne vyjadrovanie? :)

Btw. co je zle na factory firmveri v BLF A6, resp. v com je ten upraveny lepsi?
28.11.2019 - 01:26:32
00
Ja mam celovku na 18650 Spark ST-6. Na nocny bajk je super - je silna a ak chce clovek jazdit, alebo nieco hlada na zahrade, pouzivam ju. Je ale tazka, na behanie, alebo ak ju treba mat na hlave dlho, tak nie uplne vhodna.
Na turistiku, motanie okolo chalupy, alebo nocnu prechadzku pouzivam Nitecore NU32 so vstavanym akumulatorom. Mala, lahka, ma jednu bielu throw, druhu flood a tretiu cervenu diodu.
Ked idem len na prechadzku a nepotrebujem vidiet, ale len byt videny, nosim malu Nitecore NU05.
Ako EDC nosievam Astrolux S1 (obdoba BLF A6) a toto mam aj na bajk v drziaku - top svetlo.
PS: Rad chodievam na fora cerpat tipy a rady. Zial, uz malo for si udrziava urcitu uroven a uctu k clenom a inym nazorom. Je to skoda.
28.11.2019 - 07:35:24
03
zihadlo 5 napísal:
Mne príde ze ty si retrd.kedcsi nenechá poradiť. Píšu to ľudí ktorý už majú nejaké roky s celovkami najazdené... Nie trolovia.. Tak sa nad sebou zamysli.
Najazdil som 8rokov 24ho závody v teréne.jesenné no aký aj nočné skiaplove vyslapy v mrazoch. Tak niečo o tom asi viem. Prešiel som svetlami z Číny aj značkovými ?
Častý problém sú konektory. Také chabé USB. Sa ti môže rozopnut. Zlomiť. Ci zamrzne plast a poškodia sa kontakty a si v... Tme hehe
A akku na hlave v zime výrazne stráca kapacitu.

Ešte raz a zreteľne - nechcel som čelovku na 18650. Viem prečo. A aj tak mi ju tu radia. Sú to moje peniaze. Tak prečo mám, *****, kupovať niečo, čo nechcem? A ja som ešte retard??
28.11.2019 - 08:06:33
00
keyboard_arrow_up