fuj, IT Crowd s dabingom je teda riadny humus :n:
29.11.2019 - 20:32:11
03
ro-so: dik, mne to zacalo robit problemy az teraz, zaciatkom novembra. toto by som nejaky cas mozno vydrzal robit, kym by som skoncil pri garmine. ale mne to ulozilo s tym datumom r. 2000 len dve aktivity zo siedmich, aj to nie cele. proste keby to bolo len o tom, ze dava zly datum, este si s tym nejako takto ako pises poradim, kym mi nedojde trpezlivost, ale je to horsie, bohuzial. musim bud zmenit mobil, alebo sa uspokojit so zaznamom z hodiniek polar (nic moc, teda ako kedy). naschval som si zadovazil mobil, ktory ma aj glonass, da sa lacno opravit keby cosi, vymenit baterka, kupil som si aj rezervnu, dokupil quadlock drziak na riaditka komplet aj s ponchom az z usa, lebo pre EU trh sa uz nevozi a teraz toto. netusil som. ze sa blizi takato katastrofa. nepekne od stravistov, ze na to z vysoka seru.
30.11.2019 - 19:36:04
00
Iná appka by ti nepomohla a potom to exportnúť do Stravy?
30.11.2019 - 19:48:38
00
alebo tak, ale nie som zorientovany, neviem aka je ina dobra appka na to vhodna, daj tip. dik
30.11.2019 - 20:09:23
00
Asi nie som ten pravý. Mám iPhone a na záznam používam Garmin Edge, takže vôbec v nich nemám prehľad. Ale z minulosti keď som mal Android, tak Locus bol super a mal priamy export do Stravy.
30.11.2019 - 20:14:01
00
ok, skusim ako to bude fungovat. dik
30.11.2019 - 20:14:53
00
volod, dik za radu, vyskusane, funguje to perfektne. trosku som maturoval s exportom, ale nakoniec som prisiel na to kade na tu stravu. odlahlo mi, nemusim menit fon. diky 1000x!!!
01.12.2019 - 17:31:49
01
edelweiss Neprisiel som na iny sposob uploadu z Locusu na Stravu nez ulozeny gpx subor hodit na Google drive a potom manualne cez pc nahodit do Stravy. Je nejaka jednoduchsia cesta?
01.12.2019 - 19:21:26
00
bubbic napísal:
edelweiss Neprisiel som na iny sposob uploadu z Locusu na Stravu nez ulozeny gpx subor hodit na Google drive a potom manualne cez pc nahodit do Stravy. Je nejaka jednoduchsia cesta?

ved v Locuse pri exporte vyjazdu treba zadat Strava a mas to tam ...
01.12.2019 - 19:33:38
00
Nuz keby som to tam videl, tak to tak robim a nepytam sa :) Vyskusam sa v tom pohrabat po najblizsej turistike. Menil som mobil a nemam zatial ziadny zaznam ulozeny na vyskusanie.
01.12.2019 - 19:56:27
00
bubbic napísal:
Nuz keby som to tam videl, tak to tak robim a nepytam sa :) Vyskusam sa v tom pohrabat po najblizsej turistike. Menil som mobil a nemam zatial ziadny zaznam ulozeny na vyskusanie.


tu mas podrobny navod ...
https://docs.locusmap.eu/doku.php?id=manual:user_guide:tracks:export
zvolis "export" a typ exportu si nevyberies "gpx" ale vyberies zo zoznamu online sluzieb Stravu
01.12.2019 - 20:13:40
01
Neviem ci to nie je len pre Locus Pro.
01.12.2019 - 20:40:16
00
Otvor si nastavenia profil zaznamu na editaciu a tam dolu budes mat automaticky export
01.12.2019 - 20:42:26
00
vlastoch OK uz rozumiem. Vzdy som exportoval do gpx. Nevedel som ze sa to da zmenit na web services. Vdaka za rady.
01.12.2019 - 22:26:05
00
Exportovat sa da normalne aj v Locus Free. Ale treba urobit najskor prvy zaznam, lebo kym tam neni, tak sa tam k tomu tracku neobrazuje ziadne menu, lebo track neexistuje. Alebo teda aspon moznost exportu tam nie je. Potom, ked tam uz nejaky zaznam je, treba ho otvorit takto: Cez hlavne menu (vodorovne ciarky vlavo hore) a tam Tracks (kostrbata vlnovka). Otvori zoznam trackov. Pri tracku, ktory chcem exportovat stlacit 3 vertikalne bodky, tam da okrem inych moznosti aj moznost export. stlacit export. V exporte je uplne hore farebna ikonka "GPX" (prednastavena), na tu kliknut a zmenit ju na "Strava". Potom si to uz bude pamatat, neprehodi to nazad na gpx, ale zostane tam Strava nastavena, kym to sam nezmenis na iny export type. Po nastaveni na stravu uz len stlacit exportovat. Na strave je to okamzite. Nazov aktivity si uz menim v strave. Locus prideli len nazov v podobe datumu a por. cisla (nejak tak). Bodaj by mi tu niektori typci takto poradili, ked som sa na to pytal a nerobili si zo mna srandu. Takze ja opat dakujem Volodajovi, ktory mi vnukol myslienku, aby som to vyskusal cez Locus. Mna toto napadlo, lebo som ho uz mal nainstalovany kvoli offline mape, ale som tuto myslienku hned odlozil, lebo som uz vedel, ze problem je s pocitadlom casu v gpx a preto som si myslel, ze ma zachrani uz len nove zariadenie. takze mozem odlozit kupu garminu, to som rad. bodaj by tu kazdy daval take rady ako volodaj a typci nadrzani vtipkovat bodaj by sa zdrzali do buducna svojich zbytocnych skodoradostnych prispevkov, ktore nikoho nezaujimaju! Hadam tu nie sme preto, aby sme si nadavali do IT neandertalcov, ale preto, aby sme si pomahali.
02.12.2019 - 10:09:09
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up