Hosť napísal:
A nemaz stale svoje predosle komenty, je to fakt trapne.


Prestan trepat nezmysly - sústredný :D , mnohí ich aj nájdu ..., ... To je trápne. Nie mazat komenty je trápne. Kludne si aj ty zmaž čo chceš. Nejaké tvoje, ... mazanie mi je u prdele. Na rozdiel od toho ked píšeš nezmysly - sústredný, ... Sústrednú poznám akurát kružnicu. :D
Chalani ma upozornia ? Tí čo ani nevedia čo je rovnovážny stav, maximálny pulz, ... :D
29.11.2019 - 22:01:39
00
Uz ti ani to citanie nejde ty sustredny 😆
29.11.2019 - 22:08:52
00
Chvilu som sa tu natom aj bavil, ale uz je mi z toho na grcanie.. Ze vas to este bavi vobec na neho reagovat |(
29.11.2019 - 22:09:34
02
Kolko rokov ? :D
29.11.2019 - 22:13:23
00
Jaiub napísal:
Chvilu som sa tu natom aj bavil, ale uz je mi z toho na grcanie.. Ze vas to este bavi vobec na neho reagovat |(


A to si vezmi ze je to iba na fore. Predstav si ze by to bola tvoja rodina a musel by si sa s nim stretavat na kadejakych rodinnych oslavach...
29.11.2019 - 22:15:26
02
Mameluch napísal:
Uz ti ani to citanie nejde ty sustredny 😆


Po minulej nedeli mám nárok. Na pät dní. Regenerácie. Mám problém chodit, nie že si ešte poriadne prečítat.:D Este potrebujem 123 minút. :D Aby som si poriadne prečítal a šiesty den na to, aby som dal v nedelu 6 hodín v Z 4 :D
Ale kedže hlásia len 2 stupne tak bude namiesto toho už asi začiatok 28 minútovej wattovej píly. :D


Naposledy upravil ivan dňa 29.11.2019 - 22:29:22, celkovo upravené 1 krát.

29.11.2019 - 22:16:32
00
Jaiub napísal:
Chvilu som sa tu natom aj bavil, ale uz je mi z toho na grcanie.. Ze vas to este bavi vobec na neho reagovat |(


A co navrhujes? Nereagovat vobec? Nechat nekriticky priestor jeho "modernym" metodam a vymyslenym faktom? A rovnako to spravime aj pri antivaxeroch, plochozemcoch, octovacoch, fasistoch, ...? Sa potom necudujme, ze sme tam kde sme. Postfaktualna doba.
A tu na fore sa neadministruje uz ani flame a urazky. Jasne, vzdy je moznost spravit to co nedavno jeden obcasny prispievac do tejto temy - prestat sem chodit. Normalni ludia odidu a nechaju priestor tym... ostatnym. Ked to tak zacneme robit pri vsetkych diskusiach len preto, ze ta druha strana je hlasnejsia a agresivnejsia, toz nedopadne to s nami dobre. Koniec off topic. "I have spoken."
29.11.2019 - 22:28:47
02
Keby sa mazali urážky nebolo by pomaly na fore čo čítat :D Kto si bez viny ... :D Radsej si dober rovnovážny stav, ... Potom sa nečudujem, že sme tam kde sme. Doba ľadová.:D
29.11.2019 - 22:31:42
00
Mameluch tak tajne by som dufal, ze keby na neho nikto nereagoval par dni ci tyzdnov, mozno by ho to prestalo bavit prispievat s takymi debilinami. Zistil by ze je nezaujmavy a nema koho ohurovat svojimi vyplodmi, stratil by pozornost. Tak by sa nato vysral. Lenze ked niekto na neho stale reaguje, tak akurat mu vytvara priestor na dalsie prispevky a zivi toho trola. Nekonecny kruh...
29.11.2019 - 22:40:24
00
Co sa ti nepáči na mojich tréningoch ? Pekne graficky spracované. Ved tu niektorí ludia dávajú minimálne rovnaké chobotiny. :D A ze sa potrebujete vadit za to ja nemožem..
29.11.2019 - 22:43:59
00
Uprimne na tvojich treningoch nic. Rob si ako chces. Ale to vsetko okolo, a najma tie tvoje reakcie cerstveho pubertaka...
29.11.2019 - 22:45:57
01
Sa nehnevaj. Ked niekto iný vie lepšie ako ty aký máš max. pulz, nevie co je rovnovážny stav a ešte z teba vdaka tomu robí vola, ... Na to sa ináč po x - tom upozornení ani reagovat nedá.
29.11.2019 - 22:49:55
00
Mameluch tak tajne by som dufal, ze keby na neho nikto nereagoval par dni ci tyzdnov, mozno by ho to prestalo bavit prispievat s takymi debilinami. Zistil by ze je nezaujmavy a nema koho ohurovat svojimi vyplodmi, stratil by pozornost. Tak by sa nato vysral.
Lenze ked niekto na neho stale reaguje, tak akurat mu vytvara priestor na dalsie prispevky a zivi toho trola. Nekonecny kruh...

Toto by fungovalo u klasickeho trolla, co zasiera fora a tesi sa, ze nanho vobec niekto reaguje. Myslim si, ze v tomto pripade ide o nieco ine. Kadencia a forma prispevkov svedci o osobe, ktora vykazuje povahove crty patriace do lavej casti Gaussovej krivky. Bud je tam vyjadrena obsedantno - kompulzivna porucha (musim zareagovat, inak sa stane nieco zle), alebo len silny narcizmus. Pripadne kombinacia.
29.11.2019 - 23:30:14
00
Niekedy si hovorím, že by sa mal hodiť do voľného predaja prístroj na samoobslužnú elektrokonvulzívnu terapiu.
30.11.2019 - 01:47:37
01
Sám sebe to hovoríš ? A velmi často ? Neviem či by si nemal zájst za doktorom blacksealom, ...
30.11.2019 - 01:48:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up