Ako sa máš ? SLR. staxovi na pohrebe si bol ? :D Ze tam budem ja si sa nemusel bat. Kadejake rodinné oslavy moc nemusím. :D Dufam, že s Mameluchom, blacksealom, ... sce na kare daco popili :D Tebe ešte kolko zostáva Up to hodín ? :D Dúfam, že nebudeš minimálne týžden trénovat - vrámci štátneho smútku. Ja s tým problém nemám. Na fóre bude teraz trocha problém s jeho pozostalým potomstvom - filtrovaním množstva palcov nahor a nadol ale snád to nejak prežijeme. Dobry kvitek to bol - kadze chodzil tedze virtuálne dzeci robil. :D Pri zistovaní kto komu v mene koho kolko vlastne palcov dáva sa budeme musiet zrejme trocha viac posnažit.
30.11.2019 - 12:13:56
01
Dal som ti palec hore. Nie si v poriadku a preto ta nebudem odsudzovat
30.11.2019 - 13:10:55
00
Dal som ti palec dole. Tým čo nie sú v poriadku - vystupujú pod x - nickmi, reagujú sami na seba, dávajú sami sebe palce nahor, iným dajú za jeden príspevok x páčikov, nepáčikov, podvodníkom, ... palec nahor nedávam.
30.11.2019 - 13:20:29
00
Ty si naozaj myslis ze tu ma niekto ja neviem 5 uctov a pise ti tu z nich a dava si na svoje prispevky lajky? Ale uprimne mi odpovedz.
30.11.2019 - 13:31:51
00
stax je blackseal, Mameluch, SLR, ... ;) Predvcerom o 15:22 dal Mameluch /stax, .../ sám sebe palec nahor pod nickom blackseal. Ty si vážne myslíš, že tu nemá nikto viac ako jeden účet ?
30.11.2019 - 13:33:05
00
bikerhikermirec napísal:
tak k veci...proste jazdením stabilného výkonu na úrovni alebo pod úrovňou thresholdu, nemáš šancu sa dopracovať k zisteniu, aké sú hranice tvojho tepu...odporúčam ti ísť sa otestovať na spiroergometriu, kde so zvyšujúcou záťažou máš šancu sa dopracovať do maxima...za predpokladu, že si nepovieš dosť skorej ako je potrebné :D


Nezmysel. Aj ty náš maximálku rovnakú z pretekov aj testovaní. Ty klameš sám seba. Takže na testovaní si povedal dosť skorej ako bolo potrebné ? Si mal íst dalej ako máš max. :D Ale nemohol si. Zmáčkol si sa na testovaní aj v jednom z pretekov rovnako. Na svoje reálne max. Rovnako ako ostatní. Alebo si snád myslíš, že kto nedosiahne v preteku alebo na testovaní pulz aspon 190 nedokáže sa zmáčknut - nedosiahol svoje,,reálne,, max. ? Nedokáže sa zmáčknut tak silno ako ty ? Odporúčam ti netrepat chobotiny.
30.11.2019 - 15:33:55
00
Ivan s tebou je to naozaj zle... ja som neni ani Stax abi mameluch ani nikto iny..
30.11.2019 - 16:44:37
00
Ja som na tom oproti tebe ešte dobre, kedže som na tom zle. Pretože ty si na tom duri hrozne. To je x krát viac horšie ako zle. Teda moje dobre. :D Dúfam, že si to pochopil. Ak nie opýtaj sa blackseala, Mamelucha, ... :D A co že sa tak zrazu odmlčali ? Nevieš ? Aha držia smútok :D Za tatu. A samozrejme že nie si Stax, mameluch. To sú úplne iní virtuálni realisti. Ty si stax, Mameluch, ... Trocha rozdiel. Dúfam, že sa tešíš, že na teba ako na klasického trolla ešte niekto reaguje.
30.11.2019 - 16:53:38
00
ivan: dost to prehanas a sibe ti.
30.11.2019 - 18:15:16
02
ivanko, spojiť do jednej osoby štyroch ľuďov s úplne rozdielnym prejavom je dôkazom, že ten prístroj na samoobslužnú elektrokonvulzívku skutočne potrebuješ.
Nastav rovno na maximum.
30.11.2019 - 18:28:56
01
lto napísal:
ivan: dost to prehanas a sibe ti.


Aj ty si o tom vedel. Ze Mameluch, blackseal, ... sú stax. Tebe šibe. Dokáž, že Mameluch nie je stax.
30.11.2019 - 18:52:16
00
Ano, priznam sa, zaregistroval som sa v roku 2008 a bol som vcelku spokojny, ale v roku 2012 som sa zaregistroval ako Mameluch, pretoze som tusil, ze sa o rok neskor zaregistruje jeden trubiroh, s ktorym bude vela prace na fore o treningu a ze bude pocitat paciky a nepaciky a velmi ho bude hnevat, ked mu budeme davat nepacikov a naopak, medzi sebou si budeme davat pacikov. Nakoniec som zalozil dalsie alter ega, ktore zacali vytvarat klony a cele forum je jedna spionazna agentska siet, ktorej jedinou ulohou je skodit Ivanovi.
30.11.2019 - 19:07:20
09
Takže sa priznal. Vyriešené.
30.11.2019 - 19:11:07
00
ivan napísal:
Nezmysel. Aj ty náš maximálku rovnakú z pretekov aj testovaní. Ty klameš sám seba. Takže na testovaní si povedal dosť skorej ako bolo potrebné ? Si mal íst dalej ako máš max. :D Ale nemohol si. Zmáčkol si sa na testovaní aj v jednom z pretekov rovnako. Na svoje reálne max. Rovnako ako ostatní. Alebo si snád myslíš, že kto nedosiahne v preteku alebo na testovaní pulz aspon 190 nedokáže sa zmáčknut - nedosiahol svoje,,reálne,, max. ? Nedokáže sa zmáčknut tak silno ako ty ? Odporúčam ti netrepat chobotiny.


skusim odpovedat a zober si to ako chces, teda ako vzdy :lol:
na spire som bol 2x...v oktobri 2016 som dosiahol max 201, v maji 2017 som mal max 196, ale ten test bol ovplyvneni tym, ze bol den po pretekoch na Slovakiaringu a tak aj vysledky boli skreslene...
normalne na bicykli ci uz v treningu alebo pretekoch mavam posledne roky dost casto maximum na urovni 197 tepov, avsak raz-dva razy do roka sa dostanem aj na 199tepov...tento rok som sa dokonca na martinskom cyklomaratone dostal na maximum 201 tepov, kedze na vrchole kopca od Belej som potreboval zalepit medzeru a dostat sa do skupiny predo mnou...ale vzdy ked som sa dostal cez 197 tak bolo horko, co nemam velmi rad...

a tie maxima neboli dosiahnute pri steady state jazde na urovni thresholdu ;)
30.11.2019 - 19:11:22
00
|( Hmm tak predsa len mal ten Ivan pravdu. Este ze nas financuje Soros
30.11.2019 - 19:11:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up