Skôr recesista. 😀
29.11.2019 - 19:01:51
08
tá hranica je tenká, ale môže byť :)
29.11.2019 - 19:04:10
00
Tak tato posledna veta snad nemoze byt ine ako recesia.
A vyzývam Kisku, aby odstúpil z postu exprezidenta!

Btw. Vcera predpoludnim som mal blizke stretnutie tretieho druhu - dokonca 2x. Robo behal na Kuchajde. Ale mal v rukach male cinky a po boku ochrankara :)
29.11.2019 - 19:27:42
02
snad coskoro ochrankara vymeni za bachara, zeliezka na rukach mozu zostat :)
29.11.2019 - 19:38:02
014
Palo TT napísal:
Btw. Vcera predpoludnim som mal blizke stretnutie tretieho druhu - dokonca 2x. Robo behal na Kuchajde. Ale mal v rukach male cinky a po boku ochrankara :)

stretavam ho na hradzi pravidelne, raz davno (ochrankar sedel v aute) som ho mal chut oplut, zdrzal som sa... teraz lutujem... :@
29.11.2019 - 20:02:13
00
no vidíš presral si si skvelú možnosť stať sa osobnosťou po .....
:-)
nabudúce VŽDY slinka pripravená
29.11.2019 - 20:54:15
01
https://www.etrend.sk/ekonomika/matovic-firma-blizka-galovi-ide-farmarov-obrat-o-pozemky.html
https://www.youtube.com/watch?v=DXFoR5MhCdY
29.11.2019 - 23:21:33
00
Dudo napísal:
stretavam ho na hradzi pravidelne, raz davno (ochrankar sedel v aute) som ho mal chut oplut, zdrzal som sa... teraz lutujem... :@

Stretavas ho aj posledny cca rok? Lebo tutok mam info ze fakt chlasce, pani Svetlana sa mala stazovat kamoske ako sa mu podari nadranom dojst ozralej. A teda ak ma neprimerane chlastat tak asi rano behavat uz nebude. :)
29.11.2019 - 23:56:15
00
Dano5 napísal:


A Pellegrini - akoze premier- zvolaval mimoriadnu Bezpečnostnú radu statu... Tu bol velmi akcny, ale ked sa jednalo o Jankovsku, tak sa nekonecne vyhovaral, ze ona nic.
30.11.2019 - 00:09:54
02
Hádam si o Pellem nebudeme robiť žiadne ilúzie. Chráni svojich a to divadielko je dávno prekuknute. Len vyciciavači a babky ich ešte držia a sakra ich stále dosť....
30.11.2019 - 00:19:39
07
uz icte do ***** aj stotu politiku!!!
30.11.2019 - 21:06:07
00
a ty zo svoju gramatiku
30.11.2019 - 22:11:33
00
https://www.aktuality.sk/clanok/745419/voly-2020-exkotlebovec-spanik-v-lsns-sa-stale-zdravia-na-straz-rozpadli-sa-im-regiony/

Čelo strany, ktoré sa dostalo do parlamentu sa úplne vzdialilo obyčajným ľuďom, ktorí ostali. Ostali radoví členovia a zrazu tam vznikla obrovská priepasť. Bol problém vôbec dostať niekoho z poslancov na nejaký okresný alebo krajský snem.

Zrazu tam bol absolútny nezáujem o problémy tých ľudí, ktorí sú tam dole. Ľudia si začali myslieť, že boli sme len využití, aby sa určitá skupina ľudí dostala do parlamentu a teraz sme boli odhodení.


Celá strana klamala so svojím programom, keď ponúkala ľuďom riešenia, ukazovala ako sa to dá, ako to pôjde, ale v skutočnosti nič neurobila. Za tými heslami nie je žiadny obsah.

Je len heslo, ako bola petícia za vystúpenie z EÚ, s ktorou sa naši členovia pomaly hanbili chodiť po ulici z toho dôvodu, že ľudia im za to nadávali. Nikdy za tým nebol obsah, akým spôsobom z tej EÚ vystúpime, čo sa dá robiť, aké sú následné kroky. Je to je len heslo bez obsahu.

Spomínate si ešte na niečo ďalšie okrem Európskej únie, za čím v tej strane nie je žiadny obsah?

To isté bolo NATO. Videli sme riešenie osád s buldozérom alebo s bagrom. Neviem, na čo sa tá pospolitosť vtedy skladala, údajne nevideli ani peniaze ani buldozér, keď sa zložili. Viacero týchto vecí je takých, že je to len nadpis, len určité heslo, ale neexistuje cesta ako to heslo naplniť.

Keď chodím okolo Slovenska, tak niektoré billboardy mi pripadajú, že ich priviezol z Venezuely alebo odniekadiaľ z predvolebnej kampane. Napríklad so štátnou správou vecí. Ono je to pekné heslo. Pekne sa to počúva, veľa ľudí to tak aj vníma, že by to tak malo byť od začiatku nastavené, že určité podniky by mali byť stále v rukách štátu. Ale akým spôsobom to chce urobiť, či bude zostavovať nejaké ľudové milície alebo bude obsadzovať tie fabriky? Pre mňa je to úplný nonsens také niečo.


kreativator.sk
01.12.2019 - 19:04:00
02
Ten článok som čítal. Španikove odpovede mi prišli dosť alibisticke. Snáď je každému príčetnému človeku jasné že kktleba je nekompetentny človek.
01.12.2019 - 20:08:18
00
bohuzial az prilis vela ludi nejaku nekompetentnost vobec neriesi
slovo "nekompetentnost" je pre nich zlozite cudzie slovo, ktoremu nerozumeju, alebo ani nechcu rozumiet, stacia im tie jednoduche hesla a "riesenia" ich problemov
01.12.2019 - 20:24:18
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up