Roaming myslíte tým, že to prepne do orange?
10.12.2019 - 18:12:26
00
nie,roaming je to,že ke´d som v zahraničí-napr. v lete v Chorvátsku,alebo v CZ,tak prepne automaticky na zmluvnú dostupnú sieť-alebo aj na SK ak nie je signál,tak prepne na Orange
10.12.2019 - 18:34:48
00
Ja som si dátový roaming zakázal po tom čo má dokopy prenesený 1MB dát stál 10€ :lol: Bol som vo Vihorlatských vrchoch a neuvedomil som si, že sú celkom blízko ukrajinských hraníc...
10.12.2019 - 18:52:51
00
Mna k zmene operatora priviedlo to, ze ked som sa vratil z Gruzinska, kde som mal kupenu miestnu kartu s datami za bagatel. Po navrate sa ta karta prihlasila do nasej siete a 50 MB dat stalo v prepocte ovela menej ako Orangeovy 1MB dat v roamingu Gruzinskej telekomunikacnej spolocnosti. Nehovoriac o tom ze minuta telefonatu z GRU stala polovicu toho co som tam dal za kartu z 10GB a cca 10 minut telefonatov do SK. To nastartovalo proces vyjednavania s Orangeom. Ako dlhorocny zakaznik ( vyse 20 rokov a 4 tel cisla ) som mal podla nich neprimerane poziadavky a tak sme uz vyse roka stastne odideni.Ked som zadal poziadavku na prenos cisla, zacali byt ovela nachylnejsi na dohodu, ale u mna uz nepochodili.
10.12.2019 - 19:43:08
00
Veru,to ze nas velka operatorska trojka osklbava ako male deti(ceny vyssie ako v Anglicku hovoria za vsetko) a vacsina ludi nedokaze od nich odist su zrejme nejake komplexy zo socializmu,kde ludia vobec nerozmyslaju a chovaju sa ako stado oviec..to iste mame aj v politike. Dokonca budu ohovarat a bojovat proti novemu operatorovi,ktory tu chce nieco zmenit.
Mna pred rokmi donutilo k odchodu spokojnost kolegov v praci,cena za objem dat. Podobne ako pise jaro,aj mne o2 hned po pozadani o prenos cisla volalo a ponukali mi niekolko nasobne vyhodnejsi program,ako ten stary co som u nich mal, na limitovane obdobie..Ked som sa opytal ci mozu ponuknut aspon to co 4ka,nemali odpoved
Ak som sa tymto niekoho dotkol,tak sorry
10.12.2019 - 20:02:35
01
Byvat niekde v blizkom okoli BA, tak slovenskeho (?) operatora neriesim...
10.12.2019 - 21:23:29
00
scarinko napísal:
To aj ja, vacsinou som si vystacil s 1GB na mesiac za 2€ ale co z toho ked to najviac treba tak bud nemam ziaden signal alebo edge a pod.
Mam druhu simku orange ktora ma v pohode H+ alebo 4G ale stvroka na tom istom mieste nevie prepnut ani na to 3G orange comu nechapem.


aky mas tel.? s iphonom pouzivam uz cca 3 roky bez problemu s prepinanim na orange 3g pri slabsom pokryti...
10.12.2019 - 21:44:47
00
Neviem ci je mozne prejst do zahranicia s cislom ktore mas, skor myslim ze nie. A nove cislo nechcem. Neverim ze so zahranicnym operatorom budem mat lepsie podmienky ako tu. Mam orange nejaky Sova 5 pausal a aktualne na pol roka 3GB dat zadara lebo akcia na nejaku skupinu moji znami v ktorej aom clenom. Platim 5€ inak som tam mal 1GB dat.
Viacero telefonov. Moto Z2 Play, predtym Redmi Note 2 teraz mam Xiaomi Mi Note 2.
10.12.2019 - 21:48:09
00
pol napísal:
aky mas tel.? s iphonom pouzivam uz cca 3 roky bez problemu s prepinanim na orange 3g pri slabsom pokryti...

Bez problemu? To sa ti zda akože v hlavnom meste v pohode, že maš od 4ky založenu simku a v centre mesta nechytiš 4G od 4ky, ale datuješ cez Orange za dalšie peniaze z kreditu (okrem paušalu teda). Lebo mne nie. Dcerke to robilo na iphone 5s a aj na 7-ke. Prehodila to do orange.
10.12.2019 - 22:18:34
00
Ja som so 4-kou spokojný. Prepínanie funguje bez problémov, za 8E mám 100 minút a 11GB dát, z toho 2,5 GB v EÚ. Žiadne ďalšie peniaze z kreditu mi neberie, tých 11 GB je jedno či miniem v ich sieti alebo v sieti Orange cez národný roaming. Keď bude mať niekto podobnú ponuku za menej, tak bez problémov zase zmením operátora. Mal som Orange, potom O2, teraz 4-ku. Idem tam, kde mi ponúknu najvýhodnejšie podmienky.
10.12.2019 - 22:45:09
04
No len ponuka je jedna vec a ked nemas signal tak tin to je na vies co. Ked som to najviac potreboval tak to just neslo. Takeho operatora mozem...
10.12.2019 - 22:47:38
00
duves napísal:
Bez problemu? To sa ti zda akože v hlavnom meste v pohode, že maš od 4ky založenu simku a v centre mesta nechytiš 4G od 4ky, ale datuješ cez Orange za dalšie peniaze z kreditu (okrem paušalu teda). Lebo mne nie. Dcerke to robilo na iphone 5s a aj na 7-ke. Prehodila to do orange.


platim to co volodaj 8€ a je mi jedno ci tych 11gb taha cez 4 alebo orange....
11.12.2019 - 06:16:14
01
juju_pepe napísal:
Veru,to ze nas velka operatorska trojka osklbava ako male deti(ceny vyssie ako v Anglicku hovoria za vsetko) a vacsina ludi nedokaze od nich odist su zrejme nejake komplexy zo socializmu,kde ludia vobec nerozmyslaju a chovaju sa ako stado oviec..to iste mame aj v politike...

Skúsil som štvorku, ceny super. To je asi tak všetko. 500m za Trnavou končilo pokrytie a čakal som neviem koľko kým som bol zas dostupný. Rozhodujúci moment bol pre mňa, keď som vyšiel z banky na pešej zóne, znovu v TT, a prišla mi sms že mám 3 zmeškané hovory 😀.
Pár mesiacov som u nich skúsil, ale toto nie, ďakujem.
P.S.: mobilom to nebolo, ten som nemenil.
11.12.2019 - 07:49:39
00
Tiež uvažujem nad odchodom od orangutana, pretože za 22rokov čo mám od nich číslo sa žiadna zmena neudiala,keď som bol minulé u nich.
Zvažoval som ešte tel.na dve sim. Orange sim na tel.a sms a 4ka sim na dáta.
Blbosť?
11.12.2019 - 08:02:24
00
na 2 SIM (net+tel) treba trosku lepsi fon asi. frajerka ma obycajny Xiaomi (za cca 150e) a 2 simky (orange+4ka) zvlada ale nie je to bohvieco.. dost to spomaluje vsetky appky atd, ked mala 1 SIM tak fon isiel bez problemovo, teraz je pomalsi
11.12.2019 - 08:06:53
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up