Toto som našiel v schránke. Toľko demagogie na pár stranách sa len tak nevidí.

Prílohy:

DSC_0426.JPG
DSC_0426.JPG 1015.5 KiB thumb_up0thumb_down

14.12.2019 - 10:57:26
00
Británia ako 5 najväčšia svetová ekonomika asi ťažko smeruje do izolácie.Časom sa zbavia chudobných škótov ktorých musia stále len dotovať.Britom brexit dlhodobo len prospeje.
14.12.2019 - 12:35:07
00
yoyomi, dvojaky meter nevyriesi ani Kotleba a nikto nikdy ani v buducnosti. Dvojaky meter tu je od zaciatku ludstva, z dovodu ze sa chce mat bohaty lepsie a chranit svoje. To dokazu vyriesit len prirodne zakony. Ludia si stale pilia konar pod sebou.
14.12.2019 - 13:01:56
02
Hosť napísal:
yoyomi, dvojaky meter nevyriesi ani Kotleba a nikto nikdy ani v buducnosti. Dvojaky meter tu je od zaciatku ludstva, z dovodu ze sa chce mat bohaty lepsie a chranit svoje. To dokazu vyriesit len prirodne zakony. Ludia si stale pilia konar pod sebou.


to je ako z nejakej príručky triedneho boja. Ako keby tí ostatí ne-bohatí či tí v strede sa nechceli mať lepšie a "chrániť si svoje"
14.12.2019 - 15:32:15
00
Pochopte uz ze ten kto nezazil luxus, nieje az tak silno nan zvyknuty. Ja som z vhs presiel na pamatove karty a tiez by som sa k vhs nevratil. Predtym som bol spokojny s vhs.
Teraz som spokojny s financiami ale ak by som si zvykol na viac chcel by som mat este viac, lebo by som sa zacal zaujimat o dalsie veci o ktorych teraz neviem.
Ako ten muz co videl decka bicyklovat a postupne zistoval co existuje a kupil drahy bicykel.
Ale chapem ze vy s 4000€ bicyklami co vas je tu takych hojne, to nevysvetlite 80 rocnej dochodkyni co nikdy nevysla z dediny a rozdeli sa s vami ako pocestnymi o posledne jablko. Na inom fore s menej solventnymi ludmi nemali proti mne taky odpor a na viacerich som bol moderator a ma chvalili.
14.12.2019 - 17:09:20
00
Preto bude lepšie aby si šiel tam kde ťa chvália:) Ja chodím Sem pre inšpiráciu a poučenie. Práve cyklistiku mám NATO aby som nemusel počúvať útrapy druhých a vyvetrať hlavu od svojich problémov. Ak máš problém vypisovanie na fórach ho nevyriešiš len zaťažujes všetkých ostatných. Skús najprv pozrieť do zrkadla alebo len tak sadni na bicykel a nanič nemysli.
14.12.2019 - 17:27:50
04
Hosť napísal:
Pochopte uz ze ten kto nezazil luxus, nieje az tak silno nan zvyknuty. Ja som z vhs presiel na pamatove karty a tiez by som sa k vhs nevratil. Predtym som bol spokojny s vhs.
Teraz som spokojny s financiami ale ak by som si zvykol na viac chcel by som mat este viac, lebo by som sa zacal zaujimat o dalsie veci o ktorych teraz neviem.
Ako ten muz co videl decka bicyklovat a postupne zistoval co existuje a kupil drahy bicykel.
Ale chapem ze vy s 4000€ bicyklami co vas je tu takych hojne, to nevysvetlite 80 rocnej dochodkyni co nikdy nevysla z dediny a rozdeli sa s vami ako pocestnymi o posledne jablko. Na inom fore s menej solventnymi ludmi nemali proti mne taky odpor a na viacerich som bol moderator a ma chvalili.


Na príklade "80 rocnej dochodkyni co nikdy nevysla z dediny" chceš demonštrovať čo? Vinu / nedokonalosť dnešného systému, toho minulého, jednotlivca, rodiny, komunity, strednej triedy, 1% triedy, či nebodaj mňa? :) Mne napadá aspoň 300 vysvetlení. Čo je do r--i tvoja téza, ponos, krivda...?? Zatiaľ je to len také (neuraz sa) bezobsažné blábolenie.
14.12.2019 - 18:02:02
05
Že sa ja na to nevy....m. Zase ma to núti čosi pripísať a to ani nie je k čomu. Ja po 10-tich rokoch už musím triediť MTBiker fórum na to pred Vukom a teraz. Ako to tu jedna persóna dokázala za chvíľu zasr*ť je pre mňa nepochopiteľné... No áno, diskutujeme, ale takto? To je ten čo vie všetky príčiny, dôsledky a prečo sa zemeguľa točí doprava keď by sa logicky mala točiť hore nohami a navyše má aj karbónový bik. Joj, ty náš cyklo Ľuboško Blaha.
Ja len dúfam že bude aj fáza po Vukovi, ponevač toho moralizovania už mám plné kecky (pre ortodox Slovákov - trenierky).
HOWG!!!
14.12.2019 - 19:54:03
05
Blaha je v tom lepší, že sa to lepšie číta, on má ten dar vychrliť tie bludy len tak, bez trápenia.
čítať Vuka je fakt utrpenie, dokáže to preniesť do textu, ak jeho príspevok má viac ako 3 riadky, už to nečítam :)
14.12.2019 - 22:03:14
03
https://komentare.sme.sk/c/22281327/mandat-ta-neopravnuje-pisat-jazykom-stoky.html
15.12.2019 - 10:26:57
03
Nemáš to cele?
15.12.2019 - 10:32:14
00
Nemam, ale ten uvod mi celkom stacil :)
Inak sme.sk ide do kopru, tento tyzden uz uplne zarezali pisanie do diskusie pre obycajnych clenov bez predplatneho. Uz sa tam neda napisat ani ciarka.
15.12.2019 - 10:35:01
00
Ale dobre mu naložil 👍
15.12.2019 - 10:38:58
00
Obaja pisu ako v krcme
15.12.2019 - 12:43:58
00
Inak keď po voľbách výhra to co je tu teraz... Tak je to total v pi..
15.12.2019 - 12:50:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up