hunt9 napísal:
Predstavec FSA (70mm, -20) , geometria odskusana na cinskej kopii a teraz origo na trvale pouzitie :)

aký čínsky predstavec si mal? tiež pozerám po niečom negatívnom na skúšku
20.12.2019 - 18:08:57
00
Ďalšie nové foto na dnešný deň... Truvativ Descendant Troy Lee Designs CoLab 35 DH Starburst Cyan/Blue
20.12.2019 - 18:35:16
02
nemas to farebne uplne mimo tvoj vkus?
20.12.2019 - 18:40:53
04
luckatomova napísal:
Ďalšie nové foto na dnešný deň... Truvativ Descendant Troy Lee Designs CoLab 35 DH Starburst Cyan/Blue


nedasa mi uz nereagovat, ked sme sa niekedy davno stretli kecali sme, to musim uznat ze sa vyznas do komponentov, to ti neberiem, sama si mi povedala ze mas zdravotne problemy a nevvladzes uz tolko slapat, par krat som ta stretol pri vale , kde chodia cele piestany na skladackach :D :D pride mi to uz s cesty tie tvoje prispevky.. je to jedno velke chvalenkarstvo s tvojej strany!!!!
vysvetli mi jednu nepochopitelnu pre mna vec naco su ti najdrahsie komponenty.?? aby si sa mala s cim ukazovat?? alebo daj rozumne vysvetlenie NACO??? ved do lesa chodis ako si sama povedala malo lebo mas zdravotne problemy a nevladzes maximalne po rovine po asfaltke.??? podla mna na to tvoje 300km vozenie aby ma kazdy videl by ti stacil kellys za 500€ tod vse a neber to ako hejjt ale ako holu pravdu!!! ja si tiez mozem kupit laborginy a budem s nim chodit do Lidlu na mlieku!! to je presne tvoj priklad...!!!
20.12.2019 - 18:44:50
04
Gusto0 napísal:
nemas to farebne uplne mimo tvoj vkus?


Ona má vkus? :rofl:
20.12.2019 - 18:46:49
03
Nepindajte, ale sledujte inzerciu :)
20.12.2019 - 18:48:13
017
Je... ale uvidím aký bude výsledok.
20.12.2019 - 18:48:39
00
výsledok bude predražený nevkus
20.12.2019 - 18:51:54
06
jerenej preco? kludne nech sa vozi po hradzi aj na dh-cku za niekolko litrov. poznam (z videnia) niekolko takych ludi - co maju bike stale akoby vysiel prave z predajne, lacny teda zrovna nebol a chodia na nom "do mesta na rozky". takze kludne aj na endure po hradzi - ked na to mas (alebo mozno aj nemas) ale robi to to radost. aj tak sme tu len raz.
skor si mi cely tento pribeh zamotal tymi info o zdravotnych problemoch. lebo lucka pokial viem chcela jazdit enduro a skakat v parkoch
20.12.2019 - 19:08:29
06
Gusto0 napísal:
jerenej preco? kludne nech sa vozi po hradzi aj na dh-cku za niekolko litrov. poznam (z videnia) niekolko takych ludi - co maju bike stale akoby vysiel prave z predajne, lacny teda zrovna nebol a chodia na nom "do mesta na rozky". takze kludne aj na endure po hradzi - ked na to mas (alebo mozno aj nemas) ale robi to to radost. aj tak sme tu len raz.
skor si mi cely tento pribeh zamotal tymi info o zdravotnych problemoch. lebo lucka pokial viem chcela jazdit enduro a skakat v parkoch


napisal som co mi Lucia sama povedala.... tak som sa od toho odrazal.... skor mi to prisde ako chvalenkarstvo toto cele :D :D :D nic viac ja mam Canyon na vozenie jazdim vela a nepotrebujem sa s nicim ukazovat ale kazdy podla svojho uhla :D :D len mi to je nepochopitelne skladat bicykel s odlahcenYch komponentov navyssej rady /ak ovsem sadnu a nepreda ich za polovicu/ a jazdit s nim po asfaltke na hradzi :D :D :D
20.12.2019 - 19:13:12
00
Sledujem to už dlhšiu dobu a takýto je môj názor.
Pozrite, nech si jazdí každý na čom chce, hlavne nech mu to robí radosť samozrejme. Táto celá téma má meno "Čo vám priniesla poštárka?". Samozrejme, nech si tu každý pridáva, čo chce, je to voľná diskusia a každý môže prispieť s niečim, čo je relevantné pre túto tému.
V prípade L. mi tu už však ide o čistú provokáciu ľudí, ktorí by chceli mať podobné komponenty, no nemôžu si ich zadovážiť, pričom by ich práve oni vedeli NAPLNO využiť. Problémom slečny L. je, že tu pridáva komponenty, ktoré sú síce špičkové a super, no v živote nevyužije ich plný potenciál. To je podľa mňa škoda, lebo tieto komponenty by si zaslúžili poriadne "vyjazdiť" a nie jazdenie typu "aha čo mám ja a nemáš ty, aj keď to vôbec nevyužijem, ale hlavne že to mám".
A keby som tu napísal, že nech to tu nepridáva, lebo len zbytočne vytvára búrlivú diskusiu (do ktorej som aj ja prvý krát prispel, bohužiaľ), dostal by som odpoveď: "... a šak môžem to tu pridávať, je to voľná diskusia". Áno, to je, no problém dneška je ten, že sa všetko môže, ale ľudia si dva krát nepremyslia, či je to naozaj potrebné, alebo nutné. Je to na zamyslenie.
20.12.2019 - 19:21:48
06
je ešte jedna možnosť,jednoducho nereagovať,nič nepísať,lebo potom tu je po jednej fotke plno zbytočných kecov-vrátane mňa ...
20.12.2019 - 19:27:29
044
ze sa rozumie komponentom? to si nemyslim...na to aby postavila jeden bike kupila cca 130 veci,teraz stava druhy a uz ma 165 inzeratov...clovek co sa rozumie komponentom si kupi to co chce-potrebuje,posklada to za 4 hodky pri pive v garazi a na druhy den to ide pokrstit do hory,lebo sak na to su horske bicykle...
20.12.2019 - 19:37:30
025
jerenej cim viac jazdim tym lacnejsi chcem bike. keby sa vozim len obcas po okoli tak si poskladam nieco drahe :-)
20.12.2019 - 19:42:41
04
Nahodou mne sa tie riaditka pacia
20.12.2019 - 20:08:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up