luper napísal:
Liteville Podarilo sa Ti ten zalomený závit dostať von?

Toho som sa seriozne zlakol, ale nakoniec to islo lahko vytocit.
21.12.2019 - 10:37:48
01
LitevilleTak nabudúce nikdy silou, radšej natočiť viacej pásky. :y:
21.12.2019 - 10:48:25
00
luper napísal:
Ja uprednostňujem pásku. Liteville Niečo taketo. ;)

luper napísal:
LitevilleTak nabudúce nikdy silou, radšej natočiť viacej pásky. :y:

Každý používa hlavne to, čo má poruke.
Mám oboje. Páska je dobrá na pedále do kľúk (vážne ;) ) a na stredové zloženie, a hrubé vodárenské práce, na jemné práce je tmel jednoznačne lepší, lebo ho netreba "správne" natočiť (podľa závitu ľavý/pravý), ani netreba odhadovať hrúbku natočenia, a tesnenie nie je vidno. Na niektoré tesnenia sa páska nedá použiť vôbec. Ale aj cena je niekde úplne úplne inde.
Inak DC má všetky fittingy (závity) robené na tmel.
21.12.2019 - 11:16:56
00
Liteville napísal:
Daval som tam pasku, ale miesto toho, aby som ju pridal, tak som pritocil 😀 Zavitova cast ostala odlomena v hlave.
Inac, na hube bolo dost kamena, tak som ju odvapnil a aj odchromoval...

Nespravil si odvápňovací roztok veľmi silný? Toto sa mi podarilo raz na páke vodovodnej batérie, keď som to prehnal s odhadom množstva CleanBoileru.
21.12.2019 - 11:19:28
00
fevlad napísal:

Pnr napísal:
Video maju vyborne ale pozor, je to iba na filter. Espresso ti to nenamelie. Podla mna prehnana cena.

Za mna video totálne na ho*no, ako pre deti alebo juvenílnych amíkov. Na 64mm kamene ozrutná krava a otrasný dizajn.
21.12.2019 - 11:23:51
00
peterg napísal:
Každý používa hlavne to, čo má poruke.
Mám oboje. Páska je dobrá na pedále do kľúk (vážne ;) ) a na stredové zloženie, a hrubé vodárenské práce, na jemné práce je tmel jednoznačne lepší, lebo ho netreba "správne" natočiť (podľa závitu ľavý/pravý), ani netreba odhadovať hrúbku natočenia, a tesnenie nie je vidno. Na niektoré tesnenia sa páska nedá použiť vôbec. Ale aj cena je niekde úplne úplne inde.
Inak DC má všetky fittingy (závity) robené na tmel.

Určite máš pravdu a aj väčšie skúsenosti, ale je aj možné, že keby dal na závit tlakomeru pastu, tak ten zalomený závit, tak ľahko nevyberie. ;)
21.12.2019 - 11:31:57
00
Bebe80 napísal:
A je to doma 🙂

Velmi sa mi páči dizajnovo ten mlynec. Napíš potom prípadne aj skúsenosti.
21.12.2019 - 13:57:05
00
Mam ho sice jen od včerejška ale jsem nadšenej!
21.12.2019 - 14:08:45
00
luper napísal:
Určite máš pravdu a aj väčšie skúsenosti, ale je aj možné, že keby dal na závit tlakomeru pastu, tak ten zalomený závit, tak ľahko nevyberie. ;)

Hahaha, to isto nie, ale k tomu by zaiste nedoslo, lebo nemusi vobec dotahovat. len necha v poslednej volnej polohe celom ku masam, tmel sa postara o tesnost. :)
Btw, uvolnit sa to da (zalomeny zavit), len treba dobre nahriat teplovzdusnou pistolou.
21.12.2019 - 14:24:16
00
O tom nepochybujem, že Ty by si to dokázal , ale tu nebola reč o Tebe. ;) Ja alebo aj väčšina nie tak zdatných, by si bežala hneď kúpiť teplovzdušnú pištoľ, hahaha. :D
21.12.2019 - 14:41:11
00
Milujem tie Vaše podjbavky 😂 ...
21.12.2019 - 15:29:52
01
Ja velmi nie ...
21.12.2019 - 16:06:23
00
Walküre v konkurze ...

Preklad : Porcelánová továreň Bayreuth Walküre insolventná: Čo to znamená pre zamestnancov?
Porcelánová továreň Walkre v Bayreuthe podala návrh na vyhlásenie konkurzu. Prostredníctvom tzv. Samosprávneho postupu sa spoločnosť chce pomôcť naspäť.
Článok Autor: Redaktion
Vydavateľ: inFranken.de
Porcelánová továreň Bayreuth „Walküre“ podala v utorok popoludní konkurz. Problémy spoločnosti je potrebné vyriešiť v procese samosprávy. Fotografie: Porcelánová továreň Walküre
Porcelánová továreň Bayreuth „Walküre“ podala v utorok popoludní konkurz. Problémy spoločnosti je potrebné vyriešiť v procese samosprávy. Fotografie: Porcelánová továreň Walküre


Porcelánová továreň Walküre z Bayreuthu požiadala o úpadok v utorok (06.08.2019). Je to však postup samosprávy, v ktorom vlastníci riadiacich orgánov majú aktíva v konkurznom konaní. Správca konkurznej podstaty sa používa obvyklým postupom.

Výrazný pokles predaja a objednávok v porcelánovej továrni v Bayreuthe

Základnou požiadavkou na samosprávu je možnosť pokračovať v riadení spoločnosti a pevný plán reštrukturalizácie. Podľa br. Bol návrh na vyhlásenie konkurzu podaný kvôli výraznému poklesu predaja a objednávok. Pre 82 zamestnancov sú však mzdy a platy zabezpečené bankrotom až do konca septembra.

Spoločnosť Kronacher TV Loewe tiež požiadala o bankrot. Teraz existuje nádej na nový začiatok.

Spoločnosť si vyberá manažéra reštrukturalizácie sám - súd poskytuje správcu nehnuteľností

Riaditelia porcelánovej továrne Walküre, Siegmund Meyer a Dr. Wolfgang Meyer podal žalobu na okresný súd v Bayreuthe. Súd žalobu schválil. Od 6. augusta. o 11:00 vstúpila do platnosti „dočasná samospráva“. Na tento účel si samotná spoločnosť vybrala manažéra reorganizácie. Správca prichádza na súd na podporu, ako o tom hovorí br.

Spoločnosť bola založená v roku 1896. Spravuje ju štvrtá generácia, to znamená vnúčatá zakladateľa Siegmunda Paula Meyera.
21.12.2019 - 19:48:11
00
Mimochodom, niekto pisal, ze coffeehub.cz uz nema Walkure Rossi, ale ja stale vidim na stranke dostupne salky s vrubkovanou podsalkou...
21.12.2019 - 20:58:39
00
Vo štvrtok ešte mali na predajni.

Prílohy:

20191221_192551.jpg
20191221_192551.jpg 471.65 KiB thumb_up1thumb_down

21.12.2019 - 21:01:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up