Dakujem za link, ale odpoved som nenasiel....No nevadi, nabuduce sa zariadim.
27.10.2019 - 19:46:17
00
LUCCA

Tak som ti spravil extrakt. Nie z byliniek, ale zo stranky kam smeroval odkaz...


Raver : "cervo keď budete riešiť ten bazár bolo by dobre podľa mna znovu obnoviť kategórizaciu PREDAM alebo KÚPIM"
Cervo: "Preco?|
Raver: "Lebo som napr vedel ponuknut ludom aj veci, ktore oni hladali a ja by som ich bezne nedal na bazar a takto som pomohol/predal cca 10 veci.
A ked si to otvoril preco sa to clenenie PREDAM / KUPIM vlastne zrusilo?"
Cervo: "Raver zrušená bola po sťažnostiach užívateľov na množstvo balastu a spamu od priekupníkov. Tiež to robilo problém pri zoraďovani podľa ceny. Môžeme to prehodnotiť, ale napis mi pls na ktorom bazárovom webe to funguje a funguje dobre."
27.10.2019 - 20:01:38
00
LUCCA, skus si hodit dopyt do temy Interny bazar. Mozno sa niekto chyti.
27.10.2019 - 20:40:46
00
Dakujem za tip.
27.10.2019 - 20:58:14
00
Zadané telefónne číslo sa už používa. nemozem otvorit inzerát...preco?
27.12.2019 - 05:48:17
00
Mozem vediet preco bol zmazany inzerat?


Dňa ne 29. 12. 2019, 11:27 MTBIKER <admin@mtbiker.sk> napísal(a):

Ahoj Peter,

Tvoj inzerát "Zlava GT Sensor Pro 2016 large " bol zmazaný.

Tu je dôvod:
koniec zlavy

S pozdravom,
Tím MTBIKER
30.12.2019 - 09:25:24
00
Tiež mi bol zmazaný inzerát. Dôvod? Koniec zľavy. Dal som vianočnú zľavu, a je pravdou že vianoce skončili, takže ak zľava, tak už nie vianočná. Aj keď aj v tomto by mohla byť polemika, keďže pravoslávny vianoce len budú mať, a ja ako liberál môžem ponúknuť zľavu všetkým, čo vianoce vyznávajú. Admin zrejme nebude pravoslávny, keď mi zrušil kvôli tomu inzerát. No nič. Vianočnú zľavu som chcel zrušiť v inzeráte deň pred tým, ako mi admin zrušil inzerát. Zabudol som na to, a tak som ju chcel zrušiť v deň keď mi zmazal inzerát. Nestihol som, lebo mi ho zmazal. Nezazlievam mu že to urobil, zazlievam mu, že to urobil pred tým, než ma na to upozornil. Takže milý admin, buď taký dobrý a upozorni každého na nevhodnosť jeho inzerátu skôr, než ho zmažeš. Jednoduchšie je odstrániť v inzeráte nevhodnosť, než ho znova vytvoriť. Za akceptáciu ti ďakujem v mene všetkých postihnutých.
30.12.2019 - 11:18:35
01
Zlavy uvadzaju pravnicke osoby, alebo obchody, pre ktore nie je povolene inzerovat, lebo je to urcity typ reklamy. Co vsak neznamena, ze majitel obchodu, ako napriklad ty Ivan, by nemohol inzerovat a predavat svoje veci.
Bolo zmazanych niekolko desiatok takychto inzeratov komercneho charakteru a ako odovodnenie som napisal "koniec zlavy", aby som nemusel rozpisovat opat pravidla inzercie, ktore ste si odklikli, ale zabudli precitat...
Na nevhodnost nemusim upozornovat, mas to uvedene v pravidlach. Upozornujem na zmazanie inzeratu sposobom, ze odovodnenie sa posle inzerentovi aj ako notifikacia.
Dakujem, ze dodrzujete pravidla inzercie!
30.12.2019 - 22:21:42
00
dakujeme, ze sa mazu len urcite inzeraty a nie VSETKY podla pravidiel inzercie. stale nevieme PRECO???
30.12.2019 - 23:33:30
00
Moderátor, problém je v tom, že nepochybuješ o sebe, a tak robíš chyby. Prvou tvojou chybou v tvojom prípade je, že si presvedčený o tom, že som majiteľom obchodu. Môj inzerát nie je komerčného charakteru. Bicykel som kúpil za účelom, aby som ho používal, nie s úmyslom aby som ho predal. Po čase som si kúpil vhodnejší pre mňa, tak som tento dal do poriadku a predávam ho. Bicykel je v dobrom stave, tak som skúsil vyššiu cenu. Záujem nebol, a tak mi vianoce pripadali ako dobrý dôvod na zníženie ceny na mnou akceptovateľné minimum. Takže žiadny komerčný charakter, na tom zarábaš, a ja som cenu znížil. Ak chceš vedieť čo je to komerčný charakter pri zľavách, tak sa môžeme o tom porozprávať, ale určite to nie je tento prípad, to je veľmi ľahko dokázateľné. Ak som niečim porušil pravidlá inzercie, tak len slovíčkom "vianočná", pretože pre niekoho vianočná zľava môže začínať 24. a končiť 26.decembra; ak sa na to nevie pozrieť aj zo širšieho kontextu. Takéto "porušenie" ale nemení seriózneho ducha inzercie, pretože ak by sa niekto ozval či zľava platí aj keď je 28., tak by som mu odpovedal že hej. Ak budeš schopný na veci pozerať aj z iného pohľadu ako svojho, vyhneš sa mnohým ilúziam, alebo nedorozumeniam.
30.12.2019 - 23:37:06
00
A keby si miesto vianočná zľava napísal, že znížená cena?
31.12.2019 - 08:41:04
00
Nechapem to rozpisovanie. Ved nahodim na novo bez slov ktore su proti pravidlam a hotovo. Robota na dve minuty
31.12.2019 - 08:46:20
00
Hack3r tu ale ide o princip. ReHMn napisal, ze ZLAVA nemoze napisat obycajny inzerent, ale len PRAVNICKA OSOBA vlastniaca obchod. a stale je tu teda kopec inzeratov uvadzajucich pojem ZLAVA alebo inzeraty na KUPU tovaru, proti ktorym tak vehementne bojuje ReHMn, ale asi slabo, kedze tu su, alebo DVOJAKYM METROM a tym padom potom niekoho DISKRIMINUJE.
31.12.2019 - 18:20:20
00
ja ta chapem, ale zbytocne sa rozculujes. niektore "zakroky" su naozaj divne, ale netreba to riesit. proste si nahod novy inzerat tak aby si tam nemal to na co je admin haklivy a je to :)
31.12.2019 - 19:05:18
00
Hack3r este raz si to precitaj cele. alebo az zajtra, pozajtra.
mna sa zmazane inzeraty netykaju, ja len konstatujem stav.
tykalo sa to IvanVrzala a napriklad pepobiker

a co tam uviest??? ZLAVA nemoze byt a stale tu v inzeratoch je. preco teda su zmazane len NIEKTORE a nie VSETKY take???
pepobiker neuviedol VIANOCNA ZLAVA na ktoru by mohol byt ReHMn haklivy (nepravom, ako uviedol IvanVrzala), a mimochodom to nieje ADMIN, ale len MODERATOR.
na ine inzeraty obsahujuce napr.: 50% zlavu na 2 kusy nieje HAKLIVY??? a na inzeraty na kupu tovaru takisto dvojakym metrom? a recyklovane inzeraty detto.
31.12.2019 - 20:57:48
00
keyboard_arrow_up