KKTizmus na oboch stranách
...a odsrali si to ako vždy nevinný :(
( v nesprávnom čase na nesprávnom mieste )
11.01.2020 - 09:32:25
01
Aj pre toto nelietam do/cez "shithole" krajiny.
11.01.2020 - 10:16:35
01
Ale keby si letel z Amsterdamu do Kuala Lumpur, asi by si nepredpokladal, že ťa dá dole Putinom dosadený Strelkov...
11.01.2020 - 10:23:03
07
Mozno ty to nemas vo zvyku, ale ja si pozeram kadial bezne zvyknu lietat linky. Preco by som mal ist linkou ponad Ukrajinu ked tam je konflikt?

Nepredpokladat sa daju akurat pripady akym bol Andreas Lubitz...

Ludia cestuju bez rozmyslania a potom sa cuduju...
11.01.2020 - 10:44:51
00
Lubik napísal:
KKTizmus na oboch stranách
...a odsrali si to ako vždy nevinný :(
( v nesprávnom čase na nesprávnom mieste )


Nerozumiem, čo je kktské na konfrontovaní sadistickej teokracie a odstránení jej vojenského plánovača, ktorý cez proxies v regióne osobne organizuje útoky na US ciele, vrátane ambasád. Ešte v polke decembra dostali varovanie od Pompea.... ktorému sa asi len vysmiali.

Echt kktizmus je robiť Iránu PR agentúru vo svete, rozmrazovať im účty a posielať stámilióny v keši (doslova), čo presne robila Obamova administratíva.
11.01.2020 - 11:57:04
00
user_id napísal:
Mozno ty to nemas vo zvyku, ale ja si pozeram kadial bezne zvyknu lietat linky. Preco by som mal ist linkou ponad Ukrajinu ked tam je konflikt?

Nepredpokladat sa daju akurat pripady akym bol Andreas Lubitz...

Ludia cestuju bez rozmyslania a potom sa cuduju...


Lenže ani MH-17 nemalo letieť podľa letového plánu priamo nad Donbasom, no vyhýbalo sa tejto búrkovej zóne, viď mapu búrkovej aktivity z toho času a osudovo zaleteli nad ten ruský BUK.

Na tej trase leteli prakticky všetci, vrátane Lufthansy, Air India a iných legacy carriers. Ty si kúpiš letenky v renomovanej leteckej spoločnosti a potom nenasadneš do lietadla, lebo si myslíš, že riskuje vo vojnovej zóne? Ale ak si pozrieš NOTAMs z toho dňa, tak zistíš, že oblasť bola zatvorená len pod FL320, Eurocontrol to zavrel úplne až 18.7.

Vyhodíš zo zoznamu aj Air France, lebo v osudnú noc sa všetci vyhli búrkovej oblačnosti, len AF447 do nej fatálne vleteli?

To je ťažké, ťažké, priateľu.
11.01.2020 - 12:20:28
03
Co k tomu dodat? Asi len, ze vsade dobre, doma najlepsie. :lol:
11.01.2020 - 13:10:59
00
a potom ti vyleti bytovka do vzduchu...

proste bud osud praje alebo nie... tak je to v celom zivote...
11.01.2020 - 13:39:24
03
Co sa odohravalo v mysliach cestujucich posledne okamziky si nechem ani predstavovat
11.01.2020 - 13:50:58
00
nimm_zwei napísal:
Nerozumiem, čo je kktské na konfrontovaní sadistickej teokracie a odstránení jej vojenského plánovača, ktorý cez proxies v regióne osobne organizuje útoky na US ciele, vrátane ambasád. Ešte v polke decembra dostali varovanie od Pompea.... ktorému sa asi len vysmiali.

Echt kktizmus je robiť Iránu PR agentúru vo svete, rozmrazovať im účty a posielať stámilióny v keši (doslova), čo presne robila Obamova administratíva.

Písal som na oboch stranách.
Ale hlavne druhá časť môjho príspevku stojí za povšimnutie.
Kde sa dvaja bijú, tretí prehráva.
11.01.2020 - 14:02:19
00
A ja ti zas skusam vyvratit tento lacny "krcmovy" relativizmus. Je to vysostne iranska kaša.
11.01.2020 - 14:22:17
00
Lenže tomu Americkému "businessmannovi" je úplne u riti, že zatiahne do vojny pol sveta.
Hlavne že to bude čo najďalej od Ameriky.
Keď mali v sedemdesiatych rokoch Rusi na Cube jadrový arzenál, tak im lepilo.
Teraz keď je všetka hrozba relatívne ďaleko od nich, tak nehľadí na následky.
11.01.2020 - 15:14:57
00
1 irán počas odvetného útoku mal uzavrieť vzdušný priestor.žiadne civilné lety hore/dole všetko malo ostať sedieť.Pokiaľ je ich PVO v noci evidentne slepá tak mali všetko držať na zemi do rána.
2.katastrofálny stav iránskej pvo,neviem načo kúpili od rusov systém S 300 keď nedokážu rozlíšiť strelu pdl od lietadla.
zbytočne si teraz šéf irgc sype popol na hlavu,že by bol radšej mŕtvy...nech to spraví hneď.
tu je vidno ako by asi dopadol útok rakiet na iránsku vojenskú infra.
11.01.2020 - 16:09:00
00
Lubik napísal:
Lenže tomu Americkému "businessmannovi" je úplne u *****, že zatiahne do vojny pol sveta.
Hlavne že to bude čo najďalej od Ameriky.
Keď mali v sedemdesiatych rokoch Rusi na Cube jadrový arzenál, tak im lepilo.
Teraz keď je všetka hrozba relatívne ďaleko od nich, tak nehľadí na následky.

Nezatiahne. Bolo by to preňho aj politicky nevýhodné.

Uveril si mediálnej karikatúre a “expertom“, ktorí už videli na obzore vojnu s N.Kóreou, potom servilitu voči Rusku, potom rozvrat NATO, potom vojenský zásah vo Venezuele... a tak furt dokola. Lebo údajne 100% vidia tomu "businessmanovi" do hlavy. Ako vždy, potrebovali vychladnúť najmä hlavy komentátorov.
11.01.2020 - 17:55:00
00
Neuveril som nikomu.
Ty veríš že najväčšiemu producentovi zbraní na svete (USA) by vojna nevyhovovala?!
...a do hlavy mu nikto nevidí. Ani on sám :D
11.01.2020 - 18:06:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up