natrafil som na chutovku v podani Petra, tak zaspominajme ako to robi majster sveta :)

13.01.2020 - 17:32:26
020
nechcel by som... :D
https://www.cyclingnews.com/news/lotto-soudal-ban-alcohol-for-all-riders-and-staff/
cdn.mos.cms.futurecdn.net
14.01.2020 - 12:52:34
02
66.media.tumblr.com
14.01.2020 - 13:03:34
00
kimlo napísal:


zacnu jest viac rumovych praliniek :)
14.01.2020 - 21:27:10
00
https://www.roadcycling.cz/clanek/vyzva-na-odstupenie-z-funkcie-otvoreny-list-prezidentovi-slovenskeho-zvazu-cyklistiky
15.01.2020 - 07:20:46
00
zjazdári to vidia inak - https://www.facebook.com/spdhi/posts/3435828309823550
15.01.2020 - 09:05:30
02
Co k tomu dodat...
15.01.2020 - 09:13:46
00
zjazdarov sa ten list zjavne netyka a z ich vyjadrenia je jasne, ze im je dolezitejsie to, ze kvalitne doja SZC cecok, ako to, jak ide slovenska cyklistika ku dnu pod pvivavovym vedenim. a to som si myslel, ze vrba je spravnak, ale zjavne neni. bohuzial.
btw strapaty k tomu nevydal nejake nezavisle stanovisko? :D
15.01.2020 - 11:19:31
02
Nielen zjazdári to vidia inak
15.01.2020 - 12:59:58
02
a daľšie kolo kritéria
https://www.cyklistikaszc.sk/sk/submenu/oznamy/vyjadrenie-prezidenta-szc-k-otvorenemu-listu-od-tzv-transparentnej-cyklistiky?fbclid=IwAR3UGJcDaTvdiGTbFJf5DqyRxWsDYbVhYFU9Ku_j_X-dWhIumBRbw-P8iN0
15.01.2020 - 15:03:03
00
Peter sa zabaval: https://www.facebook.com/PeterSagan/posts/10158388605739467

scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net
15.01.2020 - 19:20:53
02
Kedže skupinka Transparentná cyklistika podľa hesla "Bez klamstiev a nesprávnych postupov..." príspevok na FB zmazala. Vydržal tam presne 15 minút, ale som si stihol skopírovať, tak tu je:


Ahojte, keďže sa nám blíži konferencia a impérium Milan Dvorščík rozbehol znovu svoju mašinériu, boli sme nútení odpovedať aj za nás zjazdárov a endurákov, a ak Vás to neobťažuje, kľudne to zdieľajte.
Pán Milan Dvorščík,
Rád by som Vás požiadal v mene celej gravity scény ( MTB DH, Enduro, BMX, Trial ) v priereze cez všetky odvetvia aby ste:
- nás prestali otravovať Vašimi neprestajnými útokmi, výmyslami a ohováraním našej práce
- my sa venujeme organizovaniu pretekov, rozumnému tráveniu voľného času za prispenia Slovenského zväzu cyklistiky a iných partnerov
- každý z nás venujeme tejto práci svoj voľný čas na úkor našich rodín a máme s tým špecifické starosti a problémy, o ktorých vy evidentne nemáte ani šajnu, nakoľko nič neorganizujete okrem "revolúcie Milana Dvorščíka"
- nikoho z nás nezaujímajú Vaše stanoviská a podvratná činnosť, ktorej venujete toľko úsilia, a chápem, že Vás to musí nesmierne štvať, keď Vás majú všetci ( okrem bulváru ) majú na háku
- mohol by som sa Vás opýtať na množstvo vecí, ale bohužiaľ sa Vám už nemôžem venovať, pretože sa sa Vám nechcem venovať, nakoľko Vaša deštruktívna činnosť v priebehu roku mi už zabrala dosť veľa času, a môj čas rád venujem činnostiam, ktoré mám rád a Vás Milan Dvorčšík, rád nemám
- v prípade, že sa stretneme na konferencii, zdraviť Vás nebudem, nakoľko na také typy, ako ste vy mám dosť špecifický názor
- venujte sa inej a užitočnej práci, na ktorú máte mentálne a osobnostné predpoklady
- ak si takú prácu nájsť neviete, pomôžu Vám na úrade práce alebo iné inštitúcie
- ak by ste tam náhodou nepochodili, nekontaktujte ma, lebo v tom prípade sa Vám už pomôcť nedá
- ak máte iné, ďalšie nešpecifikované problémy, tiež ma nekontaktujte, ale vyhľadajte inú odbornú pomoc
- určite by som Vám vedel poradiť čo a ako sa dá robiť, ale tiež to neurobím, pretože, ako som vyššie spomínal, venujem svoj čas veciam a činnostiam, ktoré mám rád
- môžte ma kontaktovať ak máte pre nás ponuku na podporu nášho športu vo forme finančných a vecných darov, ale obávam sa, že takéto niečo vo svojom portfóliu nemáte takže ste pre nás nepotrebný
- a mali by ste sa konečne držať ( nie zdržať ) svojich verejných vyhlásení, ktoré ste vyjadrili po Vašom "silnom víťazstve" po volebnej konferencii SZC v roku 2018
- pôvodne som Vám už nechcel venovať ani 1 min zo svojho času a je to nakoniec 33min
Prajem Vám krásny a pohodový deň
Tomáš Vrbovský
Predseda komisie MTB DH

Kedže ja tam mám už dávno BAN, tak ak niekto chcete, nakopírujte im to do skupiny Nezávislý/SVETOVÝ zväz cyklistiky. Nech tá ich bublina päťdesiatnikov po mužskom klimaktériu získa prehľad aj o názoroch mimo bubliny.
16.01.2020 - 14:06:17
02
To je guláš. Handrkuju sa až je to trápne . Veď ale niekde musí byť predsa pravda. Z každej strany počúvam kydy na tu druhú. Hlavne, ze mame štadión. Špičkovú repre. Namiesto nejakého konsenzu a konceptu len mlatenie slamy. Načo je toto dobre. Ja to neviem pochopiť, kdeže pracujem 15r vo firme kde sa ráta jediné výsledok ktorý prinesiem a nie prečo som nemohol a nedalo sa a podobné kecy. Tak kde je vlastne pravda?
16.01.2020 - 16:54:43
00
Neviem, kde je pravda, ale hento pisalo pubertalne jesitne decko... ak by som mal sudit iba podla prejavu...
16.01.2020 - 18:35:21
01
Pre neznalých v skratke... O co ,prosim vas ide?
17.01.2020 - 19:05:31
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up