Myslim, ze nikoho neurazim, ak napisem, ze inteligentny clovek nemoze zvolit takyto odpad.

Prílohy:

lsns-odpad.png
lsns-odpad.png 616.74 KiB thumb_up0thumb_down

19.01.2020 - 13:38:59
032
JankoPN napísal:
len co sa budem ja s dakym dotahovat co jazdi na CTM :D :D :D :D :D

argument hodny Pieskoviska :lol:
19.01.2020 - 13:40:25
08
JankoPN napísal:
ja som napisal ze Dennik N je podla mna novinarska zumpa ! urazil som tym teba tvoju osobu??? ty si zacal ze bez zakladnej skoly a pod narazky na moju osobu....ja sa nevykrucam ja si stojim VZDY za tym co poviem aj napisem a ver ze nie len vo virtualite aj v skutocnosti som taky!!! len co sa budem ja s dakym dotahovat co jazdi na CTM :D :D :D :D :D


V Denniku N nepracuju nejake osoby, ktore si tym urazil? Cize urazat inych, co sa nemozu branit, je podla teba v poriadku? Potom si niekomu pisal ze si ma dat sprchu, na to si zas nejako zabudol.
Ake narazky na tvoju osobu? Tvrdis ze ovladas gramatiku? Pozrel som si tvoje prispevky a vidim more gramatickych hrubiek. To je fakt, to nie je urazka. Ked ta to uraza, tak sa ten slovensky jazyk douc - je to pekna rec. Hlavne ked si taky fundovany expert na zurnalistiku.
19.01.2020 - 13:44:47
02
andrejKE napísal:
argument hodny Pieskoviska :lol:

Skor Hlody fora :)
Akoze to by som sa aj ja mohol urazit kedze som jazdil 2 ctm biky. Ako keby Canyon bol nieco lepsie :)

Jezus aspon sa da presne zistit kolko neinteligentnych na SK mame :)
19.01.2020 - 14:02:46
02
JankoPN napísal:
ja reagujem len na tvoj sposob slnieckarskej komunikacie a urazania vsetkych naokolo!!!! vies clovek s inym nazorom ako mas ty... racej ho dourazas nez by si dal suvislu vetu...


On ťa neuráža. Urážaš sa sám.
A čo sa týka základnej školy, tak to sú jednoducho fakty. Dal som si prácu a prešiel som si tvoje príspevky. Slovenský jazyk a pravopis jednoducho neovládaš. Robíš veľmi veľa hrubých chýb. Toto sa učí na základnej škole a ty si to jednoznačne nezvládol.
Takže žiadne urážanie. Je to len zhodnotenie skutočnosti.
19.01.2020 - 14:08:33
011
Jezus napísal:
Myslim, ze nikoho neurazim, ak napisem, ze inteligentny clovek nemoze zvolit takyto odpad.

Prejavil sa žltáčik :D
Argumenty hodne ozaj "vyssej inteligencie" resp nadludi lebo vsetko co nieje zlte je xenofobne a fasisticke
19.01.2020 - 14:10:02
01
JankoPN napísal:
ja som napisal ze Dennik N je podla mna novinarska zumpa ! urazil som tym teba tvoju osobu??? ty si zacal ze bez zakladnej skoly a pod narazky na moju osobu....ja sa nevykrucam ja si stojim VZDY za tym co poviem aj napisem a ver ze nie len vo virtualite aj v skutocnosti som taky!!! len co sa budem ja s dakym dotahovat co jazdi na CTM :D :D :D :D :D

by som ťa poopravil.. žumpa to nie je podla teba ale podla tvojich "vodcov" :) si ukážkový prípad papagája bez vlastného názoru a kritického myslenia.. štandardný spoločný znak tejto "komunity", opakovanie naučených fráz bez hlbšieho zmyslu či porozumenia.. žumpa, úžerník, slniečkar atď atď..
19.01.2020 - 14:51:20
04
Hmm, "Zumpa" . Dobry nazov pre temu, kde mohli byt presuvane diskusie podobne tym na poslednych 2 stranach :D.
19.01.2020 - 15:02:01
07
Satanwagen napísal:
Prejavil sa žltáčik :D
Argumenty hodne ozaj "vyssej inteligencie" resp nadludi lebo vsetko co nieje zlte je xenofobne a fasisticke



Cize strana, kde je X clenov pravoplatne odsudenych za propagaciu fasizmu a nacizmu a za nasilne tresne ciny, nema s xenofobiou a fasizmom nic spolocne. Ci?
19.01.2020 - 15:28:27
02
Toto tiez ukazuje aky je Magian skvely implementar prazdnych slubov http://www.bystrickeveci.sk/odpovedame-vyzvu-mariana-kotlebu
19.01.2020 - 15:32:19
02
MageZ napísal:
Cize strana, kde je X clenov pravoplatne odsudenych za propagaciu fasizmu a nacizmu a za nasilne tresne ciny, nema s xenofobiou a fasizmom nic spolocne. Ci?

Ked moze byt na Slov. X-krat sudne odsudeny prezident za majetk.trest.cinnost a kt.sposobil mnohonasobne viacej nestastia ludom tak ludia volia lepsiu cestu schodnejsiu ale skoda to rozoberat tu, chodte si radsej namazat rietazku navliect lgbt dresik a zavolat kamosom kamoskom kamoskam alebo ake pohlavie su teraz a hrkutat si medzinsebou a postazovat sa jeden druhe aky je tu ten svet skaredy neduhovy bez lasky :))
Skuste sa pozriet aj na ich protistrany :))
19.01.2020 - 15:51:44
01
Ste v zlej téme páni. Politizovať si chodte inam. ;)

19.01.2020 - 16:11:29
05
Satanwagen napísal:
Ked moze byt na Slov. X-krat sudne odsudeny prezident za majetk.trest.cinnost a kt.sposobil mnohonasobne viacej nestastia ludom tak ludia volia lepsiu cestu schodnejsiu ale skoda to rozoberat tu, chodte si radsej namazat rietazku navliect lgbt dresik a zavolat kamosom kamoskom kamoskam alebo ake pohlavie su teraz a hrkutat si medzinsebou a postazovat sa jeden druhe aky je tu ten svet skaredy neduhovy bez lasky :))
Skuste sa pozriet aj na ich protistrany :))


Cize si nijako nezpochybnil, ze su to usvedceni vyznavaci nacizmu a este ich aj otvorene podporujes.

Ktory prezident na Slovensku je X-krat odsudeny za majetkovu trestnu cinnost?
19.01.2020 - 16:39:24
09
minule so skusil dazdovku presvedcit, ze je delfin... bezuspesne...
19.01.2020 - 16:46:18
01
MageZ napísal:
Cize si nijako nezpochybnil, ze su to usvedceni vyznavaci nacizmu a este ich aj otvorene podporujes.

Ktory prezident na Slovensku je X-krat odsudeny za majetkovu trestnu cinnost?

Ja tu nemusim nic spochybnovat mas to pomylene s niecim ze ru niekto musi spochybnovat nieco. Aky? Jezusmaaaria ja nemozem za to ze nevies co ,,ucinna lutost" :)) Ak niekto ma na sude ucin.lut to znamena ze si je vedomy svojich cinov ale ani to tu nieje nikto povinny tebe vysvetlovat. To ze mas medzery v znalostiach je tvoj problem a nieje sa potom co divit ze pises ako pises ked ty vlastne si len nevies pospajat informacie a fakty :)))
19.01.2020 - 16:48:52
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up