Ten graf nie je plán ale reálne odbehané kilometre aj s tempami. Slovenského bežca /aj pôvodom/ na Slovensku v apríli - nie černocha, ... Jediný údaj je tam plánovaný - tempo 3:28 na 7. deň ale pre snehovú fujavice bolo nakoniec skutočné tempo len 3:34 min/km. Plán na toto reálne odtrénované som vymyslel tri mesiace pred tým. A ten tretí deň tréningu bol polmaratón - bez 100 metrov - za čas aký píšeš. V preteku zabehol 1:06:18. Na 12 km behu Devín - Bratislava dobehol tretí z 1300 bežcov, ... Za nami pripravujúcimi sa v 240 metroch nad morom skončili všetci Dukláci pripravujúci sa vo vyššej nadmorskej výške na Štrbskom Plese, s profi podmienkami - regenerácia, ... Vdaka nášmu menej polarizovanému tréningu. Ak by sme absolvovali trojtýždňový pobyt vo výške 1350 metrov /Š. Pleso - nemusela by byť ani príprava jednu štvrtinu roka v Afrike, .../ hoci aj s tréningom žltého a červeného pásma /4 tréningy/ dole napr. na dlhšej rovine v okolí Popradu bol by pretekový čas v polmaratóne okolo 1:04:30. Keby. Ale na keby sa nehrá.
19.01.2020 - 16:11:29
00
Ivan ze ty uz davno neberies za toto velke prachy, ved s takymto planom a dosiahnutymi vysledkami by si mal byt inde... Alebo niesi niekde medzi trenermi a nevychovavas buducu generaciu majstrov sk, sveta alebo olympionikov... V com je zadrhel?? Ved trenovatpod tebou musi byt cest kazdemu, ci na biku alebo v behu.
19.01.2020 - 16:45:21
00
Si mi vyfúkol fleka. :D Ja len tak skromne žijem, vychovávam Jaiubov, ... na fóre. :D
19.01.2020 - 16:47:02
00
Nebudem reagovat, pockam kym este aspon 5x editujes prispevok...
19.01.2020 - 16:50:44
05
ivan napísal:
Ten graf nie je plán ale reálne odbehané kilometre aj s tempami. Slovenského bežca /aj pôvodom/ na Slovensku v apríli - nie černocha, ... Jediný údaj je tam plánovaný - tempo 3:28 na 7. deň ale pre snehovú fujavice bolo nakoniec skutočné tempo len 3:34 min/km. Plán na toto reálne odtrénované som vymyslel tri mesiace pred tým. A ten tretí deň tréningu bol polmaratón - bez 100 metrov - za čas aký píšeš. V preteku zabehol 1:06:18. Na 12 km behu Devín - Bratislava dobehol tretí z 1300 bežcov, ... Za nami pripravujúcimi sa v 240 metroch nad morom skončili všetci Dukláci pripravujúci sa vo vyššej nadmorskej výške na Štrbskom Plese, s profi podmienkami - regenerácia, ... Vdaka nášmu menej polarizovanému tréningu. Ak by sme absolvovali trojtýždňový pobyt vo výške 1350 metrov /Š. Pleso - nemusela by byť ani príprava jednu štvrtinu roka v Afrike, .../ hoci aj s tréningom žltého a červeného pásma /4 tréningy/ dole napr. na dlhšej rovine v okolí Popradu bol by pretekový čas v polmaratóne okolo 1:04:30. Keby. Ale na keby sa nehrá.


ako to čítam, tak mi to pripomína generátor náhodných slov (resp. myšlienok ) :D
19.01.2020 - 16:51:31
00
Bedňa z Narodného behu Devín - Bratislava. Bez Nike Zoom Fly Flyknit, ...

http://www.devin-bratislava.vos-tpk.sk/db1995.txt, ...

No co James. Vygeneruj ešte dačo. Menej náhodné, zmysluplnejšie.
19.01.2020 - 17:00:18
00
ivan napísal:
Bedňa z Narodného behu Devín - Bratislava. Bez Nike Zoom Fly Flyknit, ...

http://www.devin-bratislava.vos-tpk.sk/db1995.txt, ...

No co James. Vygeneruj ešte dačo. Menej náhodné, zmysluplnejšie.


Rozmyslal, som, ze kto je ten tvoj zverenec. Povodne som myslel, ze nejaky aktualny bezec a aktualny treningovy plan, respektive vykon. Ale tu sa ide film pre pamatanikov, repete s Ivanom Krajickom. Sorry, ale toto ti uz ani na bezeckom fore nikto nezvaliduje. Lebo ho nikto. Nepozna. Vies, mozno bol ozaj dobry a nieco si mu pomohol byt este lepsim, ale to uz po stvrtstoroci nikto nezisti. Mozno mal ale talentu aby pravidelne behal desinku pod 30 min, ale potom stretol teba.
19.01.2020 - 17:28:04
06
Generátor náhodných slov. Aj s tými čo ti dali palec nahor. Nemáte šajnu o úrovni vytrvalostného behu na Slovensku v minulosti a dnes okrem Sahajdu trénujúceho ešte dlhšie a v ešte lepších podmienkach - výška. Zverenec predtým ako sme sa dali dokopy behal roky u trénerov ktorí zabehli maratón za 2:14, 2:15 hod. Ako neperspektívny chcel skončiť. Potom oslovil mna a za tri roky sme zlepšili výkon v polaratóne z 1:10:30 hod. o 4 minúty. V amatérskych podmienkach ná východe Slovenska tréningom v nadmorskej výške len 240 metrov nad morom. S priemernym talentom neperpektívneho bežca. Ako môžeš takto náhodne generovať nezmysly o tom čo nevieš. Nemáš, aj s palčakami nahor potuchy čo všetko bolo za takým historickým výkonom /10. miesto v histórii Slovákov/, takýmto ,,bežeckým týždňom,, . Kolko obety, driny, odriekania, ...
19.01.2020 - 17:43:40
00
Oki, takze by si si rad privyrobil trenovanim niekoho a skusas, ci sa niekto chyti na fore. Drzim palce!
19.01.2020 - 17:55:18
00
ale nas Luboš Cesnek mu to aj tak natrel ;) on si nikde neh0ni ego ako ty, je to jeden skormny clovek s vynikajucimi mladymi zverencami ktorym posuva svoje bezecke skusenosti z cias predoslych
19.01.2020 - 17:55:30
00
Cesnek bol neperspektívny bežec ? Možno mal viac talentu, lepšie podmienky. Vieš kde trénoval ? Ak sa pripravoval 3 týždne na Strb. Plese získal na 12 km behu minútu a štvrt. Jeho tréning prehral. Jeho osobák v polmaratóne bol po príprave v 240 m.n.m. ? Hack3r. Písal som - ten kto tomu rozumie. Dal som tu graf ktorý možno niekoho inšpiruje, niekto kto tomu rozumie - snucho, ... tam niečo pre seba možno nájde - percentá, ... Tiež generuješ nezmysly. Nemáš šajny o výsledkoch mojich mladých zverencov za posledných 30 rokov.
19.01.2020 - 18:07:48
00
Volodja napísal:
Oki, takze by si si rad privyrobil trenovanim niekoho a skusas, ci sa niekto chyti na fore. Drzim palce!


Generátor. Dal som tu grafické spracovanie jedného týždňa bežeckej prípravy. Pre tých ktorí trocha rozumejú behu. Podelil som sa o svoje skúsenosti. Toť vsjo. Urobil som niečo zle ? Zrejme asi to že som potom na vás reagoval a ty si vdaka mojim následným reakciam čosi vydedukoval. Na generovanie. :D
19.01.2020 - 18:20:10
00
andrejKE napísal:
Ano, s treningovym pristupom/principom sa da suhlasit (zmenit tempa/objemy).
Ale ako sa hore vyjadril james9 - naco na toto forum ?
Na bezeckom fore by sa ti dostalo patricnej spatnej vazby, ci uz od vykonnostnych hobikov, trenerov alebo vysluzilych profikov.
Tu si jednak 99% citatelov nevie predstavit to odbehat, a hlavne - ani po tom netuzi. Ved nacoby aj ked je to cyklopriestor.

Skus to postnut na inu stranku a tam si diskusiu rad precitam


Ved toto je stránka o behaní. Táto sa mi páči. Nájdeš tu všetko. Od žumpy až po krasokorčulovanie. :D
19.01.2020 - 18:53:49
00
Jaiub napísal:
Nebudem reagovat, pockam kym este aspon 5x editujes prispevok...


Už móžeš.
19.01.2020 - 19:04:50
00
myslel som cely portal o behani - nie len vlakno na cyklistickom fore. sanca ze pre cyklistu (alebo cloveka ktory je mtbiker.sk), je zaujimavy bezecky treningovy plan/filozofia/pristup je vcelku miziva. skus svoje skusenosti prediskutovat napr na https://www.behej.com/forum/, tam tvoje grafy a pozorovania budu zaujimavejsie pre viac ludi, ktori maju zaujem sa v bezeckej discipline zlepsit.
19.01.2020 - 19:05:01
00
keyboard_arrow_up