Synku, s tvojou neschopnosťou pochopiť pravopis je krajne nepravdepodobné, že by si si spracovaním informácií a vyvodením záverov z faktov bol nejaký extra kamarát.
A to nie som s modrou kickou žltej farby, neoconmi, neolibmi, katolibancami ani inou pravičáckou chamraďou žiadny kamarát, ale vy klérofaškovia ste zvrchovaný odpad, créme de la créme toho najskysnutejšieho hovna, ultra right, ultra conservative, ultra authoritarian, fakt dárečky, moje presné opozitum.
19.01.2020 - 17:21:26
017
Satanwagen napísal:
Ja tu nemusim nic spochybnovat mas to pomylene s niecim ze ru niekto musi spochybnovat nieco. Aky? Jezusmaaaria ja nemozem za to ze nevies co ,,ucinna lutost" :)) Ak niekto ma na sude ucin.lut to znamena ze si je vedomy svojich cinov ale ani to tu nieje nikto povinny tebe vysvetlovat. To ze mas medzery v znalostiach je tvoj problem a nieje sa potom co divit ze pises ako pises ked ty vlastne si len nevies pospajat informacie a fakty :)))


Ocividne nemas ani tusenia co splietas, sam si pisal, ze sudom odsudeny - kde ten sud prebehol a aky bol rozsudok? Podotykam, ze sudne rozhodnutia sa zverejnuju. Tie medzery mas ocividne ty a poriadne siroke a ziadne smajliky to nezamaskuju. ;)
19.01.2020 - 17:49:33
05
MageZ napísal:
Ocividne nemas ani tusenia co splietas, sam si pisal, ze sudom odsudeny - kde ten sud prebehol a aky bol rozsudok? Podotykam, ze sudne rozhodnutia sa zverejnuju. Tie medzery mas ocividne ty a poriadne siroke a ziadne smajliky to nezamaskuju. ;)
19.01.2020 - 19:55:55
01
Takze si len potrvdil, ze si zas taral nezmysly, kedze take sudne konanie s takym verdiktom neprebehlo.

A pekne sa tu dalej palcujte, ako ini LSNSesaci, mate v tom super prax:

a-static.projektn.sk


Naposledy upravil MageZ dňa 19.01.2020 - 20:42:20, celkovo upravené 1 krát.

19.01.2020 - 20:39:03
04
Satanwagen napísal:
Ja tu nemusim nic spochybnovat mas to pomylene s niecim ze ru niekto musi spochybnovat nieco. Aky? Jezusmaaaria ja nemozem za to ze nevies co ,,ucinna lutost" :)) Ak niekto ma na sude ucin.lut to znamena ze si je vedomy svojich cinov ale ani to tu nieje nikto povinny tebe vysvetlovat. To ze mas medzery v znalostiach je tvoj problem a nieje sa potom co divit ze pises ako pises ked ty vlastne si len nevies pospajat informacie a fakty :)))

Takze ten trestny cin spachal a je teda odsudeny nasilnik a pod. Takyto clovek ma byt oficialnym predstavitelom politickej strany, ktoreho mame platit z nasich dani? Totizto kazda pol. strana, ak sa dostane do parlamentu dostane prispevok od nas vsetkych. Uz je ti to konecne jasne?
19.01.2020 - 20:41:00
02
shmirgel napísal:
Ste v zlej téme páni. Politizovať si chodte inam. ;)
19.01.2020 - 21:32:40
00
shmirgel napísal:
Tato tema nema ziadnu temu, preto ziadny prispevok nebude OT.

ENJOY!

:wink:
19.01.2020 - 21:53:20
00
Ale mohli by ste byt ohladuplni..tema politika uz existuje..tak sup do nej nabuduce poprosim :)
19.01.2020 - 21:58:58
02
xgasko Tato tema nema temu, ale ich prispevky uz maju, preto uz nespadaju pod tuto, kde ziadna tema nie je. :-D

Ja viem...je to
media1.giphy.com
19.01.2020 - 22:00:53
05
Satanwagen napísal:
Ked moze byt na Slov. X-krat sudne odsudeny prezident za majetk.trest.cinnost a kt.sposobil mnohonasobne viacej nestastia ludom tak ludia volia lepsiu cestu schodnejsiu ale skoda to rozoberat tu, chodte si radsej namazat rietazku navliect lgbt dresik a zavolat kamosom kamoskom kamoskam alebo ake pohlavie su teraz a hrkutat si medzinsebou a postazovat sa jeden druhe aky je tu ten svet skaredy neduhovy bez lasky :))
Skuste sa pozriet aj na ich protistrany :))



akým ľudom konrétne spôsobil nešťastie a ako? ten náš bývalý pán prezident? hmm?

to že bol konateľom v triangeli? čiže ON môže za to že kopa blbcov nemá ani základné znalosti ekonómie respektíve vlastne ani matematiky... a nevedia si vypočítať že ak dostávajú mesačne výplatu vo výške 3 koruniek že si nemôžu nabrať pôžičky vo výške 4 koruniek?

ale hej... za to nemôžu tí blbci čo nevedia použiť ani kalkulačku očividne.. za to môže určite ten zlý, zlý človek čo im požičal peniaze :D :D WTF? sa zobuď!!

podľa tvojej logiky by malo byť OK nakráčať do banky, vziať si hypotéku ktorú nevládzeš splácať, následne ju nesplácať, a na záver z toho obvyniť tú zlú, prezlú banku čo ti peniažky požičala že ťa chce zdierať :D :D

NIE, ona ťa nezdiera, ona len žiada svoje peniaze naspäť podľa zmluvne dohodnutých podmienok...

PS: keď tak na to teraz pozerám, je mi jasné že pointu tohto môjho textu nezachytíš ani okrajovo... takže asi to je zbytočné... ako každá debata s ovečkami voccu magiana....
20.01.2020 - 12:06:57
013
https://www.youtube.com/watch?v=p0RUrPeqjTs
20.01.2020 - 12:13:02
00
jerenej, sposobilo ti toto video nestastie? Poskodilo toto video nejako beznych ludi?

Aha vlastne si len kiska nasral do huby a jediny kto si s tym uskodil je on sam.... Ale budeme ho dalej oznacovat za cloveka co

Satanwagen napísal:
kt.sposobil mnohonasobne viacej nestastia ludom
20.01.2020 - 14:06:13
02
Je 20.1. - kolki z nas sa podobne hanbia za svoje vyhlasene novorocne predsavzatia po troch tyzdnoch? Za ten rok(?) sa asi zmenilo omnoho viac.
20.01.2020 - 14:30:05
02
ja som si dal este na jesen ze pojdem na 80-82kg :) mal som 92 a mam 86, tak zatial to ide. aj ked teraz uz to ide dole velmi tazko :D
20.01.2020 - 14:38:28
00
daj typa ako to robíš , ja som stale na 86, a chcelo by to 5kg dolu, hlavne pivný mozoľ :D
20.01.2020 - 14:48:27
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up