skor mi pripadalo neprirodzene dvihat prst dohora aby som preradil..


Tak toho sa obavaj najmenej... na to si zvyknes hned, neni to nic neprirodzene, ani trochu...
19.04.2006 - 14:40:45
00
Je to momentalny trend, ale ja sa drzim radenia mimo brzd a vyhovuje mi to.
20.04.2006 - 08:24:33
00
dualy sa akurat vraj nemaju rady s padmi... jeden tresk a dovi.. RF je pekne skovane ale tie paky s dual su akurat na rane..

vraj... no neviem. ja som uz dal nie jedneho stavnateho tigra a stale DC drzia :) akurat ze mas trochu prehodene po takom tigrovi ale to je to co ma v danu chvilu zaujima naozaj najmenej.

k teme:
Ja fakt v DC nevidim ziadny problem.
Ale toto je tema ako:
V-cka x Kotuce
sram x shimano
full x hardtail
hutchinson python x whatever
manitou x marzochi
holit si nohy x neholit si nohy
atd atd. vec osobneho nazoru. vyskusaj uvidis. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc ani nahodou bez udania akehokolvek dovodu. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc rocks. takze tak...
20.04.2006 - 09:05:21
00
k teme:
Ja fakt v DC nevidim ziadny problem.
Ale toto je tema ako:
V-cka x Kotuce
sram x shimano
full x hardtail
hutchinson python x whatever
manitou x marzochi
holit si nohy x neholit si nohy
atd atd. vec osobneho nazoru. vyskusaj uvidis. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc ani nahodou bez udania akehokolvek dovodu. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc rocks. takze tak...


to je lahke, hned ti to vyriesim..
je to jedno, komu co vyhovuje, Vcka lahsi servis, ale kotuce brzdia vzdy a dobre... inak neskusal niekto z vas hydraulicke Vcka? videl som to len raz v zivote
ja pouzivam oboje.. ale radenie len shimano, retaz len sram :P
HT kym som mlady, neni nic lepsie ako tie supy od zadneho kolesa, dedkom uz radsej full, predsa len uz kosti a chrbtica neni to co byvala
python eee
marzocchi, manitou eeeee
neholit, tych par sekund je mi naprd, nevypadam ako buzna, a v lese vlastne o odpor vzduchu tak nejde..
20.04.2006 - 09:30:51
00
Cra0bs: Neviem, či V-čka je zrovna správne pomenovanie pre hydraulické ráfikové brzdy. Inak priekopníkom v tomto smere je Magura, ktorá ich začala vyrábať už pred cca. 10 rokmi.
20.04.2006 - 10:02:30
00
Takze zaver? Dualy urcite ano :wink:
20.04.2006 - 10:16:04
00
k teme:
Ja fakt v DC nevidim ziadny problem.
Ale toto je tema ako:
V-cka x Kotuce
sram x shimano
full x hardtail
hutchinson python x whatever
manitou x marzochi
holit si nohy x neholit si nohy
atd atd. vec osobneho nazoru. vyskusaj uvidis. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc ani nahodou bez udania akehokolvek dovodu. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze dc rocks. takze tak...


to je lahke, hned ti to vyriesim..
je to jedno, komu co vyhovuje, Vcka lahsi servis, ale kotuce brzdia vzdy a dobre... inak neskusal niekto z vas hydraulicke Vcka? videl som to len raz v zivote
ja pouzivam oboje.. ale radenie len shimano, retaz len sram :P
HT kym som mlady, neni nic lepsie ako tie supy od zadneho kolesa, dedkom uz radsej full, predsa len uz kosti a chrbtica neni to co byvala
python eee
marzocchi, manitou eeeee
neholit, tych par sekund je mi naprd, nevypadam ako buzna, a v lese vlastne o odpor vzduchu tak nejde..

:roll:
skoro by som ti na tvoje odpovede nieco napisal ale zvrhne sa to presne ako som hovoril v predchadzajucom poste...
najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze python ani nahodou bez udania akehokolvek dovodu. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze python rocks.
20.04.2006 - 10:22:19
00
Tie rafikove hydraulicke Magury som mal a mozem povedat ze brutaaalna brdzdna ucinnost. Len to je take zariadenie kde vzdy ostavala kopa blata, travy...
Kauza dual-pady: hoci hlavne hydro dualove packy vyzeraju take krehko-masivne, pravda je taka, ze pri pade sa vacsinou pohybuju v svojich pracovnych rozmedziach a vlastne len preradia (samozrejme ak sa zrazis s tatrovkou asi sa zlomia) Co sa tyka servisovania, jazdim dualy 3. sezonu a okrem menenia platniciek (podla mna prilis casteho) ziadny servis.
Inak ujcok Cra0bs pekne pises, suhlasim
20.04.2006 - 10:28:16
00
Cra0bs: Neviem, či V-čka je zrovna správne pomenovanie pre hydraulické ráfikové brzdy. Inak priekopníkom v tomto smere je Magura, ktorá ich začala vyrábať už pred cca. 10 rokmi.

nj.. videl som to u jedneho tipka na biku asi pred 5rokmi, ale teraz som si nato tak spomenul.. viem akurat ze to boli celuste, islo to na rafik t.j. prve co cloveku napadne je V-cka.. a boly hydro takze = hydraulicke Vcka :twisted:


:roll:
skoro by som ti na tvoje odpovede nieco napisal ale zvrhne sa to presne ako som hovoril v predchadzajucom poste...
najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze python ani nahodou bez udania akehokolvek dovodu. najde sa 100 ludi ktori ti povedia ze python rocks.


:twisted: no az na tie pythony a manitovky som podla mna nenapisal nic az tak zle, ale tieto dve veci su fakt cisto subjektivne.. a s dualmi to nesuvisi :twisted:
8)



inak co sa tyka tych dualov, najlepsie by si asi mal si fakt zajazdit.. ja jazdim rapid fire (lebo vtedy sa dualy este nerobili, a upgrade radenia este nenastal), jazdil som chvilu aj na kamosovich dualoch a problem nebol.. ale normalny test v poriadnom terene som neskusal, ale podla mna schopnost radit z kopca pri brzdeni, radenie do kopca, pohotovost atd. je tak 85% natom aky si skiller.. ak je niekto raz mantak tak mu nepomoze ani XTR RF ani DC (to neni osobne proti tebe)..
mozno skor bude rozdiel medzi DC LX, XT, XTR.. neviem aky maju tvar a chod packy ktorej rady.. lebo ja mam RF LX ale XTckami sa mi radilo lahsie, maju lepsi tvar na moje prsty... presnost, chod je rovnaky..
a takisto prehazka, na DC je tusim lepsia inverzna pruzina.. :)
20.04.2006 - 14:58:28
00
Cra0bs: Neviem, či V-čka je zrovna správne pomenovanie pre hydraulické ráfikové brzdy. Inak priekopníkom v tomto smere je Magura, ktorá ich začala vyrábať už pred cca. 10 rokmi.
Nejedná sa vôbec o Magury ale existujú skutočné hydraulické V-breaky
20.04.2006 - 23:00:52
00
keyboard_arrow_up