stivko76 napísal:
Ma niekto s tým skúsenosti?
https://www.davorin.sk/sportful-bodyfit-pro-termo-tricko-dr-damske-cierne-0800320.002/
Žena si to chce kúpiť. Tak sa chcem poradiť


Myslim ze minuly rok si ho imroman vychvaloval v nejakom videu. Dobry odvod potu.
24.01.2020 - 10:10:18
00
Gusto0 teraz su vypredaje na santini https://www.santinicycling.com/en/men-716 Su tam rozdne nohavice, pri niektorych pisu dokonca az do -8 a cena nie je zla. Mozno by stalo za vyskusanie
24.01.2020 - 10:12:09
00
desertfremen s vecami od Force som začínal. Par veci bolo skoro nepouzitelnych, a tie veci co ako tak boli funkčné, tak životnosť bola zasa mizerná. Mam Castelli capaky prane 3x viac ako od Force a Castelli bezo zmeny a Force vytahane handry. Takže za mňa Force už nikdy. Áno, sú lacnejší ale kupovať to môžeš každý rok nové.
24.01.2020 - 10:24:43
02
kazdy rok nie, mne force celkom drzi pokope, no vo funkcnosti je rozdiel priepastny. uz viac krat spomenute - zalezi kto co, kolko a ako jazdi.
s force som zacinal - za tu cenu spokojnost, no jazdim uz pravidelne tak chcem nieco lepsie, komfortnejsie. specialne materialy najlepsie funguju ked ti sedi strih a velkost a mas ich na kozi. navyse vrstvil som roky a na nohach sa mi to neosvedcilo. zamerne som kupoval nohavice bez vlozky a pod to daval letne gate no nieje to ono. hlavne ak treba este jednu vrstvu na kolena. taha to, zhorseny pohyb, rychlejsia unava, zly pocit z pohybu.
nasiel som zabudnuty zlavovy kupon na maily na dalsi nakup isadore - svet je dnes plny bizarnosti tak preco to nevyskusat - aspon si budem vediet porovnat jedno z najlepsich s obycajnym.
24.01.2020 - 10:49:33
00
Zase treba povedať že ja nie som "pretekár" a nikdy nejdem "hranu" ale skôr pohodové tempo. A na to tempo čo jazdím ja aj veci od Force stačia "dýchať" a rýchlo chcnú. Podla mojich skúseností. Mám aj veci od ISADORE (zo zvedavosti skôr) a zase mi to nepríde taký rozdiel "na pocit" pri nízkej zátaži akú jazdím ja (V isadore používajú Merino hlavne, to je najvetší rozdiel). Force v roku 2020 je niečo úplne iné kvalitatívne ako Force v roku 2005 dajme tomu.
24.01.2020 - 11:00:14
01
martinzz napísal:
Myslim ze minuly rok si ho imroman vychvaloval v nejakom videu. Dobry odvod potu.

Dik za info
24.01.2020 - 11:40:24
00
Jezus napísal:
Podla mna to vobec nie je kompromisne riesenie, ale idealne. Dovody som uz uviedol.


Skoda, ze tie dovody, ktore si uviedol sa tykaju vsetkeho mozneho len nie bicyklovania. Na to si potrebujem kupit bikerske gate, aby som mal v com ist na vianocne trhy :clap: pretoze ideal je mat jeden kus na vsetko. Skoda debaty...
24.01.2020 - 12:00:38
01
Napisal som "podla mna". Ja neposuduzujem vhodnost oblecenia na bajk podla toho, ci ma nasitu vlozku alebo nie. To, ze podla Teba to nie je vhodne riesenie, je v poriadku. Ale ked napises generalizujuce tvrdenie, ze gate bez vlozky su hlupost, tak sa proste ozvem, lebo nesuhlasim. A aj som vysvetlil preco nesuhlasim. Ak je to tazke pochopit, tak naozaj skoda debaty.
24.01.2020 - 12:10:44
00
Jezus napísal:
Ja by som napisal presny opak toho co jachmel, cize "urcite neurob taku hlupost, aby si kupil gate s vlozkou".


Napisal si presne to iste co ja, akurat si to znegoval, tak ma tu neobvinuj z generalizovania.

Ale ano, uz chapem s cim si mal problem. Zrejme nesledujes vlakno pozorne a nevnimas kontext. Potom sem prides, precitas si jeden prispevok a hras sa na mudreho. Gusto je chlapik, ktory tu uz riesil viacero kuskov oblecenia vyslovene na bike, ktory jazdi vela a zaujimal ho nazor na gate urcene PRIMARNE na bike. Preto som napisal, aby nekupoval gate bez vlozky.

Nikde som nenapisal, ze gate bez vlozky su hlupost. Prosim ta neklam.
24.01.2020 - 12:54:03
00
Tak samozrejme, ze som to znegoval. Naschval. Lebo si napisal, ze je to hlupost a pochopil som to ako vseobecne konstatovanie. Ak sa na to pozrieme cisto ako na radu specificky Gustovi, tak OK. Ja som sa snazil vysvetlit, ze to hlupost podla mna nie je. A urcite nemam dovod cielene klamat, to uz je trosku mimo.
24.01.2020 - 13:18:26
00
pokiaľ ideš na výjazd hodinu-dve kludne môžu byť aj gate bez vložky (ak nemáš nejaké extra tvrdé nepohodlné sedlo a nemáš 120 kg.)
Význam vložky chápem skôr v teplom počasí a na dlhšie výjazdy (5-6 hod).
Po hodine bicyklovania ma riť nebolí aj keď mám gate bez vložky.
24.01.2020 - 15:47:03
00
Používa niekto z Vás zimné tretry?
24.01.2020 - 22:51:34
00
desertfremen napísal:
pokiaľ ideš na výjazd hodinu-dve kludne môžu byť aj gate bez vložky (ak nemáš nejaké extra tvrdé nepohodlné sedlo a nemáš 120 kg.)
Význam vložky chápem skôr v teplom počasí a na dlhšie výjazdy (5-6 hod).
Po hodine bicyklovania ma ***** nebolí aj keď mám gate bez vložky.

Super, ja bez vlozky neprejdem ani 5km aby ma nebolela r.t
24.01.2020 - 23:07:28
00
bez vlozky vydrzim aj 2 hodinovy vyjazd (viac som zatial neskusal). no vzime ju beriem hlavne ako izolaciu

corsair myslim ze vela z nas - preco?
24.01.2020 - 23:13:08
00
corsair ja mam na zimu a plust Shimano XM9, co teda nie su vyslovene zimne ttetry, ale su univerzalnejsie, nositelne aj v teplejsom pocasi ked je mokro ...
25.01.2020 - 07:25:34
00

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up