dnes Karpaty nepriali Romanovi z L.Mikulasa: http://dnes.atlas.sk/slovensko/193033/

Dnes sa v Karpatoch nejako padalo :wink:
No, nech sa skoro uzdraví :!:
01.05.2008 - 22:01:39
00
Dnes sa v Karpatoch nejako padalo :wink:
aj vcera..
01.05.2008 - 22:02:45
00
aj vcera..

Potvrdzujem, včerajšok bol lietajúci deň. Manželka preletela pri zjazde ked jej kameň (cca 10cm)ustrelil do boku. Okrem trochu špiny a krvi naštastie dopadla dobre.
02.05.2008 - 08:13:39
00
na moj opuch pomohla octanova mast za 22 Sk :wink: teraz som farebna ako chameleon :?
02.05.2008 - 08:15:43
00
Fuuha, este ze som nebol vcera na biku. dufam ze sa roman skoro uzdravi..
02.05.2008 - 08:40:00
00
Zajtra by som rád vyrážal na bike, takže najde sa nejaký dobrodruh ktorý sa pridá?
Odchod od Vojenskej čas dohodneme tel. Najradšej ráno cca 8:30.
02.05.2008 - 15:17:35
00
Zajtra by som rád vyrážal na bike, takže najde sa nejaký dobrodruh ktorý sa pridá?
Odchod od Vojenskej čas dohodneme tel. Najradšej ráno cca 8:30.


Kua , to je už neskoro. My ženatí s povinnosťami nemáme veľa času nazvyš. Tak treba začať čím skôr (ak sa zabudím...)
02.05.2008 - 20:23:28
00

Kua , to je už neskoro. My ženatí s povinnosťami nemáme veľa času nazvyš. Tak treba začať čím skôr (ak sa zabudím...)


OK tak sa ráno stretneme ked sa budeš vracať
02.05.2008 - 21:27:47
00
to je dost pekny vykon, ale aby si nezaspal na vavrinoch a mal dalsie mety, tak skusaj tu zltu zo snezienky po asi 500 m po asfalte dolava (ty si siel doprava) smerom na Kacin, ... po zdolani tohto vyslapu bez pauzy uz budes velky uphiller 8)

Tak uz som velky uphiller. :lol: V piatok som dal prvy krat v zivote Konske hlavy a dnes som si dal tu zltu od Snezienky (doteraz som ju nepoznal) a potom este zltu od razcestia Pod Dracim hradkom na Pajstun. Vsetko su to velmi vyzivne vyslapy, ale podla mna su jednoznacne najtazsie Konske hlavy (ak uz pre nic ine, tak kvoli rozbitosti povrchu a narocnosti na techniku vyslapu). Rozmyslam cim to je, ze zrazu viem dat vsetko a doteraz som nevedel dat nic. Zeby novymi chrtackymi odvetranymi kratkoprstymi XC rukavicami abo novym dresom? :) Ale nie - velmi vela robi IT na vidlici. Je to neuveritelny rozdiel ist hore s plnym zdvihom ked sa este zanori tlmic a ist hore so zdvihom na minime. IT FOREVER. :P

dnes Karpaty nepriali Romanovi z L.Mikulasa: http://dnes.atlas.sk/slovensko/193033/

Kamos mi podvecer volal, ci som v poriadku - jeden nas znamy videl na STV relaciu Slovensko dnes a myslel, ze som to bol ja.

Tu je relacia vo videoarchive (datum 02.05.2008):
http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/slovensko-dnes/

Inak sikovny chlapec - nepozna to tam a ide bez prilby (a urcite nesiel 10 km/h). Maju podozrenie, ze ma zlomeny krcny stavec...
03.05.2008 - 19:20:50
00
jj konske hlavy su dost tazke, tiez som na seba hrdy ze som ich dal, aj ked neviem ci ich dam nabuduce znovu heh. jj nastavitelny zdvih robi svoje, mam 80-125mm.
03.05.2008 - 19:53:49
00
ty kokos
vcera som na trase z bieleho kriza na kacin chytil taky defekt ze to koleso viacmenej vybuchlo. diera asi 1cm durch cez celu dusu, sposobilo to obicajne drievko ktore som az dnes nasiel vovnutri v dusi. som rad ze som netlacil celu cestu domov. dal som tam take tie velke zaplaty a nameko nafukal, a dosiel som.
04.05.2008 - 15:39:09
00
Tak sme v piatok spolu s A.ndrejkom prebehli Male Karpaty od Kamzika az po Bukovu. Odporucam. Stoji to za to. A vdaka za info o skratke cez oboru, normalne by som tam nesiel a tralalakali by sme sa cez tie Taricove skaly alebo obchadzkou nalavo a ta je fest tazsia. Potom je tam celkom vyzivny kopec (po modrej) - Klokoc - ale da sa vybehnut na biku a je tam fajn vyhlad. A odtial fakticky az do Bukovej je to viacmenej rychly zjazd alebo rychla rovina s drobnymi vyslapmi, takze na to, ze Bukova je cca 70 km po lese je to celkom prijemny vylet.

Normalne ma zacina lakat trasa BA-Javorina.
05.05.2008 - 20:58:25
00
popis trasu na tu bukovu, zaujima ma to.
dik
06.05.2008 - 11:43:22
00
Zhruba som ju popisal aj predtym. Ale presnejsie: Od Baby sa drzis cervenej a prechadzas Cmelok a Skalnatu. Ak si chces setrit sily tak obid Cmelok zlava a Sklanatu sprava. Potom stale po cervenej mierne do kopca a z kopca - je to celkom rychle (asi 5 km, mozno menej) az do momentu, ked prekrizujes uzku asfaltku. Potom zbadas napravo od seba branu do ohrady. Odtial prechadza cervena popri plote cez Taricove skaly. Tadial ale chod len ked si sam a netrufas si prehadzovat bike cez plot. Skaly su odrzku a niekedy je tam problem bike aj niest. Pokial ste dvaja tak prelez ohradu a chod po lesnej ceste v ohrade. Cesta sa taha mierne doprava, snaz sa drzat pod hrebenom. Na jednom mieste sa priblizi az k plotu a tam ho treba preliezt. Tam je dobre, aby ste boli dvaja. Je to na krizovatke cervenej a modrej. Po modrej ides okolo plota cez les az sa dostanes zjazdom na asfaltku. Po nej dolava a cca 1-2 km stale rovno dole po modrej. Na Y krizovatke odboc dolava a zacnes stupat po modrej na Klokoc. Tam v sedle hliska sa napojis na cervenu a ides na Klokoc (vyzivny stupak, ale zjazdny narozdiel od Cmelku). A po cmelku len zjazd po cervenej dole (nezabudnut odbocit z asfaltky na Mon Repos) mieny vyjazd pred zaverecnym zjazdom po cervenej k Bukovej. Ked uz budes vidiet nadrz, tak to mas cca 3 km este do dediny do krcmy.

Z Baby je to na Bukovu cca 4 hodiny, zalezi samozrejme na vykonnosti.

Vot vsjo.

Pokracovat tu: https://www.mtbiker.sk/forum/mtb-akcie-vyjazdy/partak-z-ba-t17350.html
06.05.2008 - 15:53:32
00
keyboard_arrow_up