Super, ma to len jednu chybu - polohu. Je mi jasne preco je to mimo BA, ale je to skoda. Ma to potencial byt "vytazene", ako pumptrack na Zoske Nieco take v mestskych lesoch BA by bolo plne aj v zime. Ale niekde zacat treba. Len aby to neurobilo medvediu sluzbu v style neschvalime dalsi v BA, lebo aj ten na Zoskle sa nepouziva.
80km z BA autom po praci, cez spicku.... No bude to len pre Modru a Pezinok, aj z Trnavy je to daleko na 2hod trening. A ist tam raz za tyzden je takmer zbytocne to stihnes zabudnut co si sa stihol naucit.

Ake budu ceny ?
05.02.2020 - 16:51:49
01
chlapci v tomto počasí sa hrabať do lesa to je akurát o štastí či na vás dačo drbne alebo nie :^)
05.02.2020 - 19:11:07
04
Bolo na čase.A je super,že sa tam niečo robí.A to je len začiatok.Do budúcna toho bude viac.
05.02.2020 - 19:13:36
00
Kenai napísal:
Super, ma to len jednu chybu - polohu. Je mi jasne preco je to mimo BA, ale je to skoda. Ma to potencial byt "vytazene", ako pumptrack na Zoske Nieco take v mestskych lesoch BA by bolo plne aj v zime. Ale niekde zacat treba. Len aby to neurobilo medvediu sluzbu v style neschvalime dalsi v BA, lebo aj ten na Zoskle sa nepouziva.
80km z BA autom po praci, cez spicku.... No bude to len pre Modru a Pezinok, aj z Trnavy je to daleko na 2hod trening. A ist tam raz za tyzden je takmer zbytocne to stihnes zabudnut co si sa stihol naucit.

Ake budu ceny ?

No tak dáš "street"a poriešené.
05.02.2020 - 19:23:04
01
Hosť napísal:
co malo popadat, je uz na zemi zo vcera 😉


ako vieš,že už dnes nemalo nič popadať?
05.02.2020 - 20:10:44
00
shmirgel napísal:


Ako som si to prestudoval, mam par navrhov ku konstrukciam,
1. doplnil by som klasicke dropy s roznou vyskou. 20cm az 1m Mensie plne aby boli jazditelne aj v protismere ako schod hore.
2. chyba mi klasicky table top jump opat v roznych velkostiach.
3. ako pozeram lavky maju sirku 1000mm to nie je zrovna skiny, urcite by som pridal klasiku hranol 20cm x 20cm zakotveny do zeme. Pripadne vytvoril aj nejaky lom z viacerych hranolov.

Skusenejsi kolegovia ma iste doplnia.

Kazdopadne drzim palce.
05.02.2020 - 20:11:22
00
Kenai napísal:
Super, ma to len jednu chybu - polohu. Je mi jasne preco je to mimo BA, ale je to skoda. Ma to potencial byt "vytazene", ako pumptrack na Zoske Nieco take v mestskych lesoch BA by bolo plne aj v zime. Ale niekde zacat treba. Len aby to neurobilo medvediu sluzbu v style neschvalime dalsi v BA, lebo aj ten na Zoskle sa nepouziva.
80km z BA autom po praci, cez spicku.... No bude to len pre Modru a Pezinok, aj z Trnavy je to daleko na 2hod trening. A ist tam raz za tyzden je takmer zbytocne to stihnes zabudnut co si sa stihol naucit.

Ake budu ceny ?



Ak som ta správne pochopil. Co nie je v ba nie je dobre. Len tam sú ľudia čo chcú jazdiť na nejakých trailoch a kto chce nech príde. Neviem o tom ze by to bolo 80km. BA->Modra tak 40km. Každý deň to chodím a je to tak za 45 minút. Rovnako ako keby ideš elektrickou z Trnavského do Dubravky. A ceny? Za co? Za vstup? Žiadne. Neviem prečo by malo byt zle ze sa deje niečo aj inde ako v BA
05.02.2020 - 20:12:14
08
jurajm26 Mozno som to nenapisal dost zrozumitelne. Ja som sa sice v Ba norodil ale mesto nijako extra nemilujem. Uz vobec nezastavam teoriu, ze co nie je v BA je zle. Byvam uz 10 rokov mimo ba, zhodou nahod, tiez 40km od centra. Viem co to je ist si zabikovat 40km tam 40km spat autom. Ked to idem na biku, tak ked konecne pridem do kopcov mam tohu uz akurat a to este musism ist spat. Autom to ide slusne do penazi a o ekologii tiez velmi nemoze byt rec. Cize ano 40km z ba tam a nasledne 40km spat =80km. Cez pracovny den po praci su to 2 hodiny tych 80km a to je pre vacsinu ludi aj max co mozu obetovat na svoje hobby cez pracovny den. V takom pripade pojdu radsej na traily v ba ako na Zosku. Cize pre to moj postreh, ze zle miesto. Na dojazd bikom to je len pre Pezinok a okolie. Uz aj autom by bolo lespie ist z Modry do ba ako opacne, lebo aspon ides oproti ucpanej ceste, alebo vela ludi aj tak robi v BA a nemuseli by vozit auto len kvoli biku, proste by cestou do prace len pribalili bike. Samozrejme sikovnym,miestnym, realizatorom fandim, len ako vravim vytazenost bude asi ako ten pumptrack. Ale v blave by sa to pri korupcii a byrokracii v zivote nepodarilo zrelizovat, to mi je jeasne ako som napisal v prvom prispevku. Cize lepsie takto ako nic.

Vstupne zdarma je obdivuhodny pocin. Z akych penazi bude financovana prevadzka ?
05.02.2020 - 20:37:32
02
kks, oni ešte nevedia ani čo to bude stáť a už sa tu rieši vstupné ... :tmi:
05.02.2020 - 20:56:26
00
jurajm26: to nebolo myslene tak .. ski centrum Baba, tam BA pojde, lebo blizsie nie je nic upravovane, ale centrum zrucnosti bajkov je ina kategoria .. dopadne ako Voderady outlet, pokial to nebude udrziavat partia nadsencov dlho-dlho. Na druhej strane, vieme velmi dobre ako taketo projekty funguju v BA, ked ich do ruk dostanu "zodpovedni", co nie su schopni ani nosnu elektricku rozbehat.
05.02.2020 - 21:16:07
00
[quote="@1560107"]

OK Kenai tak beriem späť. Keď som to čítal aj tretí krát stále mi to vyznievalo tak ako som sa k tomu vyjadril. Áno ak ideš ešte 40 ďalších je to ďaleko. To nie je moc reálne dochádzať. Tých ľudí tu v okolí je dosť. Tak snáď to nebude prázdne. Co by bolo sklamanie. Ale nemyslím si. Co sa týka ceny. Neviem o niečom podobného štýlu co by malo vstupné vyslovene ze musíš platiť ci v ČR alebo SR. Ale nehovorím ze poznám všetko. Uvidíme sám som zvedavý. Zamakáme a a dúfam ze sa to bude ľuďom páčiť a budú chodiť.
05.02.2020 - 21:30:58
03
Pumptrack na Zoske byva beznadejne plny, o navstevnost by som sa neobaval. :)
05.02.2020 - 21:40:08
03
MageZ :o to vazne ja som pocul a videl inac, ale mohlo sa to zmenit. Hovoris o vikendosch ci cez tyzden podvecer ? Kazdopadne, kiez by to fungovalo.
06.02.2020 - 01:40:36
00
cez vikendy plno a cez tyzden tam tiez skoro vzdy niekto je...
06.02.2020 - 07:18:24
01
Ako pisu ostatny, cez vikendy som tam radsej prestal chodit. Stale plne. Cez tyzden najlepsie je v pondelok doobeda :D, vtedy nikto. A poobede par ludi sa vzdy najde. Ak sa to podari zrealizovat tak som si isty ze to nebude prazdne. Podla mna to bude tak isto vytazene ako pump-track.
06.02.2020 - 08:47:14
02
keyboard_arrow_up