Podľa mňa mu radíme zle. Ide o to, či vôbec a čo s tým chcú v BA robiť. Len predajňa? Alebo pumptrack a podobne ako v Hrádku? V prvom tprípade je takmer jedno, či a kde to bude, cyklisti si k nim cestu nájdu. Ale v druhom prípade to bude horšie, takých miest nieje veľa. V hrádku to majú pekne spravené, ale taký pozemok v BA nájsť?
07.02.2020 - 14:41:02
01
Ad Duves: Tak vieš, ono človek niekedy aj vytiahne päty z tej svojej dediny, rozumej mestskej časti.
07.02.2020 - 14:42:18
00
Ja po cyklopredajniach nerotujem. Pracujem už roky v centre mesta. Kedysi tu boli predajne a všetky sa rozutekali kade-tade. Ak niečo kupim, pride mi to na vydajne miesto zasielkovne a vyriešene.
07.02.2020 - 14:56:51
01
Inak to je pravda, ako sa rozutekali tak teraz ked nie cez net tak idem do bajkuly ... mozem oprdiet cestovat dakam za predajnou. Jedina vynimka je kupa tretier
07.02.2020 - 15:03:59
00
Presne tak. Oblecenie a obuv treba osobne.
07.02.2020 - 15:25:02
00
Hack3r napísal:
Ja akurat hladam vo vykresoch jeden jednoduchy medzikus ktory mam dat vypalit na laser, nazvyme ho platnicka s dierami a nasiel som nieco co sa tomu podoba a vola sa to zaslepka :-D akurat ze ta ma vyrez a nedava mi logiku naco ten diel je lebo tam kde to potrebujem ja ten vyrez nema vyznam. V zostave nie je ani jedno ani druhe :-D
Toto teraz realne "robim" a ked to napisem pride mi to ako prispevok od Vuka :-D riadna k0k0tina

Mas super pracu. Aj ja by som taku chcel. Mne v praci nedovolia premyslat. Par krat som sa uz z manazermi pohadal. Bolo to skoro na vypoved, ale ked zistili, ze som mal pravdu, tak to ne vedenie neposunuli.
Najradsej mam takych manazerov, co sa nestaraju, ktoru cinnost vykonam skor a ktoru neskor.
Chyba my, ze nemozem sam navrhovat.
Najradsej by som pracoval niekde v teple a navrhoval robotov ako v Boston dynamics.
Takto len vstavam o 4rano, niekedy o 5hod a pracujem do 18tej a mam robit ako mukel, len svalmi a nevyuzijem svoj potencial. To sa da iba pri specifickej praci. Potom taku pracu vykonam rychlejsie a ostatni mi nadavaju, ze nemam tak hnat, ze kazim normy. Nieje to tym ze by sa im nechcelo.
Nechceli mi dat vyrobit vyrobok, ze to mam nechat niekomu skusenejsiemu na tu cinnost a ked som to aj tak spravil, vsetci si to prisli obzriet, ze to by ich nenapadlo takto sikovne vyspekulovat.
Mne moc neveria, pokladaju ma za hlupeho, lebo sa neviem jednoducho vyjadrovat, iba takto detailne a aj preto ze aj oni chcu mat niekedy pravdu. Raz som na jedneho zakrical, ze to nesmie odrezat na tom mieste, sme sa pohadali a potom ked to odrezal tak po zlozeni celku, zistil ze mu chyba 2cm. Nie vsetci si vedia v hlave predstavit hraciu kocku rozlozenu a kde maju byt bodky. Urcite poznate ten test.
07.02.2020 - 16:40:22
00


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:33:31, celkovo upravené 3 krát.

07.02.2020 - 17:46:01
00
Abo skor cockpilot :)
07.02.2020 - 17:49:13
01
duves napísal:
jasne, aj z petržalky a DNV na skok

nie na skok ale po ceste na výjazde ;)
na skok to môže byť vždy len v jednej malej lokalite, ostatní to majú ďaleko.. ale zvoliť lokalitu podla toho kade chodí najviac cyklistov už pre mňa logiku má.. najfrekventovanejší MTB vstup do lesa je asi tá Rača
07.02.2020 - 17:51:39
01
Keby si sa Vuk neodšťavoval v tejto podľa tvojich kamarátov Stoke, mohol si už byť nominovaný na tri nobelovky (minimálne). Keď už navrhli Grétu T, ty to máš viac-menej isté.
Tak nemárni čas a šup - šup, odtiaľto žiaden honor nepríde.
07.02.2020 - 21:29:45
01
Nepodceňuj, aj keby prišiel tučný honorár, nič sa nezmení :)
07.02.2020 - 22:07:32
00
CraObs napísal:
nie na skok ale po ceste na výjazde ;)
na skok to môže byť vždy len v jednej malej lokalite, ostatní to majú ďaleko.. ale zvoliť lokalitu podla toho kade chodí najviac cyklistov už pre mňa logiku má.. najfrekventovanejší MTB vstup do lesa je asi tá Rača

Nooo, to nie je zly napad. A kde to chcu dat? Koho možem kontaktovať? Za grafiou, ako su tie neobrabane vinice je to v nejakom kode priemyselnej zony sklady a podobne, nie vyroba, ale sklady. Chodím na poslanecké dni, tak viem.
Tu: https://row.sk/L0T1I
07.02.2020 - 22:23:51
00
Kľudne by mohlo byť mtbiker centrum namiesto hlavnej vlakovej stanice, to by bolo štýlové :D
07.02.2020 - 23:10:30
03
ujopista napísal:
Hladam spolupracovnikov (nie zamestnancov) na EBIKE BIZNIS:
....
Podmienky: musis chciet, odmenovanie len od dobre vykonanej realnej prace, snaha o co najlepsie sluzby.
Ak si v obraze len v klasickych bikoch, nevadi, elektro know how dodame.
....

Ja by som chcel prave take zamestnanie, kde sa vyhladavaju a kritizuju negativa.
Napriklad predajca 1l fabie by ju kvoli svojmu zarobku doporucil aj cloveku co byva v horach, ma farmu a domov prudke zablatene stupanie a vozi v kufri tazky naklad tehal a vriec hnoja. Miesto nejakeho suzuky vitara 4x4 ci lada niva.
Alebo predavac by nanutil 38kg dievcatu s operovanou chrbticou 28kg ebik, ktore byva na 4 poschodi v panelaku bez vytahu, len preto aby bez svedomia zarobil.
Mna sa tak predavac, ktory ma nepozna a tiez niekto na fb snazil namotat na kupu ebiku ze ma to vyvezie vsade.
Preto nikdy nebudem bohaty. Fusky robim zadarmo az sa mi smeju.
Radsej by som kazdeho jedneho kupujuceho upozornoval na negativa kazdeho vyrobku ci ho naozaj vyuzije aby sa zbytocne nepredavali veci.
Cital som o kritikovi potravin. Mna zaujima skor kritika techniky. Zenske maju plny satnik kabeliek a oblecenia, ktore nikdy nepouzili a po 10 rokoch upratovali a vsetko hodili do kontajnera. Osobna skusenost kolegine v praci. Mohla tie veci dat na bazar a ziskala by aspon 200€ a niekomu by to pomohlo ked by kupil vec s 90% zlavou.
Dalsi pravidelne kupuje velke mnozstva pet flias mineralok. Ked mu poviem, ze tecie voda z vodovodu, ktoru pije roky 10 dalsich ludi, tak ze taku vodu si mozem pit sam.
Potom taki ludia produkuju zbytocny odpad. Oni to nerecikluju.
Z restauracii si objednavaju denne obedy, platia za tie smradlave polystyreny ktorymi tiez zaplnaju skladky. To vsetko len zo zvyku pohodlnosti. Chodia do restauracii denne na obedy a ked to zdrazelo, prestal som tam chodit. Smiali sa mi ze na jedle sa nema setrit a mam sa poriadne najest. Ked som tam s nimi chodil polievku takmer vzdy nechali lebo im nechutila a z 2 kopcekov ryze, zjedli len 1. Pritom tu istu knedlu 4krajceky co tam davaju si mozem kupit sam celu 14 krajcekov a vyjde ma iba na 0,59€.
Za 7€ navarim 6 porcii gulasu alebo 6 porcii plnenej papriky. Nemam potrebu kupit si nove auto ako majitel restauracie a nemusim platit odvody.
Blbec zrusil zavodne stravovanie, chut jedla zostala rovnako hnusna, ale ceny dal vysoke ako v nobl restauracii a este mi povie ze nikde sa neda najest lacnejsie. Pritom viem ze sa da a nacapujem si tam rozne druhy napoja k lacnejsiemu obedu. A u toho blbca by som si musel napoj dokupit za 2€.
08.02.2020 - 18:25:41
00
Dal som to celé 😇...ale vlastne neviem o čom to malo byť 🤪
08.02.2020 - 18:43:23
015

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up