Trek alebo Specialized?
Trek Slash 9.9 XTR 82% [ 27 ]
Specialized Enduro Expert 18% [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 33
No v prvom rade oba bajky su v cenovej kategori cez 6 litrikov čiže by si mal už vedieť čo by bolo lepšie pre teba, resp. taketo bajky si kupuju väčšinou ľudia čo už zodrali nejake tie bicykle predtým . Môj názor je do značnej miery ovplyvnení tým že mám slash 2018. A ja som zatiaľ najspokojnejší s bicyklov čo som mal, mi najviac sedí aj freeride aj enduro a traily ako sa hovori s jedným prstom v ri*i , Dal som na ňom aj dubničak hard 74km 2500+ za 5 hodín not great/not terrible ..... AJ iné výjazdy s prevýšením 3000+ ... Za mňa určite slash... Kamarát si zase nevie vynachváliť toho spešlika nového, ale má ho zadara ako továrenský jazdec čiže čo dodať... Ale mne sa na nom tiež nepáči ten zbytočne zložity system prepakovania... Už tu ktosi písal že ten spešlik je viac do DH disciplíny.... Howgh
12.02.2020 - 08:40:56
00
Jardo9, ja sa preto vypytujem, lebo tiež mám Endurko ale staršie a geo sa zmenila a aj rozmer kolies, ten čo mám ja je úplne vpohode šlapavý bajk, do kopca ide ľahko aj s otvorenou vidlou a tlmičom. Videl som recenzie na nový a údajne má byť tiež šlapavý, len ma zaujíma či nie je lenivý do kopca.

Motopalic, vďaka za informácie, mám už vcelku dosť odkrútené, ale preto sa pýtam na tie bajky, lebo síce patria oba do Enduro triedy ale predsa sú rozdielne. Tvoje skúsenosti so Slashom chápem ako bajk, s ktorým nemáš problém šlapať do kopca. Nastúpaných 3000 je fajným dôkazom ak som ťa správne pochopil.
12.02.2020 - 09:49:18
00
No tak rekordy na strave urcite trhat nebudes smerom hore to je jasne, ale slape sa na tom okej, nic nezamykam nic sa vyrazne nepohupuje, nemam pocity ze by som sa na nom nejako trapil smerom hore. Samozrejme to ani nehrotim nenahanam sa, proste ma dostane na kopec a z toho kopca ma potom uz nic nelimituje mozem ist ako rychlo chcem. Predsa len su to 170tky zdvihy a urcite by si to oproti staremu enduru pocitil. Ked si ale porovnam tieto dva konkretne modeli myslim ze ten trek bude o nieco slapavejsi a sviznejsi horekopcom.
12.02.2020 - 12:49:32
00
Jardo9 ďakujem za odpoveď.Tak nejak si to predstavujem, hore kopcom vyšliapať a dole kopcom odmena aj v podobe zážitkového zjazdu. Na Stravu môžem kašľať, ja jazdím pre radosť a nie naháňanie sa, aj keď občas si meriam aj časy na určitých bodoch ale iba pre seba. Okrem zdvihov sú aj kolesá 29 oproti 26 to bude cítiť ten rozdiel.
13.02.2020 - 13:48:47
00
Co si kupil nakoniec?
03.06.2020 - 20:40:40
00
keyboard_arrow_up